Tytuł gry

Bierzcie i piszcie w nim wszyscy :P
Awatar użytkownika
Lucky-senpai
Posty: 39
Rejestracja: 7 paź 2012, o 11:15
Grupa: Zoica

Tytuł gry

Postautor: Lucky-senpai » 11 lis 2012, o 09:54

Cześć, niedzielni forumowicze.

Mam pewien problem, z którym od kilku dni już wojuję i nie mogę wygrać. Chodzi mi o tytuł pewniej gry z bodajże 2000 roku. Niedawno, jakimś cudem, przypomniałem sobie o tej gierce i o tym jak przeuroczo się w nią grało. I tu zaczyna się wasza kwestia, o ile ktokolwiek będzie w stanie pomóc:

To była strategia sci-fi, wokół swojej planety budowało się taki pierścień z budynków, które służyły do budowy maszyn i różnych statków kosmicznych. Wszystko działo się w kosmosie. Wiem, że żeby zbierać surowce, to leciało się stateczkiem specjalnym w obłoki jakiegoś gazu i zbierało się go. Tam były rasy ludzi, jakichś takich dziwnych pająków czy co... i z pewnością jeszcze kilka innych ras. Można było statkami teleportować się tunelami czasoprzestrzennymi, by atakować z zaskoczenia, co wyglądało bardzo efektownie.

No i to tyle z tego co pamiętam. Byłbym bardzo wdzięczny, jeśli ktokolwiek był by wstanie określić lub nakierować na tytuł tej gry.
Obrazek

Awatar użytkownika
EvilDoom
Posty: 192
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:11
Kontakt:

Re: Tytuł gry

Postautor: EvilDoom » 11 lis 2012, o 10:32

Może chodzi ci o Conquest: Wojny Pogranicza ?

Awatar użytkownika
Lucky-senpai
Posty: 39
Rejestracja: 7 paź 2012, o 11:15
Grupa: Zoica

Re: Tytuł gry

Postautor: Lucky-senpai » 11 lis 2012, o 14:03

Sprawdziłem na necie i na youtube, to ta gra. Dzięki za szybką odpowiedź.
Obrazek


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości