Dubbing Assassin's Creed 3 TV Commercial

Dział, w którym udajemy, że jesteśmy tak fajni jak Piotr Fronczewski.
michal158
Posty: 13
Rejestracja: 13 sie 2012, o 20:58

Dubbing Assassin's Creed 3 TV Commercial

Postautor: michal158 » 9 wrz 2012, o 20:01

Hej!
Szukam 4 osób do stworzenia polskiej wersji spotu reklamującego Assassin's Creed 3. Miło by było jeśli każdy kto przesyła próbki zmieściłby się w takim czasie jaki jest na filmiku.

Głos 1: Wolny - 00:18 - 00:25
Głos 2: Wolny - 00:25 - 00:29
Głos 3: Wolny - Statek - 00:30 - 00:33
Connor: Wolny 00:32 - 00:39

Poniżej filmik Właściwy (ten z który mam zamiar dubbingować)
http://www.youtube.com/watch?v=ctDNN-NNUEk
Załączniki
Dubbing AC Role.rar
(350 Bajtów) Pobrany 164 razy

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Dubbing Assassin's Creed 3 TV Commercial

Postautor: Manuel Czaszka » 9 wrz 2012, o 20:22

A po co robić dubbing do tego? Większy sens miałoby zrobienie duba do zapowiedzi AC z motywem niepodległości. O ile w ogóle można mówić o sensie dabu filmików.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

michal158
Posty: 13
Rejestracja: 13 sie 2012, o 20:58

Re: Dubbing Assassin's Creed 3 TV Commercial

Postautor: michal158 » 9 wrz 2012, o 20:30

http://www.youtube.com/watch?v=iTyx89OpKUA

Tutaj też jest zapowiedź telewizyjna i też jest polski dubbing.
Skoro tamta reklama doczekała się dubbingu to dlaczego ta nie może?

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: Dubbing Assassin's Creed 3 TV Commercial

Postautor: bemberg » 9 wrz 2012, o 20:33

A nie lepiej jakbyś przebrał się za Asasyna i pochodził po jakimś mieście? Też im byś zrobił darmową reklamę ;)

Myślę, że jest sto pożyteczniejszych rzeczy do zrobienia. Naprawdę, dubbingować komuś reklamę za darmo to jakiś dziwny pomysł.
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Awatar użytkownika
Johnny
Kasztaniak
Posty: 260
Rejestracja: 21 lut 2010, o 20:35

Re: Dubbing Assassin's Creed 3 TV Commercial

Postautor: Johnny » 9 wrz 2012, o 20:36

A ja myślę, że jeżeli go to bawi, to powinien robić. Może po takim malutkim projekcie skusi się w przyszłości na jakąś grę, albo przynajmniej jego pasja się jakoś rozwinie. Ten dział jest po to, żeby się bawić i uważam że nie mamy prawa nikomu tego zabronić. Zwłaszcza że filmik jest w tematyce growej.
Od 20 lat niszczę klimat. Moje dzieci będą jeździć bez kasków.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Odp: Dubbing Assassin's Creed 3 TV Commercial

Postautor: Manuel Czaszka » 9 wrz 2012, o 20:36

Nie mówię, że nie może. Po prostu nie widzę sensu. Nie lepiej zdubbingować jakąś animację, np. coś od Fat-Pie? Coś, co będzie fajnie obejrzeć, także po premierze gry.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
rewolwerow
Posty: 129
Rejestracja: 5 sie 2012, o 18:49

Re: Dubbing Assassin's Creed 3 TV Commercial

Postautor: rewolwerow » 9 wrz 2012, o 22:08

Punkt dla Czaszki

michal158
Posty: 13
Rejestracja: 13 sie 2012, o 20:58

Re: Dubbing Assassin's Creed 3 TV Commercial

Postautor: michal158 » 10 wrz 2012, o 05:43

A nie lepiej jakbyś przebrał się za Asasyna i pochodził po jakimś mieście? Też im byś zrobił darmową reklamę ;)
Sorry. Już ktoś taki był :P
Myślę, że jest sto pożyteczniejszych rzeczy do zrobienia. Naprawdę, dubbingować komuś reklamę za darmo to jakiś dziwny pomysł.
Nie każdy fundubbing musi prowadzić do pieniędzy. Nie przyszło ci do głowy że ktoś może być fanem AC i sprawi mu "radochę" stworzenie takiego dubbingu?
Nie mówię, że nie może. Po prostu nie widzę sensu. Nie lepiej zdubbingować jakąś animację, np. coś od Fat-Pie? Coś, co będzie fajnie obejrzeć, także po premierze gry.
Z tym że nie spotkałem się jeszcze z tymi animacjami. Może kiedyś,

Po prostu chcę żeby mój pierwszy dubbing był związany z grą Assassin's Creed (próbowałem dobrać się do gry ale nie wyszło). Chociaż patrząc jaka tu atmosfera współpracy panuje to nic raczej z tego nie wyjdzie.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Dubbing Assassin's Creed 3 TV Commercial

Postautor: Manuel Czaszka » 10 wrz 2012, o 07:35

@michał - rzuciłeś pomysł i już się dąsasz, że nie został przyjęty owacjami. A tak naprawdę nie proponujesz nic konkretnego. Ot, jedna wyjęta z kontekstu reklama, do tego z wątpliwymi technikaliami. Może pokażesz jak obrabiasz dźwięk pod dubbing i dasz jakąś próbkę? Bo na razie rzucasz hasła i czekasz, aż ludzie się radośnie rzucą w odpowiadającej Ci "atmosferze współpracy".
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
rewolwerow
Posty: 129
Rejestracja: 5 sie 2012, o 18:49

Re: Dubbing Assassin's Creed 3 TV Commercial

Postautor: rewolwerow » 10 wrz 2012, o 16:59

Po prostu chcesz zrobić coś co może szybko przejść. Chcesz z AC? Jest kilka fanowskich animacji, które możesz zrobić i nie są długie, np. http://www.youtube.com/watch?v=Wfv83Q87 ... plpp_video
(ok to jedyna jaką znam ale na pewno jest więcej). To będzie się chciało oglądać wiele razy i ma więcej sensu, by robić.


Wróć do „Dubbing”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości