PlayLoc - przystań dla piratów

Bierzcie i piszcie w nim wszyscy :P
Awatar użytkownika
Materdea
Posty: 5
Rejestracja: 27 sty 2014, o 10:53

Re: PlayLoc - przystań dla piratów

Postautor: Materdea » 25 maja 2014, o 16:55

OK, powolutku.
Materdea, Tak masz rację u was można napisać źle o każdym, kto nie należy do waszej "społeczności", ale negatywnej konstruktywnej opinii, to o was broń boże, żeby ktoś napisał, bo jak często pisaliście "Zbyt ciężko pracowaliście" ciekawe, na co, bo opinia o was również leży i krótko mówiąc kwiczy.
Mimo iż zajmuję się wyłącznie serwisem (forum jest poza moim zasięgiem), to mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że 3/4 tzw. "hejtu" (zahaczają często o "konstruktywną krytykę") jest wynikiem niedoinformowania/ludzkiej tępoty. Bo jak można nazwać takiego ktosia, który wmawia od początku istnienia PlayLoc, że polonizacja L.A. Noire miała mieć premierę w marcu i kiedy wreszcie się pojawi? Bo ON tego żąda. Ludzie ciągle chcą terminów, dat i zapewnień, że właśnie tego dnia pojawi się instalator. Albo wersji beta, bez zrozumienia dla faktu, iż nikt niedokończonego dzieła wydawać nie chce. Alt o swoją drogą.
Jak to się dzieje, że negatywne komentarze o GPP nie znikają?
To pytanie do moderacji forum GPP. ;)
Ponieważ pominięto w odpowiedzi kwestię spolszczenia TWD, napisałem, że znajdzie się je na GPP. Komentarz 5 minut chyba nie "wyleżał", ponieważ zniknął. Powiedz mi, czy to komentarz pozytywny, negatywny czy może neutralny? Według mnie był to czysto informacyjny komentarz. Nie mam screena, bo nie popadłem w paranoję, żeby screenować wszystko w obawie, że zostanie usunięte. Skomentowałem następnie fakt usuwania postów i... uwaga - ban.
Spoko, to akurat kojarzę. Nie powiem, że wszystko mi się podoba, ale chciałbym jakoś zażegnać, albo przynajmniej złagodzić ten cały konflikt.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: PlayLoc - przystań dla piratów

Postautor: Manuel Czaszka » 25 maja 2014, o 17:22

To pytanie do moderacji forum GPP. ;)
Już wiem, oni po prostu nie kasują nieprzychylnych komentarzy! :D
Spoko, to akurat kojarzę. Nie powiem, że wszystko mi się podoba, ale chciałbym jakoś zażegnać, albo przynajmniej złagodzić ten cały konflikt.
To może po prostu róbcie swoje, róbcie spolszczenia, piszcie newsy itd., a dajcie sobie spokój z obsesją dokiego. Bo cały "konflikt" utożsamiam wyłącznie z jego osobą i faktem, że odbiło mu, gdy kilka osób z GPP (w tym ja) robiło sobie jaja z jego przesadnego zachwytu nad grą Bully (zobacz: viewtopic.php?f=36&t=726). Podobna sytuacja była kiedyś z Lenem z IS. Osobiste niesnaski przeniósł na całą grupę szukając popleczników.

I wybacz, ale nie ma co się dziwić krytycznym opiniom i kąśliwym uwagom, gdy zamiast robić po prostu dobre spolszczenia pisze się pierdoły o "największej stronie", "najlepszy zespół", robi się śmieszne akcje w stylu "porzuciliśmy L.A. Noire... a jednak nie!", kasuje komentarze, śledzi bemberga itd.

Kasowanie negatywnych opinii jest po prostu dziecinne. BTW skoro już rozmawiamy, to może Ty byłbyś tak miły i wyjaśnił mi dlaczego licznik odwiedzin na forum PL jest sztucznie podkręcony?
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

marcus196
Posty: 40
Rejestracja: 25 paź 2012, o 12:49

Re: PlayLoc - przystań dla piratów

Postautor: marcus196 » 26 maja 2014, o 21:55

Oto jak Administracja PlayLoca reaguje na nieprzychylne jej komentarze.

Autor:Psycho0

Jako, iż ktoś usunął niegrzecznie wcześniejszy post, wstawiam raz jeszcze.
monika3500 pisze:
Oficjalnej daty nie mamy. Etap pierwszej korekty dobiega końca. Obecnie pozostało nam jedynie kilka plików do sprawdzenia. Oczywiście na forum pojawi się informacja o zakończeniu pierwszej korekty.
Etap pierwszej korekty dobiegał miesiąc temu, kiedy to zostało kilka plików do sprawdzenia. Dziś(miesiąc później) korekta nadal na etapie sprawdzenie kilku spraw, a 1 sprawa=2tyg. Magia? Niee, BDIP!
monika3500 pisze:
Powiem tak: jak na razie cieszymy się dobrą reputacją, ale bardzo ciężko na nią pracowaliśmy. Do każdego projektu podchodzimy bardzo profesjonalnie i nie możemy sobie pozwolić na jakiekolwiek niedociągnięcia. Nawet w przypadku tłumaczeń fanowskich. Jeżeli pozwolimy, żeby choćby jedna lokalizacja była na kiepskim poziomie, to nikt już nie będzie pamiętał o tym, że kiedyś tam odwaliliśmy kawał dobrej roboty.

Ludzie proszą o wcześniejszą wersję, mówiąc, że nie przeszkadzają im drobne błędy itp. Nie chcecie wydać wersji "beta", bo boicie się, że będą Was pamiętać jako tych, którzy wydali niedopracowane spolszczenie. Mają Was krytykować te same osoby, które wcześniej prosiły o wcześniejszą wersje? Niezłe wytłumaczenie.
Jako osoba niezaangażowana w żaden projekt i oczekująca na spolszczenie, powiem Wam, że w tej chwili BDIP kojarzy się z grupą, która nie liczy się z fanami i leci z nimi w kulki.
Usuwajcie dalej posty i nakładajcie bany, bo tylko to niektórzy jak widać potrafią w tej chwili:)



Brawo dla "administracji" każdy post który wam nie odpowiada jest usuwany? Pewnie ludzie znowu usłyszą "prace nad spolszczeniem La noire wstrzymane".

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: PlayLoc - przystań dla piratów

Postautor: bemberg » 1 cze 2014, o 17:40

Na potwierdzenie moich słów o bliskich związkach forum PlayLoc z piratami, screen.
playloc_zlodzieje.jpg
Ale moderacja działa szybko i skorygowała niefortunną wypowiedź jednego z członków grupy WIAParker, której to lider napisał o grajpopolsku:
To prawda, szkoda czasu na tę stronę. Graj Po polsku niedługo umrze śmiercią naturalną. Dlaczego? Nie dość, że jego admini zachowują się jak ciołki, oskarżając bezpodstawnie naszych ludzi, snując jakieś nieprawdziwe zdarzenia, to jeszcze zobaczcie jak maleje im ilość projektów na stronie. GPP po prostu się kończy przez swoich nieudolnych administratorów
A tak wygląda już wersja ocenzurowana:
playloc_opryszki.png

To pewnie też kolejne"nieprawdziwe zdarzenie" ;D Aparat cenzury dokiego poprawił wypowiedź jednego z członków ich forum, punkt drugi jego wypowiedzi magicznie wyparował.

Pozdrawiam latający cyrk dokiego, to chyba prezent dla mnie z okazji Dnia Dziecka :3

Emil "bemberg" Jaromin :)
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

marcus196
Posty: 40
Rejestracja: 25 paź 2012, o 12:49

Re: PlayLoc - przystań dla piratów

Postautor: marcus196 » 3 cze 2014, o 20:04

"Masz całkowicie zabroniony dostęp do tej witryny.

Aby uzyskać więcej informacji, proszę skontaktować się z administratorem witryny.

Powód zablokowania: GPP wstęp wzbroniony

Twój adres IP został zablokowany."

Zablokowali mnie na Playlocu(bardziej odpowiednia i prawdziwa nazwa, to plejkloc) za napisanie o waszych spolszczeniach do TWAU i TWD. Teraz, gdy próbuję wejść na samą główną stronę wywala mnie do googla dosłownie. Może fanpage też zablokowali nie chce mi się sprawdzać. Działania plejkloca są żenujące dlaczego ludzie nie mogą wiedzieć, że istnieją spolszczenia do TWAU lub TWD zrobione przez was? Admini plejkloca zaczynają ograniczać swoich "fanów" wyłącznie do spolszczeń, które powstają na ich forum zabawne takie działania tych ludzi, po prostu wołają o pomstę do nieba.

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: PlayLoc - przystań dla piratów

Postautor: bemberg » 4 cze 2014, o 07:54

Piękna historia (nie dla wrażliwych). Alternatywna rzeczywistość playloca i ich historie. Osobiście się wzruszyłem. Dla potomnych ;)
coolstory.jpg
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: PlayLoc - przystań dla piratów

Postautor: Manuel Czaszka » 4 cze 2014, o 22:55

Dodałem sobie koment zawierający proste pytanie o sens wypisywania kłamstw na temat grupy WIA Parker jakoby była to jedna z najstarszych grup (taaa, w mokrych snach). Nie minęły 2 minuty, gdy dostałem bana, a komentarz skasowano :D A to zakłamane szczurki :D

Rozumiem agresywny marketing, ale żeby podpisywać się nazwiskiem pod kłamstwami, to niewiele musi być warto takie nazwisko. Tfu!

http://www.playloc.pl/wia-parker-spolszczenia-gier-pl/
Załączniki
ScreenShot148.png
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

marcus196
Posty: 40
Rejestracja: 25 paź 2012, o 12:49

Re: PlayLoc - przystań dla piratów

Postautor: marcus196 » 5 cze 2014, o 21:02

Obrazek

Fajnego tłumacza mają u siebie nie ma co.

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: PlayLoc - przystań dla piratów

Postautor: bemberg » 23 cze 2014, o 22:46

Tydzień bez pajacowania, tygodniem dla dokiego straconym! :) Zgadnijcie, któż może kryć się pod nickiem endi407, na forum z kradzionymi spolszczeniami (p24h)? Ja znam tylko jedną, niespełna rozumu osobę, która wypisuje takie bzdury.
Tak, to doki.
(warto zwrócić uwagę na nazwę tematu - "Grajpopolsku jak sięgnąć dna" ;D
Zrzut ekranu 2014-06-23 23.38.18.png
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: PlayLoc - przystań dla piratów

Postautor: Śledziks » 24 cze 2014, o 16:30

Ten to ma jazdę z tymi nazwiskami, on serio myśli, że ktoś w ogóle zwraca na to uwagę? :D


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości