[PC] The Dark Pictures Anthology - Man of Medan

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
GrzybDev
Posty: 18
Rejestracja: 5 kwie 2021, o 15:18

[PC] The Dark Pictures Anthology - Man of Medan

Postautor: GrzybDev » 30 lip 2022, o 03:25

1f0e4793-ae48-4266-8ad0-9738d43e65e4.jpeg
Witajcie wszyscy!

Od rozpoczęcia prac nad spolszczeniem minęły 4 miesiące. 245 000 słów (1 355 792 znaków) później mogę z dumą ogłosić zakończenie prac nad spolszczeniem do gry The Dark Pictures Anthology: Man of Medan.
Dziękuje wszystkim za miłe słowa oraz dziękuje wszystkim którzy wierzyli i wspierali ten projekt. Bez was by się to nie udało! ;)

Cała zawartość gry jest na dzień dzisiejszy całkowicie przetłumaczona. Projekt będzie przeze mnie dalej wspierany i w razie aktualizacji gry będę wypuszczał łatki do spolszczenia.

Autorzy:
  • GrzybDev - Tłumaczenie, Technikalia, Narzędzia, Testy
  • MinePrefix - Pomoc przy tłumaczeniu
Link do pobrania spolszczenia:

Instalacja:
Spolszczenie jest dostępne w formie prostego instalatora dla ułatwienia instalacji, w przypadku gdy zainstalowałeś grę przez Steam - instalator automatycznie wykryje folder gry, jeżeli instalator nie ustawi prawidłowego folderu gry, ustaw go manualnie.

Plik instalacyjny jest jednocześnie archiwum, w razie problemów z instalatorem możesz wypakować pliki spolszczenia manualnie:
  • 1. Wypakuj zawartość instalatora np. 7-Zipem lub WinRARem lub dowolnym innym narzędziem do tego przeznaczonym
  • 2. Przejdź do folderu głównego gry (w przypadku wersji Steam: Prawy przycisk myszy na grę -> Właściwości -> Pliki lokalne -> Przeglądaj pliki lokalne)
  • 3. Przenieś wypakowane pliki do folderu gry
  • 4. Ciesz się grą po Polsku!
Zwiastun Premierowy
https://youtu.be/MiEMZ2nxYcU


FAQ:
Q: Czy planujesz spolszczenie pozostałych gier z Antologii The Dark Pictures?
A: ...Do następnego spotkania... Może w Little Hope, może gdzieś indziej. Ale zapewniam, kiedyś się jeszcze spotkamy. To jest... Nieuniknione! ~Kurator

Q: Znalazłem błąd/literówkę! Gdzie mogę to zgłosić?
A: Na discordzie grupie tłumaczeniowej Baxa (dzięki @bax001 za użyczenie serwera!)



Jeżeli wspieracie moją działalność, możecie postawić mi wirtualną kawę. Dzięki!
https://buycoffee.to/grzybdev



Miłej zabawy!
~GrzybDev

bax001
Posty: 126
Rejestracja: 3 sty 2021, o 20:49

Re: [PC] The Dark Pictures Anthology - Man of Medan

Postautor: bax001 » 30 lip 2022, o 09:08

Ha ha, wczoraj wyciagnalem tekst i zaczalem tlumaczyc jako taki projekt poboczny, ale poszukam czegos innego. Powodzenia.

ai4
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2019, o 21:51

Re: [PC] The Dark Pictures Anthology - Man of Medan

Postautor: ai4 » 16 wrz 2022, o 03:16

Czekam na ten projekt jak mało kto!
Życzę powodzenia i oby to nie trwało tak długo jak w tłumacznie GPP w przypadku TWD

GrzybDev
Posty: 18
Rejestracja: 5 kwie 2021, o 15:18

Re: [PC] The Dark Pictures Anthology - Man of Medan

Postautor: GrzybDev » 30 wrz 2022, o 10:32

Witajcie, wyszła niedawno aktualizacja która wprowadza "Jedną dodatkową śmierć oraz dodatkowe zakończenie". Dodali kilkaset nowych kwestii, na szczęście nic się nie zmieniło w kwestii technicznej więc nie utrudni nam to pracy nad spolszczeniem.

I mała aktualizacja w kwestii samego spolszczenia: Obecnie 50% gry jest przetłumaczone. :)

czarny46
Posty: 5
Rejestracja: 30 wrz 2022, o 23:59

Re: [PC] The Dark Pictures Anthology - Man of Medan

Postautor: czarny46 » 1 paź 2022, o 00:19

Super. Ostatnio grałem w The Quarry a kilka lat temu w Until Dawn i obydwie gry były świetne. Supermassive Games robi super gry. W serię The Dark Pictures Anthology nie grałem po brak języka pl a słabo znam angielski. Dzięki że w końcu ktoś wziął się za spolszczenie tej zajefajnej gry.
Powodzenia życzę i mam nadzieję że po Man of Medan spróbujesz przerobić na nasz ojczysty inne tytuły z serii.
Spadłeś z nieba człowieku, jeszcze raz wielkie dzięki.

ai4
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2019, o 21:51

Re: [PC] The Dark Pictures Anthology - Man of Medan

Postautor: ai4 » 12 paź 2022, o 17:21

Witajcie, wyszła niedawno aktualizacja która wprowadza "Jedną dodatkową śmierć oraz dodatkowe zakończenie". Dodali kilkaset nowych kwestii, na szczęście nic się nie zmieniło w kwestii technicznej więc nie utrudni nam to pracy nad spolszczeniem.

I mała aktualizacja w kwestii samego spolszczenia: Obecnie 50% gry jest przetłumaczone. :)
Fantastyczna informacja! Czekamy!

Awatar użytkownika
Alos
Posty: 16
Rejestracja: 17 paź 2022, o 19:08

Re: [PC] The Dark Pictures Anthology - Man of Medan

Postautor: Alos » 17 paź 2022, o 19:12

Ha ha, wczoraj wyciagnalem tekst i zaczalem tlumaczyc jako taki projekt poboczny, ale poszukam czegos innego. Powodzenia.
Tak było, nie zmyśla. Sam go do tego namawiałem zresztą.


Cieszę się, że ktoś się za to zabrał i, że pracę idę w miarę sprawnie. Mój angielski jest trochę za słaby, żeby bawić się w takie gry w oryginalne. Przejść bym przeszedł, ale co to za frajda grać w horror i co chwile odrywać się od słownika.

GrzybDev
Posty: 18
Rejestracja: 5 kwie 2021, o 15:18

Re: [PC] The Dark Pictures Anthology - Man of Medan

Postautor: GrzybDev » 4 lis 2022, o 10:39

Tłumaczenie zakończone - trwają testy. Premiera niebawem, więcej info w pierwszym poście ;)

Awatar użytkownika
Alos
Posty: 16
Rejestracja: 17 paź 2022, o 19:08

Re: [PC] The Dark Pictures Anthology - Man of Medan

Postautor: Alos » 5 lis 2022, o 14:50

Najs. Nie mogę się doczekać. Trzeba ogarnąć jakąś promkę na tę gierkę :D

czarny46
Posty: 5
Rejestracja: 30 wrz 2022, o 23:59

Re: [PC] The Dark Pictures Anthology - Man of Medan

Postautor: czarny46 » 10 lis 2022, o 11:22

Super info. Dzieki


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości