Cooking Mama 4: Kitchen Magic

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
anego
Posty: 21
Rejestracja: 11 mar 2009, o 14:26

Cooking Mama 4: Kitchen Magic

Postautor: anego » 5 sie 2012, o 18:31

Kiedyś pytałam czy jest, jakiś dobry emulator na Nds 3D, ale dziś postanowiłam zapytać inaczej.
Na jakim emulatorze mogę odpalić rom Cooking Mama 4: Kitchen Magic, dodam tylko że gra jest właśnie na 3D. A jeśli nie ma takiej możliwości, to po jakie diabły (za przeproszeniem) ktoś daje romy z takimi właśnie grami, jeśli nie można ich wypróbować.
Pozdrawiam^^

Awatar użytkownika
Legion
Konsensus gethów
Posty: 52
Rejestracja: 28 lut 2011, o 11:52
Grupa: Geth

Re: Cooking Mama 4: Kitchen Magic

Postautor: Legion » 5 sie 2012, o 19:01

anego, forumowiczka - romy można wgrać na kartę pamięci, a tę włożyć z kolei do Acekard, który konsola (a przynajmniej jeden z modeli Nintendo DS, może także i 3DS?) traktuje jak cartridge. W ten sposób udostępniane przez grupy scenowe romy można wykorzystać na platformie macierzystej.

Emulator powstaje później.
There is a high statistical probability of death by gunshot. A punch to the face is also likely.
Legion

anego
Posty: 21
Rejestracja: 11 mar 2009, o 14:26

Re: Cooking Mama 4: Kitchen Magic

Postautor: anego » 5 sie 2012, o 19:25

Czyli jest szansa, że taki emulator powstanie, super!! Dzięki za szybką odpowiedź^^

Awatar użytkownika
Legion
Konsensus gethów
Posty: 52
Rejestracja: 28 lut 2011, o 11:52
Grupa: Geth

Re: Cooking Mama 4: Kitchen Magic

Postautor: Legion » 5 sie 2012, o 19:27

Jest pewność, że taki emulator powstanie. Po dziś dzień nie ma konsoli przenośnej, która nie doczekałaby się emulatora... oprócz PSVita, ale to, jak 3DS, jest również dość młody twór. Pozostaje czekać.
There is a high statistical probability of death by gunshot. A punch to the face is also likely.
Legion


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości