[Wii] Super Paper Mario

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Haker5
Posty: 100
Rejestracja: 21 lip 2009, o 17:41

Re: [Wii] Super Paper Mario

Postautor: Haker5 » 3 maja 2019, o 22:55

Dzieki wielkie na weekendzie chyba skoncze wyciaganie grafik posegregowanych w folderach

Haker5
Posty: 100
Rejestracja: 21 lip 2009, o 17:41

Re: [Wii] Super Paper Mario

Postautor: Haker5 » 10 maja 2019, o 09:04

grafiki1.zip
(890.67 KiB) Pobrany 158 razy
Grafiki zamieszczam w zalaczniku prosze aby pozostaly w folderach jak podalem, oraz sa one w kilku jezyka oczywiscie potrzebujemy tylko edycji angielskiej wersji ale mozna zrobic to na plikach innych wersji jezykowych.

Voxar
Posty: 102
Rejestracja: 31 paź 2017, o 18:19
Kontakt:

Re: [Wii] Super Paper Mario

Postautor: Voxar » 10 maja 2019, o 12:39

Super, może zabiorę się za grafiki z folderu win, bo te wydają się dosyć proste. Aktualnie tłumacze rozdział 2 (stg2) i mam już 40% postępu. Występuje tam waluta o nazwie Rubee, którą przetłumaczyłem na Rubla. Zwracam na to uwagę, gdyż jest taka grafika.

Awatar użytkownika
maximo
Posty: 290
Rejestracja: 27 mar 2010, o 16:45
Grupa: freelancer

Re: [Wii] Super Paper Mario

Postautor: maximo » 10 maja 2019, o 19:26

Jak znajdę więcej czasu to przejrzę te trudniejsze tekstury. Tak przy okazji dokonałem pewnych zmian. Podobnie jak w NSMB zmieniłem trochę wygląd Ekranu Początkowego. Chodzi dokładnie o napis "Super Paper Mario", który fabrycznie (jak mi się wydaje) był wyświetlany w stylu cartoon vector. Oczywiście, pozostawiłem fabryczną wersję tego napisu gdyby komuś ta ulepszona nie odpowiadała. Do podmiany jest jeden plik - "title.bin.uk" (lub jeśli posiadacie wersję Us) to: - "title.bin.us"
Lokalizacja pliku znajduje się w kontenerze: lyt

Poprawiłem także treść z napisu rozłączania Wiilota z trybu Home Menu z pliku HomeButton2_en.bin - na wersję ostateczną.
Link - http://www.mediafire.com/file/4aqvkl35z ... n.bin/file

lyt.rar
(804 KiB) Pobrany 102 razy
Załączniki
SUPER PAPER-SCREEN.png

Voxar
Posty: 102
Rejestracja: 31 paź 2017, o 18:19
Kontakt:

Re: [Wii] Super Paper Mario

Postautor: Voxar » 12 maja 2019, o 14:37

Rozdział 2 przetłumaczony. Okazało się, że miałem jednak więcej przetłumaczone oraz to, że niektóre dialogi się powtarzały. Tu też jest problem, gdyż pojawia się Peach jako grywalna postać przez co są dla niej alternatywne dialogi.
Załączniki
stg2.rar
(21.25 KiB) Pobrany 92 razy

Haker5
Posty: 100
Rejestracja: 21 lip 2009, o 17:41

Re: [Wii] Super Paper Mario

Postautor: Haker5 » 12 maja 2019, o 14:50

Rozdział 2 przetłumaczony. Okazało się, że miałem jednak więcej przetłumaczone oraz to, że niektóre dialogi się powtarzały. Tu też jest problem, gdyż pojawia się Peach jako grywalna postać przez co są dla niej alternatywne dialogi.
W kazdym z tych plikow powtarzaja sie dialogi ale tak to juz zrobione oczywiscie trzeba paru testerow zeby potestowali gierke wspolnymi silami zakonczymy polonizacje mariana. Jesli jeszcze chodzi o nazwe mam uwage Yold Town - Wioska Yold (lokacja) Proponuje zmienic to na Miasteczko Yold?

Voxar
Posty: 102
Rejestracja: 31 paź 2017, o 18:19
Kontakt:

Re: [Wii] Super Paper Mario

Postautor: Voxar » 12 maja 2019, o 15:11

Czemu by nie, chociaż moim celem była wioska, bo jest to krótsza nazwa. Ale miasteczko też dobrze brzmi, w końcu to ty jesteś szefem projektu :)

Haker5
Posty: 100
Rejestracja: 21 lip 2009, o 17:41

Re: [Wii] Super Paper Mario

Postautor: Haker5 » 12 maja 2019, o 15:19

Ale dlugosc nie jest problemem, a wedlug mnie Miasteczko jest odpowiednie. SZEFEM :D niech bedzie uwazam, ze wspolnie to robimy kazdy pomaga jak, moze i mysle ze wyjdzie to dobrze, moze inni sie wypowiedza.

Awatar użytkownika
maximo
Posty: 290
Rejestracja: 27 mar 2010, o 16:45
Grupa: freelancer

Re: [Wii] Super Paper Mario

Postautor: maximo » 12 maja 2019, o 20:37

Super, może zabiorę się za grafiki z folderu win, bo te wydają się dosyć proste. Aktualnie tłumacze rozdział 2 (stg2) i mam już 40% postępu. Występuje tam waluta o nazwie Rubee, którą przetłumaczyłem na Rubla. Zwracam na to uwagę, gdyż jest taka grafika.

Czerwone Rubiny przetłumaczyłeś na Rubla? WTF? - https://www.mariowiki.com/Rubee

Voxar
Posty: 102
Rejestracja: 31 paź 2017, o 18:19
Kontakt:

Re: [Wii] Super Paper Mario

Postautor: Voxar » 12 maja 2019, o 22:04

Tak wiem, trochę dziwne brzmi, ale na stronce którą podałeś pisze, że nazwa jest z połączenia rubinu i rupii (ta druga występuje w Zeldzie). Rubin jak dla mnie to zbyt prosta nazwa.


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości