[PC] Hitman 3

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Ted82
Posty: 6
Rejestracja: 7 paź 2022, o 15:55

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Ted82 » 11 paź 2022, o 16:02

Witam wszystkich po instalacji tłumaczenia (nie pokazało informacji że została zakończona pozytywnie) gra jest przetłumaczona , ale
podczas wczytywania gry w połowie wywala grę do pulpitu , przed instalacją można było grać , czy ktoś zna rozwiązanie tego problemu ?
Prawdopodobnie zrobiłeś coś źle, jeżeli nie pojawił się komunikat o pozytywnym przetłumaczeniu. Który sposób wybrałeś i czy jechałeś zgodnie z instrukcją pliku? Założyłeś katalog "ent" najpierw? Uruchom teraz weryfikację plików, by usunąć nowe dane i spróbuj ponownie

mamonaexe
Posty: 2
Rejestracja: 11 paź 2022, o 14:48

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: mamonaexe » 11 paź 2022, o 16:26

Folder "ent" znajduje się , sam go nie utworzyłem , jak mogę zrobić werefikację plików ?

Ted82
Posty: 6
Rejestracja: 7 paź 2022, o 15:55

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Ted82 » 11 paź 2022, o 18:40

Folder "ent" znajduje się , sam go nie utworzyłem , jak mogę zrobić werefikację plików ?
Klasycznie na Steam - weryfikacja plików, poprzez "sprawdź spójność plików gry". Na Epic nie wiem, bo go nie używam. W ostateczności zawsze możesz grę przeinstalować, ale nie ma to chyba większego sensu. Przy instalacji tego spolszczenia zacznij od przejścia punkt po punkcie procedury standardowej instalacji, w razie niepowodzenia, przejdź do innych opcji z instrukcji, którą w pliku załączył autor, tj. Triad.

Awatar użytkownika
Triad
Posty: 39
Rejestracja: 1 lut 2022, o 16:17
Kontakt:

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Triad » 11 paź 2022, o 19:05

Dobry,
Musicie wybaczyć za zwłokę z odpowiedziami na wszystkie poruszone tu kwestie. Aktualnie mam ograniczony dostęp do komputera i pełna aktualizacja spolszczenia wyjdzie w listopadzie, jednak jeżeli aktualizacja gry zepsuła działanie spolszczenia, to w weekend postaram się tym zająć i przygotować stosownego hotfixa.

Co do wywalania gry podczas ładowania misji - o ile:
1) Gra jest w najnowszej wersji;
2) Aktualizacja przebiegła pomyślnie;
3) Gra nie jest scrackowana (spolszczenie nie za bardzo lubi się z wersjami pirackimi i objawia się właśnie w ten sposób);
Wina leży po stronie spolszczenia. Tym bardziej, jeżeli spolszczenie zepsuło się dopiero po aktualizacji gry.

Tak jak wspomniałem, postaram zająć się tym w najbliższy weekend.
Pozdrawiam,
Triad

Ted82
Posty: 6
Rejestracja: 7 paź 2022, o 15:55

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Ted82 » 11 paź 2022, o 20:26

jeżeli aktualizacja gry zepsuła działanie spolszczenia, to w weekend postaram się tym zająć i przygotować stosownego hotfixa.
Cześć, może nie tyle zepsuła, to po ponownej instalacji spolszczenia w wersji 1.05 (jak zauważyłem), po prostu nie są przetłumaczone nowe rzeczy, tj. m.in wyzwanie w mapie Mendoza, skutkujące uzyskaniem nowego garnituru Agenta 17 - całkiem fajny, swoją drogą ; ) Reszta (chyba) działa ok - przynajmniej po moim testowaniu. Nie wiem, czy coś jeszcze nowego doszło w tej aktualizacji, co nie jest zwykłym recyklingiem treści, jak ponowne nieuchwytne cele, które przetłumaczyłeś. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Triad
Posty: 39
Rejestracja: 1 lut 2022, o 16:17
Kontakt:

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Triad » 15 paź 2022, o 00:43

UWAGA!
Spolszczenie do gry HITMAN 3 w wersji 1.07 zostało wydane!
Więcej informacji w tym poście: Klik!



Najnowsza wersja spolszczenia jest kompatybilna z wersją gry 3.140.0 i nowym trybem Freelancer. Więcej informacji w poście głównym i tutaj.

Sowa
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2022, o 21:24

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Sowa » 19 paź 2022, o 21:26

Działa, kocham was :)

kakus5
Posty: 2
Rejestracja: 7 lis 2022, o 22:48

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: kakus5 » 7 lis 2022, o 22:54

witam czy będzie działać na HITMAN Trilogy ?

Avalaya
Posty: 1
Rejestracja: 12 gru 2022, o 05:27

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Avalaya » 12 gru 2022, o 05:28

witam czy będzie działać na HITMAN Trilogy ?
Testowane na wersji z Xbox Game Pass, działa idealnie.

radziuxd
Posty: 1
Rejestracja: 31 gru 2022, o 19:26

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: radziuxd » 31 gru 2022, o 19:28

Witam, na wstępie mówię - świetna robota, tyle czasu czekałem z ograniem tej gry przez brak polskiego języka i w końcu opłaciło się czekanie.
Jednak jest problem, mam wersję z Xbox Game Pass i kiedy robię instalację pierwszą metodą to wyskakuje mi, że nie mam uprawnień, instrukcja nic o tym przypadku nie wspomina, wątek chyba również, bo użyłem wyszukiwarki. Podpowiecie co robić?

Edit: Jednak trzeba było od razu przejść do ostatniej metody, wszystko działa.
Wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku :)

Edit2: Jednak coś jest nie halo, wywala z gry do pulpitu po kilku minutach grania. Żadnych powiadomień. Tak jak już ktoś tu w wątku wspominał.
Mój system to Windows 11 22H2 jakby co.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości