Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.
Awatar użytkownika
ridzio
Posty: 141
Rejestracja: 30 lip 2013, o 19:07

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: ridzio » 27 paź 2013, o 16:36

Nie wiem jak tam z tekstami, ale myślę, że powinna wziąć się za to osoba, która zna tematykę Naruto. Tylko wtedy spolszczanie ma sens.

Awatar użytkownika
filu23
Posty: 105
Rejestracja: 14 sie 2011, o 19:13

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: filu23 » 28 paź 2013, o 10:49

myśl przednia, ale myślisz że świeżak który pisze swój pierwszy post jest w stanie ocenić możliwości lokalizacyjne danej gry?;-)

How to survive powinno dać radę, ale nie miałem jeszcze wystarczająco czasu, żeby się temu dokładnie przyjrzeć. tekstury DDS z dodatkowym nagłówkiem, fonty RAW, teksty... jeszcze nie wiem;-) sam format kontenera wymaga jeszcze odrobinę pracy, ale powinno być ok.
Przeglądnąłem foldery i najbardziej prawdopodobnym plikiem w którym może się znajdować tekst z gry będzie:

C:\Program Files (x86)\How to Survive\ObjetCommun\WldExportation\Layer1\Common_PC.eng

DivX
Posty: 2
Rejestracja: 26 paź 2013, o 22:15

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: DivX » 28 paź 2013, o 11:50

A czy ktoś orientuje się jak wyciągnąć pliki językowe z gry Naruto shippuden Ninja Storm 3 Full Burst ?

Awatar użytkownika
Macina
Posty: 34
Rejestracja: 8 lut 2013, o 21:24

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: Macina » 28 paź 2013, o 13:03

@DivX, napisz temat w dziale Technikalia.

cienislaw
Posty: 267
Rejestracja: 3 cze 2013, o 08:41
Grupa: GameSub

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: cienislaw » 28 paź 2013, o 16:14

Przeglądnąłem foldery i najbardziej prawdopodobnym plikiem w którym może się znajdować tekst z gry będzie:

C:\Program Files (x86)\How to Survive\ObjetCommun\WldExportation\Layer1\Common_PC.eng
a jak myślisz, skąd wyciągnąłem fonty i textury?
Obrazek

seyru
Posty: 1
Rejestracja: 6 lis 2013, o 00:19

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: seyru » 6 lis 2013, o 00:27

Interesowałoby mnie spolszczenie do Space Rangers HD a War Apart. Cenega chyba zrezygnowała z tej gry, ponieważ już nie widnieje w ich planie wydawniczym. Sam bym się tym zajął, gdybym miał jakiekolwiek doświadczenie ze spolszczaniem gier.

// na ich forum znalazłem przydatne informacje i może sam popróbuję coś zdziałać
http://snk-games.ru/forums/viewtopic.php?f=39&t=1345

Awatar użytkownika
sb8gapi
Posty: 401
Rejestracja: 13 lip 2013, o 21:13

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: sb8gapi » 8 lis 2013, o 17:34

Witam. Szukałem i się doszukałem. Temat w którym mógłbyś coś zaproponować bo sam guzik umiem! Zaczynam przygodę z Magic The Gathering - Duels of The Planeswalkers 2013. Chyba tylko Warhammery mają dłuższe tytuły. Gra mnie bardzo wciągnęła jednak problem polega na tym że znam podstawy angielskiego i mam duże dziury w znaczeniach wielu słów. Czy ktoś miałby ochotę na polonizacje tej gry? Czy można w ogóle każdą grę spolonizować czy mogą być jakieś blokady? Nie wiem czy dobrze myślę ale w tej grze się nie mówi więc dialogów niema.
Postanowiłem zrobić spolszczenie do tej gry. Temat na forum:
viewtopic.php?f=9&t=2103&p=21191#p21191

LordWieslaw
Posty: 108
Rejestracja: 24 mar 2011, o 00:31

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: LordWieslaw » 19 lis 2013, o 22:46

O ile nie wyjdzie polska wersja to może to, będzie bardzo przydatna gra. :)
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=22056

Awatar użytkownika
PaNxRybA
Posty: 7
Rejestracja: 25 paź 2013, o 11:28

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: PaNxRybA » 20 lis 2013, o 22:28

O ile nie wyjdzie polska wersja to może to, będzie bardzo przydatna gra. :)
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=22056
Na facebook'u, twórca gry napisał, że gra będzie w polskiej wersji językowej.

Awatar użytkownika
vhs
Wojcieszek Rzezimieszek
Posty: 65
Rejestracja: 9 paź 2012, o 21:51
Grupa: GameSub
Kontakt:

Re: Jaką grę chciałbyś spolszczyć?

Postautor: vhs » 21 lis 2013, o 03:27

Przeglądnąłem foldery i najbardziej prawdopodobnym plikiem w którym może się znajdować tekst z gry będzie:

C:\Program Files (x86)\How to Survive\ObjetCommun\WldExportation\Layer1\Common_PC.eng
a jak myślisz, skąd wyciągnąłem fonty i textury?
Wyciągnąłeś prosto z jego dysku? :D Większy magik z Ciebie, cieniu, niż przypuszczałem ;D
Obrazek


Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość