[PC] Indiana Jones and Fate of Atlantis

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
mario
Posty: 55
Rejestracja: 22 kwie 2012, o 08:12

Re: [PC] Indiana Jones and Fate of Atlantis

Postautor: mario » 30 maja 2018, o 13:11

Już ponad rok bez wieści nad postępem prac, chyba przydała by się trzecia osoba, która by rozpoczęła swoje własne spolszczenie tej gry żeby coś się ruszyło w tym temacie :)

Nfsfan83
Posty: 53
Rejestracja: 27 cze 2014, o 11:37

Re: [PC] Indiana Jones and Fate of Atlantis

Postautor: Nfsfan83 » 2 paź 2018, o 17:34

Ludzie czy projekt umarł? jaki postęp? musi się to udać do końca. Proszę, błagam o dokończenie spolszczenia do jednej z najlepszych przygodówek!!!

edwardackiziom
Posty: 79
Rejestracja: 6 lip 2017, o 21:52

Re: [PC] Indiana Jones and Fate of Atlantis

Postautor: edwardackiziom » 3 paź 2018, o 07:37

mi też jest smutno ;(

precyzyjnyJęzeyk
Posty: 1
Rejestracja: 7 paź 2018, o 19:27

Re: [PC] Indiana Jones and Fate of Atlantis

Postautor: precyzyjnyJęzeyk » 7 paź 2018, o 19:37

Cześć. Mam propozycje. Największą część czasu poświęca się samemu tłumaczeniu i przepisywaniu tekstu.
Jeśli masz go dużo prześlij go do mnie na maila. Najlepiej partiami. Pomogę Ci go przetłumaczyć i będziesz miał lżej z tymi linijkami.

Dawaj śmiało. To starsza gierka i zainteresowani(tak jak ja) chcą odświeżyć sobie pamięć dla frajdy. Zrobię to za darmo i chciałbym, żeby samo spolszczenie też było tak dostępne. Możemy zrobić coś dla ludzkości ;)

kolcuszek
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2017, o 06:21

Re: [PC] Indiana Jones and Fate of Atlantis

Postautor: kolcuszek » 4 cze 2019, o 17:54

Ja nie wiem czy nie lepiej udostępnić część swojej pracy osobom, które były by wstanie dokończyć tą pracę, bo z tego co mi się wydaje, to 3 osoby brały się za spolszczenie i do tej gry i na razie nic prócz screenów i intro nie ma. Z całym szacunkiem do osób, które się tego podjęły tego arcytrudnego zadania. Wiem, że to kosztuje wiele wyrzeczeń i sporo czasu.

Może problem polega też na tym, że pojedyncze osoby podjęły się tego zadania, a praca w grupie wygląda też inaczej.

Było by bardzo szkoda jakby takie spolszczenie się nie ukazało.

EDIT: poprzedni post pisałem prawie dwa lata temu, gdzie ktoś jeszcze jakieś oznaki życia przejawiał, że pracuje nad tłumaczeniem.
EDIT2: To nie jest żaden atak w twórców tłumaczenia.

Meanthord
Posty: 9
Rejestracja: 29 sie 2009, o 20:43

Re: [PC] Indiana Jones and Fate of Atlantis

Postautor: Meanthord » 19 cze 2019, o 21:50

Chyba niestety RIP. Wielka szkoda!

Ryslaw
Posty: 1
Rejestracja: 21 kwie 2020, o 18:32

Re: [PC] Indiana Jones and Fate of Atlantis

Postautor: Ryslaw » 21 kwie 2020, o 18:36

Czołem,

Jeśli nadal jest zainteresowanie, chyba mógłbym pomóc.

pozdrawiam,
R

Nfsfan83
Posty: 53
Rejestracja: 27 cze 2014, o 11:37

Re: [PC] Indiana Jones and Fate of Atlantis

Postautor: Nfsfan83 » 21 kwie 2020, o 18:59

Niech ten co ma już coś zrobione, przekaże to do dalszych prac!!! ludzie ta gra musi być po POLSKU :)

hern
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2022, o 11:11

Re: [PC] Indiana Jones and Fate of Atlantis

Postautor: hern » 1 lip 2023, o 16:09

Może z okazji premiery 5 części Indiany Jones'a jest szansa na reaktywację projektu?

plus60
Posty: 5
Rejestracja: 10 wrz 2023, o 03:30

Re: [PC] Indiana Jones and Fate of Atlantis

Postautor: plus60 » 10 wrz 2023, o 11:32

Witam.
Jestem 60Plus.

Rozpocząłem właśnie tłumaczenie tej wspaniałej gry. Jest to moje pierwsze tłumaczenie wiec proszę o wyrozumiałość.
Jak widzicie na załączonych zrzutach ekranu borykam się z problemem braku polskich znaków.
Aby je dodać należy edytować pliki czcionek co jest poza moimi zdolnościami. Pliki czcionek gotowe do edycji udostępniam tu:
Indiana Jones and the Fate of Atlantis FONT Files. Jeśli ktoś wie jak to zrobić proszę o pomoc.

Postęp tłumaczenia możecie śledzić tuaj: Indiana Jones and the Fate of Atlantis PL
Pliki polskiej wersji będą aktualizowane wraz z postępem.

Wszelkie uwagi, propozycje czy problemy z tłumaczeniem proszę zgłaszać tutaj: Problemy z tłumaczeniem

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość