[PC] Hitman 3

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
RadolSzczecin
Posty: 75
Rejestracja: 26 lip 2011, o 21:20

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: RadolSzczecin » 13 maja 2022, o 22:50

Nic nowego - trzeba niestety uważnie patrzeć na specyfikacje i dostępne wersje językowe bo sporo gier fajnie że jest w promocji, ale duża część z nich na steamie wcale nie jest w polskich wersjach - choć docelowo takie wersje posiada czy to napisy czy dubbing.
Dotyczy to sporo starszych gier ale nie jest to regułą - po prostu trzeba to sprawdzać.
To jest jedna z wielu wad steama.

(Ja mam 2 komputery i ten mocniejszy mam podłaczony pod TV i nie chce go podłączać do neta żeby nie zaśmiecać systemu, instalować różnych bzdetów pokroju steam, epic game luncher i innych kont. I niech mi ktoś powie jak mam na nim zagrać w gry które mam kupione np. na steamie lub innej platformie a mam to wszystko na drugim komputerze?
Bzdura aktualnych czasów, wirtualnych gier które niby mamy a nie mamy, różnych kont itd...itd
Sami się proszą o używanie pirackich wersji)

Awatar użytkownika
Triad
Posty: 39
Rejestracja: 1 lut 2022, o 16:17
Kontakt:

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Triad » 14 maja 2022, o 13:05

Przepraszam za tak długą nieobecność, natłok obowiązków zrobił swoje. Gra jest już w całości spolszczona, aktualnie przechodzi testy. Wydaje mi się, że do końca czerwca powinniśmy się ze wszystkim wyrobić.

Aktualnie zastanawiam się nad wypuszczeniem spolszczenia do H1 + H2 oraz Dubaju, ale to też pewnie nastąpiłoby nie wcześniej niż do końca maja. Dajcie znać co o tym sądzicie.

Jeżeli ktoś ma H3 na Epic Games Store, to bardzo proszę o kontakt - do tej pory nie mieliśmy możliwości przetestowania kompatybilności spolszczenia H3 z wersją na EGS.

Michulichu0222
Posty: 8
Rejestracja: 9 wrz 2020, o 15:57

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Michulichu0222 » 14 maja 2022, o 17:24

A w wersji z game passa testowaliście?

Awatar użytkownika
Triad
Posty: 39
Rejestracja: 1 lut 2022, o 16:17
Kontakt:

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Triad » 15 maja 2022, o 00:24

O tej opcji nawet nie pomyślałem, także proszę też o kontakt posiadaczy game passa.

Michulichu0222
Posty: 8
Rejestracja: 9 wrz 2020, o 15:57

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Michulichu0222 » 15 maja 2022, o 22:55

Mogę dla ciebie zobaczyć czy to będzie działać w wersji game passowej (o ile jest ono proste do zainstalowania) bo tak się składa że jestem w jego posiadaniu ale niestety nie jestem w stanie przetestować całej gry ale raczej jak cos jest przetłumaczone w wersji steamowej i to działa to na gamepassowej też raczej będzie.

Awatar użytkownika
DanSta
Posty: 4
Rejestracja: 16 maja 2022, o 13:57

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: DanSta » 16 maja 2022, o 14:05

Chętnie dołączę do testów. Posiadam wersję game pass.

stach122
Posty: 142
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: stach122 » 17 maja 2022, o 20:33

Nic nowego - trzeba niestety uważnie patrzeć na specyfikacje i dostępne wersje językowe bo sporo gier fajnie że jest w promocji, ale duża część z nich na steamie wcale nie jest w polskich wersjach - choć docelowo takie wersje posiada czy to napisy czy dubbing.
Dotyczy to sporo starszych gier ale nie jest to regułą - po prostu trzeba to sprawdzać.
To jest jedna z wielu wad steama.

(Ja mam 2 komputery i ten mocniejszy mam podłaczony pod TV i nie chce go podłączać do neta żeby nie zaśmiecać systemu, instalować różnych bzdetów pokroju steam, epic game luncher i innych kont. I niech mi ktoś powie jak mam na nim zagrać w gry które mam kupione np. na steamie lub innej platformie a mam to wszystko na drugim komputerze?
Bzdura aktualnych czasów, wirtualnych gier które niby mamy a nie mamy, różnych kont itd...itd
Sami się proszą o używanie pirackich wersji)
Co to ma do tematu, poza tym jezeli chodzi o jezyk to nie wina valve/steama tylko wydawcy/twórców. Pretensje do nich.

stach122
Posty: 142
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: stach122 » 17 maja 2022, o 20:35

Mogę dla ciebie zobaczyć czy to będzie działać w wersji game passowej (o ile jest ono proste do zainstalowania) bo tak się składa że jestem w jego posiadaniu ale niestety nie jestem w stanie przetestować całej gry ale raczej jak cos jest przetłumaczone w wersji steamowej i to działa to na gamepassowej też raczej będzie.
Nie wiem jak z grami na Gej pasie bo go nie uzywam ale (niestety) miałem do czynienia z kilkoma grami z Stora i wiem ze były gry zabezpieczone przed dostepem, cośsie zmieniło w tej kwestii?

Michulichu0222
Posty: 8
Rejestracja: 9 wrz 2020, o 15:57

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Michulichu0222 » 17 maja 2022, o 22:02

W marcu dodali możliwość grzebania w plikach

Ambro
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2022, o 15:02

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Ambro » 25 maja 2022, o 15:05

Aktualnie zastanawiam się nad wypuszczeniem spolszczenia do H1 + H2 oraz Dubaju, ale to też pewnie nastąpiłoby nie wcześniej niż do końca maja. Dajcie znać co o tym sądzicie.
Bardzo chętnie przyjąłbym takie częściowe spolszczenie, przegapiłem ostatnią promocję na H3. W między czasie chciałbym przejść poprzednie części na silniku trójki, jednak brak polskiego języka trochę irytuje.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości