Proszę o pomoc w przenoszenie tłumaczenia GTA EFLB

Szukasz betatestera, korektora, grafika, itp?
Tutaj napisz ogłoszenie^^
Awatar użytkownika
FiErA24
Posty: 17
Rejestracja: 15 sty 2016, o 23:04

Proszę o pomoc w przenoszenie tłumaczenia GTA EFLB

Postautor: FiErA24 » 15 sty 2016, o 23:12

Poproszę o pomoc, chciałbym przenieść tłumaczenie ekipy GTA Polska, GTA Epizotes From Liberty City z PC na
na Xbox 360.
Wszytko ograniam, ale jest jeden problem. Gra posiada te same pliki językowe ale w zmienionej kolejności.
Dałoby się przenieść te linijki "Automatycznie" ?
Tutaj są fragmenty tłumaczenia
Oryginał:Obrazek
Tłumaczenie (ze źle poustawianymi linijkami.) : Obrazek

Awatar użytkownika
jasiek_barca
Posty: 26
Rejestracja: 20 wrz 2011, o 17:52
Grupa: GameSub
Kontakt:

Re: Proszę o pomoc w przenoszenie tłumaczenia GTA EFLB

Postautor: jasiek_barca » 16 sty 2016, o 01:50

Tak się składa, że jestem jednym z twórców tłumaczenia obydwu Epizodów i powstało ono w całości i samodzielnie z ramienia grupy Iron Squad, a nie GTA Polska. GTA Polska zajęła się podstawką. A dwa - chyba jednak szukałbym bezpośrednio kontaktu z twórcami przekładu, a przynajmniej z szefem grupy odpowiedzialnej za tłumaczenie, nie pytałbym o te sprawy tutaj - IS chyba już dawno się tu nie wypowiadał. Znajdź stronę grupy na Facebooku i zapytaj Lena, tak będzie najlepiej.
Obrazek

Awatar użytkownika
FiErA24
Posty: 17
Rejestracja: 15 sty 2016, o 23:04

Re: Proszę o pomoc w przenoszenie tłumaczenia GTA EFLB

Postautor: FiErA24 » 16 sty 2016, o 13:10

Tak się składa, że jestem jednym z twórców tłumaczenia obydwu Epizodów i powstało ono w całości i samodzielnie z ramienia grupy Iron Squad, a nie GTA Polska. GTA Polska zajęła się podstawką. A dwa - chyba jednak szukałbym bezpośrednio kontaktu z twórcami przekładu, a przynajmniej z szefem grupy odpowiedzialnej za tłumaczenie, nie pytałbym o te sprawy tutaj - IS chyba już dawno się tu nie wypowiadał. Znajdź stronę grupy na Facebooku i zapytaj Lena, tak będzie najlepiej.
Przepraszam za pomyłkę, ale chodzi mi tylko o skrypt który przeniesie te linijki.


Wróć do „Pomoc przy projektach”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość