[PC] From Dust

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
amortadella
Posty: 3
Rejestracja: 26 sty 2012, o 12:52

Re: [PC] From Dust

Postautor: amortadella » 26 sty 2012, o 13:00

Witam
Pozdrawiam serdecznie wszystkich którzy nad tym pracują i w zwiazku z tym mam pytanie, czy oraz kiedy byłaby szansa na działające spolszczenie ? Ja niestety pochodze z tej generacji osób które nie miały języka angielskiego w szkołach a ta gra mnie od dłuższego czasu intryguje i chciałbym w nią zagrać, ale na po angielsku wolę sobie ją odpuścić . Teraz jest promocja na Steamie i dla tego moje zainteresowanie sie znów obudziło.
Pozdrawiam jeszcze raz, i dzięki za odpowiedż

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PC] From Dust

Postautor: Manuel Czaszka » 26 sty 2012, o 13:18

Spolszczenie zostanie ukończone. Samo tłumaczenie wykonał Norek, ffgriever stworzył narzędzia, a ja (w chwili obecnej) tworzę polską czcionkę. Potem testy, korekta i pewnie raz jeszcze testy. Myślę, że marzec początek kwietnia to realny termin. Musisz czekać, ale nie martw się, zagrasz po polsku.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

amortadella
Posty: 3
Rejestracja: 26 sty 2012, o 12:52

Re: [PC] From Dust

Postautor: amortadella » 26 sty 2012, o 16:44

Oj to jeszcze macie w diabły roboty, dzięki i w takim razie czekam, a jakby coś to można by liczyć na te wersje niefinalną (bez polskiej czcionki/ z błędami) czy to nie taka prosta sprawa ?



OK, więc czekam :)

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PC] From Dust

Postautor: Manuel Czaszka » 26 sty 2012, o 16:44

Wypuścimy wyłącznie skończone spolszczenie.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
bathor
Posty: 3
Rejestracja: 29 sty 2012, o 14:01

Re: [PC] From Dust

Postautor: bathor » 29 sty 2012, o 14:17

Witam wszystkich (to mój pierwszy post na forum).
Teraz jest promocja na Steamie i dla tego moje zainteresowanie sie znów obudziło.
Pozdrawiam jeszcze raz, i dzięki za odpowiedż
Też zakupiłem grę w promocji na steam i czekam na finalizację projektu spolszczenia.
Wypuścimy wyłącznie skończone spolszczenie.
Podziękowania, za Waszą pracę.

Pozdrawiam
bathor

Suszi
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2011, o 07:44

Re: [PC] From Dust

Postautor: Suszi » 31 sty 2012, o 10:48

Jeżeli są jakiekolwiek plany wydania tej gry na konsole xbox 360 to zgłaszam się do testów pomogę z miłą chęcią (mam Jtag także mogę swobodnie ingerować w pliki gry bez zbędnych utrudnień)

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PC] From Dust

Postautor: Manuel Czaszka » 26 lut 2012, o 16:22

Wczoraj zainsertowałem czcionki (brakuje jeszcze dwóch ostatnich), wszystko działa, a ja zaczynam beta test najnowszej wersji skryptu.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] From Dust

Postautor: Norek » 11 mar 2012, o 09:58

UWAGA! :D

Manuel Czaszka skończył testowanie pierwszej wersji spolszczenia, przesłał mi poprawki i zapewne do jutra będą one naniesione. Czekamy jeszcze na ostatnią czcionkę (lub ostatnie czcionki:) od ffgrievera i to już niemal koniec prac nad spolszczeniem.

Potrzebujemy jeszcze dwóch osób, które zechcą ograć grę w przyszłym tygodniu, z najnowszą wersją spolszczenia i już gotową czcionką. Bardzo proszę o zgłaszanie chęci testowania na PW - ALE jest jeden warunek - nie może być to osoba z garstką postów (chyba że dużo się udzielała na shoucie:), ponieważ obawiam(y) się wycieku spolszczenia.

Nawet jeśli nie łapiecie się na beta testy - już niebawem zagracie we From Dust po polsku - jeśli w przyszłym tygodniu te dwie osoby zakończą testy, zostaną naniesione poprawki i łatka zostanie upubliczniona.

Zapraszam na PW - tylko poważne oferty :D

[EDYCJA]

Do ekipy jako tester dołączył kolejny raz rysiu. Poprawki naniesione, gra na najbardziej aktualnej wersji spolszczenia. Jeśli wyrobi się do weekendu, to... premiera będzie jeszcze w marcu :)
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

RadolSzczecin
Posty: 77
Rejestracja: 26 lip 2011, o 21:20

Re: [PC] From Dust

Postautor: RadolSzczecin » 28 mar 2012, o 15:53

Czekam na te spolszczenie.Możecie odświerzyć temat i napisać czy coś sie ruszyło do przodu?
Jaki termin w przybliżeniu bo chyba we wspomnianym marcu się nie wyrobicie.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] From Dust

Postautor: Norek » 28 mar 2012, o 15:58

Czekam na ostatnie poprawki od testerów, które powinny nadejść w weekend.
W sumie kilka uwag dostałem i samo nanoszenie poprawek nie zajmie dużo czasu.
Planujemy wypuścić łatkę w ten weekend, jak będzie jakaś obsuwa, poinformuję w temacie.

[Edycja]

Premiera już dawno za nami, ale teraz, dzięki pomocy ffgrievera, możemy pokazać krótką prezentację spolszczenia:

KLIK
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości