[PC] Tajemnica Gabriela Knighta: Bestia w ludzkim ciele(GK2)

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: [PC] Tajemnica Gabriela Knighta: Bestia w ludzkim ciele(

Postautor: mendosa » 10 mar 2013, o 13:41

Spoiler!
Po PA idzie NU (PA NU)
N.E.M.O.

Awatar użytkownika
satan
Posty: 41
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 16:26

Re: [PC] Tajemnica Gabriela Knighta: Bestia w ludzkim ciele(

Postautor: satan » 10 mar 2013, o 14:07

Wybacz, ale chyba nie rozumiem.
Spoiler!
Jeżeli mam zrozumieć, to słówko po PA musi być NU, ale nie ma takiego słowa.

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: [PC] Tajemnica Gabriela Knighta: Bestia w ludzkim ciele(

Postautor: mendosa » 10 mar 2013, o 14:19

Satan - jest, musi być.
N.E.M.O.

Awatar użytkownika
satan
Posty: 41
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 16:26

Re: [PC] Tajemnica Gabriela Knighta: Bestia w ludzkim ciele(

Postautor: satan » 10 mar 2013, o 16:11

Niestety nie ma. Szukałem parę razy tego słówka i nie ma. Może to wina niemieckiej wersji gry, w co wątpię. Mogę wysłać, co jest w tej kasecie, ale to chyba bezsensu.

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: [PC] Tajemnica Gabriela Knighta: Bestia w ludzkim ciele(

Postautor: mendosa » 10 mar 2013, o 16:33

Może i kwestia niemieckiej wersji gry. Gdy grasz w wersję bez nakładania poprawki, to zapewne ta zagadka jest po niemiecku? Jeśli tak, to sam nie wiem co można tu zrobić. Choć właściwie, skoro są nadpisane pliki skryptu gry, powinna "wskoczyć" wersja angielska.
N.E.M.O.

SpokoWap
Posty: 23
Rejestracja: 14 wrz 2008, o 13:57
Kontakt:

Re: [PC] Tajemnica Gabriela Knighta: Bestia w ludzkim ciele(

Postautor: SpokoWap » 10 mar 2013, o 17:33

Juhu! Łatka zaaplikowana, wszystko działa jak należy. Tłumaczenie na pierwszy rzut oka bardzo profesjonalne i kompleksowe, ale zanim zacznę się w nie wgryzać, przejdę Spec Opsa. Dwa interesujące mnie tłumaczenia w przeciągu kilku dni - pięknie :D

SirXan
Posty: 33
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 16:05

Re: [PC] Tajemnica Gabriela Knighta: Bestia w ludzkim ciele(

Postautor: SirXan » 11 mar 2013, o 07:57

@mendosa
Bardzo Ci dziękuję! Jesteś wielki! :D Zasługujesz na złotego oskara dla "Najlepszego tłumacza"! Innym, którzy brali w udział w tym projekcie, też bardzo dziękuję. Uczę się j. angielskiego, ale idzie mi dość słabo. Nie wiem, co fani Gabriela Knighta (w tym ja) zrobiliby bez Ciebie i GrajPoPolsku. Teraz mamy GK 2 i 3 po polsku. Do pełni szczęścia brakuje mi jedynie Gabriela Knighta 1 PL i wielu gier od Sierry i LucasArts. Jeszcze raz wielkie dzięki! Listy i dokumenty w GK2 są napisane rewelacyjnie!

PS. Popraw moje komentarze, jeśli popełniam błędy gramatyczne. Szanuję j. polski.
PS. 2 Już zauważyłem, że zabrałeś się za projekt Gabriel Knight 1 PL. Życzę Ci powodzenia! Oby był łatwiejszy (technicznie)...

gajdakrzysztoff
Posty: 21
Rejestracja: 25 lut 2013, o 13:29

Re: [PC] Tajemnica Gabriela Knighta: Bestia w ludzkim ciele(

Postautor: gajdakrzysztoff » 11 mar 2013, o 14:41

Potrzebuję pomocy, czy jest jakiś sposób, aby tę grę uruchomić na Windows 8, wersja 64 bitowa?

SirXan
Posty: 33
Rejestracja: 12 wrz 2010, o 16:05

Re: [PC] Tajemnica Gabriela Knighta: Bestia w ludzkim ciele(

Postautor: SirXan » 11 mar 2013, o 17:03

Potrzebuje pomocy, czy jest jakiś sposób aby tą grę uruchomić na Windows 8 wersja 64 bitowa ?
Chyba nie dysponujesz wersja GOG.com. Bo gry GOG.com bez problemu uruchamiają w nowoczesne Windows. Skoro już tu napisałeś, to polecam emulator DOSBox i plik Gabriel Knight 2 for DOSBox DVD Installer z linku:

http://www.sierrahelp.com/Patches-Updat ... dates.html

Proszę czytaj "Czytajto.txt" z pliku GK2PL. Znajdziesz tam potrzebne odpowiedzi. W przyszłości zanim będziesz zadać tu pytanie, proszę najpierw czytaj pliki .TXT (lub DOC, PDF) z pliku spolszczenia.

-- 11 mar 2013, o 21:01 --

@satan
Co do zagadek, to proszę:
Spoiler!
Thomas? Herr Doktor Klingmann mówi. Pokaż te wilki pa nu Knight.
Mam nadzieję, że Panu pomogłem. Pozdrawiam.

P.S. Zwracając uwagę na twój pseudonium, to mam nadzieję, że Pan nie oddaje pokłon ku Szatana.

Awatar użytkownika
satan
Posty: 41
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 16:26

Re: [PC] Tajemnica Gabriela Knighta: Bestia w ludzkim ciele(

Postautor: satan » 11 mar 2013, o 22:27

SirXan Właśnie w tym problem, że nie mam tych dwóch słów - nu, Knight. Nie wiem, czego to jest wina. Muszę pokombinować najwidoczniej, dzięki. Pseudonim został stworzony spontanicznie, więc nie mam nic z nim wspólnego :). I nie zwracaj się do mnie Pan, ponieważ jestem zapewne młodszy od Ciebie.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości