[PC] DiRT 3

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
RadolSzczecin
Posty: 77
Rejestracja: 26 lip 2011, o 21:20

Re: [PC] DiRT 3

Postautor: RadolSzczecin » 24 sie 2011, o 20:04

po sieci będzie krążyć niedopracowane tłumaczenie a gracze będą zrzędzić na amatorskich tłumaczy, stawiając na równi z tymi stadionowymi ;)
Nie przesadzaj...nikt nie zrzędzi,a spolszczenie nawet w tej postaci zbiera dobre opinie.
Fakt,wystarczyło dać spolszczenie w jedno miejsce do ściągnięcia i znalazł się już ktoś kto je "rozporwadził" po sieci - to było do przewidzenia.
Ja jednak mam przez to informacje jakie są opinie,co poprawić..itd.

Napewno już nie będzie dostępnych kolejnych wersji zanim nie skończę całości.

Sycomind
Posty: 1
Rejestracja: 4 wrz 2011, o 12:07

Re: [PC] DiRT 3

Postautor: Sycomind » 4 wrz 2011, o 12:12

cześć rado, pytanko mam dlaczego gdy otworze plik przykładowo language_eng.lng nie mam połowy tekstu tylko znaczki, używam nonepad ++

Kojotte
Posty: 31
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 10:39

Re: [PC] DiRT 3

Postautor: Kojotte » 13 wrz 2011, o 08:36

Czy to spolszczenie bedzie kompatybilne z patchem 1.01 i/lub 1.02?
Ciekawi mnie tez czy ta wersja beta, ktora trafila na TorrentyDotOrg rowniez jest kompatybilna z w/w patchami.

Edit_1: oraz z dodatkami DLC.

RadolSzczecin
Posty: 77
Rejestracja: 26 lip 2011, o 21:20

Re: [PC] DiRT 3

Postautor: RadolSzczecin » 8 paź 2011, o 18:04

Ta wersja spolszczenia działa także z patchem - jest robiona i testowana już z wersją z patch'em.

Ponieważ poradziłem sobie z polską czcionka w grze F1 2011 i teraz siedzę nad spolszczeniem do tej gry (ukazała się już wersja 1.1),postanowiłem odłożyć projekt DiRT3 na później.

Może mieć to i dobre strony,bo mając już doświadczenie będę się starał uzyskać jednak do tej pory niedostępną polską czcionkę w grze DiRT3.Wtedy następna wersja spolszczenia będzie znacznie lepsza - napewno wrócę wkrótce do projektu by go w pełni dokończyć.

Kojotte
Posty: 31
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 10:39

Re: [PC] DiRT 3

Postautor: Kojotte » 8 paź 2011, o 18:18

Wnoszę, że masz na myśli patch 1.1, ale jest już patch 1.2.
Czy spolszczenie obejmuje również DLC?

RadolSzczecin
Posty: 77
Rejestracja: 26 lip 2011, o 21:20

Re: [PC] DiRT 3

Postautor: RadolSzczecin » 8 paź 2011, o 18:26

Wnoszę, że masz na myśli patch 1.1, ale jest już patch 1.2.
Czy spolszczenie obejmuje również DLC?
Nie.Jest to bardzo wczesna wersja,gdzie nie poradziłem sobie jeszcze z polską czcionką i została tylko przetłumaczona większość menu tak aby "ułatwić" grę single.Nawet multi nie zostało w pełni przetłumaczone.
Wkrótce wrócę do projektu.

Na patchu 1.2 nie testowałem bo go nie instalowałem ,ale wnioskuje że nie powinno być problemów,chyba że patch ingeruje w tekst wyświetlany w grze.

Kojotte
Posty: 31
Rejestracja: 2 kwie 2011, o 10:39

Re: [PC] DiRT 3

Postautor: Kojotte » 22 paź 2011, o 10:57

Sprawdzałem. Na patchu 1.2 działa bez problemów.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość