Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
FateSick
Posty: 31
Rejestracja: 8 maja 2017, o 22:09

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: FateSick » 16 maja 2018, o 19:14

@Qamok - dzięki! Zaraz stworzę temat w ukończonych. :)

@kiba01 - tłumaczenie wyszło na wszystkie platformy, tj. PC, PS4, XONE oraz SWITCH! Jeżeli jeszcze nie masz aktualizacji z polską wersją, to nie martw się, niedługo się pojawi.

Awatar użytkownika
kiba01
Posty: 26
Rejestracja: 15 sie 2017, o 13:01

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: kiba01 » 23 maja 2018, o 21:40

Serio pojawi się nawet na switchu? Kocham was. Bo konsola w sofcie nie ma polskiego języka a w grze nie da się go wybrać. Mimo tego będzie po polsku?

FateSick
Posty: 31
Rejestracja: 8 maja 2017, o 22:09

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: FateSick » 23 maja 2018, o 22:57

@kiba01 - fragment umowy:

"Polish translation provided by FateSick can be used in Wonder Boy: The Dragon’s Trap and its derivative products on any existing or future platform including Steam, Nintendo Switch, PS4 and so on by DotEmu"

Dodatkowo dostałem potwierdzenie, że tłumaczenie będzie dostępne na wszystkich konsolach (w tym na Switchu). A wraz z aktualizacją mogą dodać opcję zmiany języka (która w wersji Steam jest dostępna w grze, więc może ją przeoczyłeś).

Awatar użytkownika
kiba01
Posty: 26
Rejestracja: 15 sie 2017, o 13:01

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: kiba01 » 24 maja 2018, o 14:55

@kiba01 - fragment umowy:

"Polish translation provided by FateSick can be used in Wonder Boy: The Dragon’s Trap and its derivative products on any existing or future platform including Steam, Nintendo Switch, PS4 and so on by DotEmu"

Dodatkowo dostałem potwierdzenie, że tłumaczenie będzie dostępne na wszystkich konsolach (w tym na Switchu). A wraz z aktualizacją mogą dodać opcję zmiany języka (która w wersji Steam jest dostępna w grze, więc może ją przeoczyłeś).
Dzięki za info i wielki szacun za to co zrobiliście. Lovciam was ^_^ za to. Z innymi wydawcami i deweloperami jest gorzej się dogadać. Z tego co wiem nie ma szans aby zaimplementować polonizację Okami HD, FF XII The Zodiac Age, FF X HD remaster oficjalnie do wersji steam i konsolowych, tak? Wielka szkoda :(

xray7049
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2018, o 21:17

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: xray7049 » 30 cze 2018, o 21:21

Witam jestem tu nowy mam zamiar kupić Metal Gear Solid V The Phantom Pain na PC ale nie chcę kupować tej gry bez spolszczenia czy dobrze zrozumiałem że gra ma spolszczenie na steamie we wnątrz gry ? bo z tego co widziałem to na steamie nadal piszę że jest ten język nie obsługiwany

plW0lf
Posty: 11
Rejestracja: 13 gru 2017, o 17:09

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: plW0lf » 1 lip 2018, o 11:16

Niestety gry od Konami nie posiadają polskich wersji językowych. Jedynie w gameplayach (na pewno u Sarge'a) można trafić na wersję z polskimi napisami, jednak nie jest to oficjalne spolszczenie, jedynie wklejone podczas obróbki wideo interpretacje słów postaci.
Na spolszczenie należy jeszcze poczekać -_-

FateSick
Posty: 31
Rejestracja: 8 maja 2017, o 22:09

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: FateSick » 2 lip 2018, o 13:11

Dobra, ludzie, bo nie umiecie czytać ze zrozumieniem.

SPOLSZCZENIE DO MGSV:TPP NIE ZOSTAŁO JESZCZE WYDANE.

Wcześniejszy mój komentarz odnosił się do Wonder Boya, którego tłumaczenie zrobiłem na boku (przecież nawet oznaczyłem do komentarzy których osób konkretnie się odnoszę, tj. Qamok i kiba01, którzy mówili o Wonder Boyu). Gdyby spolszczenie do MGSa już wyszło, to temat byłby przeniesiony do ukończonych, a na Discordzie byłby spam od ludzi, którzy mają pytania o instalację (bo tacy na pewno się znajdą) lub wskazują błędy.

edwardackiziom
Posty: 79
Rejestracja: 6 lip 2017, o 21:52

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: edwardackiziom » 3 lip 2018, o 07:51

mam 80 godzin w MGS, ale i tak czekam, bo warto :)

stach122
Posty: 142
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: stach122 » 23 lip 2018, o 15:38

Kupiłem grę więc musisz zrobić to spolszczenie :D

dudo66
Posty: 300
Rejestracja: 2 sie 2015, o 11:06

Re: Metal Gear Solid V: The Phantom Pain [PC]

Postautor: dudo66 » 29 lip 2018, o 09:21

Również czekam z niecierpliwością ,i życzę powodzenia :)


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości