[PC-STEAM-XGP] Yakuza 0

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Awatar użytkownika
felixvlk
Posty: 11
Rejestracja: 26 paź 2022, o 11:47

[PC-STEAM-XGP] Yakuza 0

Postautor: felixvlk » 26 paź 2022, o 12:30

Obrazek


Spolszczenie do Yakuza 0
Projekt Yakóza 0

Hej, jestem Feliks i podjąłem się solowego spolszczenia absolutnego potwora, jakim jest Yakuza 0.

Nie jestem pierwszą osobą, która próbowała swoich sił w walce z tą serią, ale - z tego co mi wiadomo - jestem pierwszą osobą, która dobrnęła do momentu wypuszczenia grywalnego dema spolszczenia, czym chcę się podzielić też tutaj.

Obrazek
DEMO 5 (FABUŁA GŁÓWNA) NA NEXUS MODS:
Klik!

Staraniami w dość regularnym tempie dzielę się zazwyczaj na kanale YouTube projektu, gdzie pojawiają się pełne rozdziały głównej fabuły i różne inne pierdoły: Projekt Yakóza 0 na YouTube

Chętnie przyjmuję na klatę wszystkie sugestie i krytykę, walcie śmiało! :D

SLU06
Posty: 14
Rejestracja: 24 mar 2022, o 17:59

Re: [PC-STEAM] Yakuza 0

Postautor: SLU06 » 27 paź 2022, o 13:40

żadnej krytyki, przynajmniej ode mnie, ale pytanko tak z ciekawości czy będziesz też tłumaczył resztę serii czy tylko tą :)?

Awatar użytkownika
felixvlk
Posty: 11
Rejestracja: 26 paź 2022, o 11:47

Re: [PC-STEAM] Yakuza 0

Postautor: felixvlk » 27 paź 2022, o 14:49

O następnych nawet jeszcze nie myślę, bo przy Y0 sporo pracy przede mną. Daj mi skończyć najpierw tego potwora :D

NieMamPomysłuNaNazwe
Posty: 65
Rejestracja: 1 maja 2020, o 13:49

Re: [PC-STEAM] Yakuza 0

Postautor: NieMamPomysłuNaNazwe » 27 paź 2022, o 14:55

Polecam ci obczaić discorda GPP, tam jest już jakaś krytyka.

SLU06
Posty: 14
Rejestracja: 24 mar 2022, o 17:59

Re: [PC-STEAM] Yakuza 0

Postautor: SLU06 » 27 paź 2022, o 15:55

O następnych nawet jeszcze nie myślę, bo przy Y0 sporo pracy przede mną. Daj mi skończyć najpierw tego potwora :D
hahaha, czekamy :p.

Awatar użytkownika
felixvlk
Posty: 11
Rejestracja: 26 paź 2022, o 11:47

Re: [PC-STEAM] Yakuza 0

Postautor: felixvlk » 27 paź 2022, o 17:55

Polecam ci obczaić discorda GPP, tam jest już jakaś krytyka.
Dzięki za heads up. Szkoda, że owa krytyka odbywa się za plecami, ale przynajmniej już wiem coś więcej.

stach122
Posty: 142
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: [PC-STEAM] Yakuza 0

Postautor: stach122 » 28 paź 2022, o 07:47

Polecam ci obczaić discorda GPP, tam jest już jakaś krytyka.
Ta, za plecami. GPP dawno spoczeła na laurach.


A co do spolszczenia, szczerze to nawet koledze bym zapłacił za spolszczenie. Chciałem Jakuze sobie sprawdzićale brak PL mi to utrudnia. Mam nadzieje że kolega w późniejszym terminie weźmie sie za kolejne cześci :)

@edit. Widzę żę można postawić kawe, jak skończysz to na pewno postawie :D
@edit2. 2,4GB? Mam rozumieć ze to pliki z tekstem i zę nie da sie (albo kolega nie umie) zrobic autopatcha?

Awatar użytkownika
felixvlk
Posty: 11
Rejestracja: 26 paź 2022, o 11:47

Re: [PC-STEAM] Yakuza 0

Postautor: felixvlk » 28 paź 2022, o 09:07

@edit2. 2,4GB? Mam rozumieć ze to pliki z tekstem i zę nie da sie (albo kolega nie umie) zrobic autopatcha?
Teksty w Y0 przechowywane są w dziesiątkach plików .par, w których skład wchodzą nie tylko teksty, ale też i cała zawartość mediów w grze (modele 3d, cutscenki, zmienne, dźwięki, itd.) - ze względu na specyficzną strukturę niestety trzeba zamieniać je w całości. Co więcej, popularny i bezpieczny Ryu Mod Manager do Y0 za nic nie chce współpracować, bo oprócz folderu data podmieniamy też sam executable, w którym - a jakże, kocham RGG Studio - również kryją się stringi.

A że kolega nie umie zrobić autopatcha to swoją drogą, muszę obadać temat. W międzyczasie chętnie przyjmę jakieś rady/tutorial :)

NieMamPomysłuNaNazwe
Posty: 65
Rejestracja: 1 maja 2020, o 13:49

Re: [PC-STEAM] Yakuza 0

Postautor: NieMamPomysłuNaNazwe » 28 paź 2022, o 14:22

Nir wiem czy są jakieś narzędzia do tworzenia patchów specyficznie do yakuzy, ale polecam wypróbować xdelta patchera.

kiras
Posty: 2
Rejestracja: 31 lip 2021, o 11:43

Re: [PC-STEAM] Yakuza 0

Postautor: kiras » 30 paź 2022, o 14:08

omg kupiłem te gre 2lata temu i pograłem z godzinke bo tyle tekstu było że sie poddałem.
wiadomo kiedy będzie dostępne całe spolszczenie? ten rok?


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości