[PC] lifeless planet - spolszczenie - jest gotowe

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
spinal25
Posty: 9
Rejestracja: 17 lis 2008, o 13:27

Re: [PC] lifeless planet - spolszczenie - jest gotowe

Postautor: spinal25 » 1 maja 2023, o 13:28

No i brakło chęci, trochę kłopotów się nazbierało i nie znam nikogo kto by pomógł ale jeszcze się nie poddałem.
A jaki to projekt tworzysz Szczur o ile mogę spytać ??
Lifeless Moon się pokaże niebawem i zapewne bez PL :D

matiko13
Posty: 188
Rejestracja: 1 mar 2015, o 18:38

Re: [PC] lifeless planet - spolszczenie - potrzebna pomoc

Postautor: matiko13 » 19 sie 2023, o 14:53

kiedy pisałem o chęciach to chodziło mi bardziej że nie do końca rozumiałem narzędzia którymi się posługuje ( nadal ) i to był główny brak motywacji
( później napisałem że gdy zacznę robić to najpewniej to przestanie mieć znaczenie )
tak wiem ze ta wtrątka nie ma sensu ale wjechałeś mi na ambicje >:{
co to twojego propozycji karhorus, jak najbardziej się zgadzam i masz moje pełne błogosławieństwo
chce jednak przed jego publikacją zobaczyć jego jakość, wiem że nie jestem trochę w pozycji to wstawiania żądań
ale skoro wziąłem się za ten projekt to chce żeby osoby zainteresowane otrzymały jak najlepszej jakości spolszczenie,
w szczególności że sam się głowiłem nad tłumaczeniem w niektórych momentach
( wyznaje podejście że spolszczenie powinno być jak najbliższe oryginałowi, jeśli wyznajesz inne podejście to nadal wierze że się dogadamy )
oczywiście możesz odmówić, uszanuje twoją odmowe i nadal daje całkowite pozwolenie
co to sposobu komunikacji
zapraszam na serwer discord
https://discord.gg/WqDTSUwX
jak coś to jestem tam adminem, myszka głębuszka#4929
możecie mnie tam nękać o stan spolszczenia

p.s
bym zapomniał, pomimo ciągłego braku czasu wierze że uda załatwić mi się jeden dzień na sprawdzenie tego spolszczenia
p.s 2
jeśli mógłbym, to poprosiłbym by wspomniano o mnie w napisach końcowych jako prowokatora to dokończenia prac oraz o wspomnienie samochodu nelsona, który go uprowadził, zamkną jego stronę, a na sam koniec uciekł z nim w Karpaty i tyle go ludzie widzieli
Zaproszenie na dc nie działa.

SZCZUR
Posty: 16
Rejestracja: 26 sie 2021, o 12:56

Re: [PC] lifeless planet - spolszczenie - jest gotowe

Postautor: SZCZUR » 4 lis 2023, o 23:21

No i brakło chęci, trochę kłopotów się nazbierało i nie znam nikogo kto by pomógł ale jeszcze się nie poddałem.
A jaki to projekt tworzysz Szczur o ile mogę spytać ??
Lifeless Moon się pokaże niebawem i zapewne bez PL :D
sorry, nie zaglądałem tutaj przez jakieś 4 miesiącze, prace były nad LobotomyCorp, na razie stoją bo nie mam chęci ich kontynuować, ale pewnegoś dnai pewnie to niego wróce

miało być jeszcze to fear and hunger, ale było za dużo błędów i nie dał bym rady sam tego uciągnąc, jestem szermieszem językowym, nie inżynierem

co to moonless, ehhhh, żalezy czy ktoś mi pokaze jakie pliki bęnde musiał tłumaczyć, ale w sumie czemu nie, cholercia, mogło by się nawet to twórcy napisać, może nawet by zaakceptował moje dzieło, i może nawet szybnął hajsiwem, ehhh marzenia xd
a tak na poważnie, jak bęnde mógł to tak

SZCZUR
Posty: 16
Rejestracja: 26 sie 2021, o 12:56

Re: [PC] lifeless planet - spolszczenie - potrzebna pomoc

Postautor: SZCZUR » 4 lis 2023, o 23:24

kiedy pisałem o chęciach to chodziło mi bardziej że nie do końca rozumiałem narzędzia którymi się posługuje ( nadal ) i to był główny brak motywacji
( później napisałem że gdy zacznę robić to najpewniej to przestanie mieć znaczenie )
tak wiem ze ta wtrątka nie ma sensu ale wjechałeś mi na ambicje >:{
co to twojego propozycji karhorus, jak najbardziej się zgadzam i masz moje pełne błogosławieństwo
chce jednak przed jego publikacją zobaczyć jego jakość, wiem że nie jestem trochę w pozycji to wstawiania żądań
ale skoro wziąłem się za ten projekt to chce żeby osoby zainteresowane otrzymały jak najlepszej jakości spolszczenie,
w szczególności że sam się głowiłem nad tłumaczeniem w niektórych momentach
( wyznaje podejście że spolszczenie powinno być jak najbliższe oryginałowi, jeśli wyznajesz inne podejście to nadal wierze że się dogadamy )
oczywiście możesz odmówić, uszanuje twoją odmowe i nadal daje całkowite pozwolenie
co to sposobu komunikacji
zapraszam na serwer discord
https://discord.gg/WqDTSUwX
jak coś to jestem tam adminem, myszka głębuszka#4929
możecie mnie tam nękać o stan spolszczenia

p.s
bym zapomniał, pomimo ciągłego braku czasu wierze że uda załatwić mi się jeden dzień na sprawdzenie tego spolszczenia
p.s 2
jeśli mógłbym, to poprosiłbym by wspomniano o mnie w napisach końcowych jako prowokatora to dokończenia prac oraz o wspomnienie samochodu nelsona, który go uprowadził, zamkną jego stronę, a na sam koniec uciekł z nim w Karpaty i tyle go ludzie widzieli
Zaproszenie na dc nie działa.
serwer umarł przez bunt femboy'ów ???
tak to się odmienia w liczbie mnogej na kwasi ???
a nowego nie udało się powołać, to na razie można jedynie to mnie pisać przez strone

SZCZUR
Posty: 16
Rejestracja: 26 sie 2021, o 12:56

Re: [PC] lifeless planet - spolszczenie - jest gotowe

Postautor: SZCZUR » 4 lis 2023, o 23:31

a, jeszcze zostawię ogłoszenie to spinala i osób jego podobnym, jak by ktoś kiedyś potrzebował pomocy tłumacza, to proszę nie bać się pisać
sam na razie nie uciągnę nowego projektu, bo studia i jeszcze coś robie na boku, ale troche zawsze bęnde mógł pomóc, choćby w gesti językowej


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości