[PC] Hitman 3

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Wilkusz
Posty: 1
Rejestracja: 2 wrz 2022, o 10:29

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Wilkusz » 2 wrz 2022, o 10:35

Wielkie dzięki za tłumaczenie. Uwielbiam was za to co robicie. Ubolewam nad tym że trzecia części nie dostała nawet napisów jak poprzedniczki. Widząc jednak że społeczność polonizuje nawet lepiej niż sami twórcy i to nie oczekując tylko wynagrodzenia aż miło na serduchu. Jeżeli jest jakaś możliwość wsparcia waszego projektu lub innych przyszłych proszę dać znać ;).
Miłego dzionka życzę

MakowieckiMakuPL
Posty: 1
Rejestracja: 3 wrz 2022, o 12:32

Re: [PC] Hitman 3 MISJA hokkaido

Postautor: MakowieckiMakuPL » 3 wrz 2022, o 12:50

Ogrywam sobie Hitman 3 od pierwszej części do ostatniej i niestety natknąłem się na duże braki w spolszczeniu w misji HOKKAIDO
1. W misji filmik początkowy nie jest tłumaczony (misja SITUS INVERSUS)
2. Wszystkie dialogi w misjach dziejących się w HOKKAIDO.

Jak na razie tyle, będę informował w miarę przechodzenia gier.
PS: spolszczenie zainstalowało się bez żadnych problemów

ŚWIETA ROBOTA TAK TRZYMAĆ

Awatar użytkownika
Triad
Posty: 39
Rejestracja: 1 lut 2022, o 16:17
Kontakt:

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Triad » 5 wrz 2022, o 11:49

UWAGA!
Spolszczenie do gry HITMAN 3 w wersji 1.07 zostało wydane!
Więcej informacji w tym poście: Klik!



Najnowsza wersja spolszczenia jest kompatybilna z wersją gry 3.140.0 i nowym trybem Freelancer. Więcej informacji w poście głównym i tutaj.

RadolSzczecin
Posty: 75
Rejestracja: 26 lip 2011, o 21:20

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: RadolSzczecin » 5 wrz 2022, o 15:18

Jest szansa na wrzucenie po prostu całego, aktualnego spolszczenia?
Chodzi mi o to, że te ostatnie wersje, w tym 1.04H to niby chyba tylko uaktualnienia (patch) do spolszczenia.
Przez nieuwagę (nie zrozumienie) skasowałem poprzednie wersje.

..i jeszcze druga sprawa...bo wciąż na planszy początkowej mam PLAY, OPTIONS, QUIT hmm...

Awatar użytkownika
Triad
Posty: 39
Rejestracja: 1 lut 2022, o 16:17
Kontakt:

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Triad » 5 wrz 2022, o 16:29

Jest szansa na wrzucenie po prostu całego, aktualnego spolszczenia?
Chodzi mi o to, że te ostatnie wersje, w tym 1.04H to niby chyba tylko uaktualnienia (patch) do spolszczenia.
Przez nieuwagę (nie zrozumienie) skasowałem poprzednie wersje.

..i jeszcze druga sprawa...bo wciąż na planszy początkowej mam PLAY, OPTIONS, QUIT hmm...
Każda publikacja spolszczenia zawiera nie aktualizację do poprzedniej jego części, a całe spolszczenie wraz z łatkami i nową zawartością. Jeżeli skasowałeś poprzednie wersje, należy jedynie pobrać najnowszą wersję spolszczenia: klik.

Plansza początkowa to jedynie launcher. Udało nam się go spolszczyć, jednak bez polskich znaków. Okazało się jednak, że na ten moment nie jesteśmy w stanie dołączyć go do spolszczenia - z jakiegoś powodu Windows Defender na niego narzeka. Oczywiście nie ma w nim żadnej złośliwej zawartości, ale zdecydowaliśmy, aby póki co nie dodawać go do spolszczenia - powiadomienie o możliwym zagrożeniu dla komputera może skutecznie odstraszyć wielu graczy.

RadolSzczecin
Posty: 75
Rejestracja: 26 lip 2011, o 21:20

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: RadolSzczecin » 6 wrz 2022, o 14:42

Dzięki za info.

Awatar użytkownika
Triad
Posty: 39
Rejestracja: 1 lut 2022, o 16:17
Kontakt:

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Triad » 28 wrz 2022, o 07:02

UWAGA!
Spolszczenie do gry HITMAN 3 w wersji 1.07 zostało wydane!
Więcej informacji w tym poście: Klik!



Najnowsza wersja spolszczenia jest kompatybilna z wersją gry 3.140.0 i nowym trybem Freelancer. Więcej informacji w poście głównym i tutaj.

tomeko303
Posty: 1
Rejestracja: 7 paź 2022, o 10:26

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: tomeko303 » 7 paź 2022, o 10:28

Witam , czy mogę prosić o podanie klucza do instalacji spolczenia hitman 3 ? z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam

Ted82
Posty: 6
Rejestracja: 7 paź 2022, o 15:55

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Ted82 » 7 paź 2022, o 15:57

Klucza do instalacji? Nie rozumiem. W pliku jest dokładna instrukcja krok po kroku, jak to zrobić. Swoją drogą, to spolszczenie 1.05 działa po ostatniej aktualizacji?

mamonaexe
Posty: 2
Rejestracja: 11 paź 2022, o 14:48

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: mamonaexe » 11 paź 2022, o 14:52

Witam wszystkich po instalacji tłumaczenia (nie pokazało informacji że została zakończona pozytywnie) gra jest przetłumaczona , ale
podczas wczytywania gry w połowie wywala grę do pulpitu , przed instalacją można było grać , czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu ?


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości