[PC] Hollow Knight

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Spitfire
Posty: 50
Rejestracja: 10 mar 2017, o 19:40

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: Spitfire » 9 sie 2018, o 17:01

Pytanie techniczne: jak wychodzi taki dodatek, to nowa zawartość tekstowa wymieszana będzie pomiędzy starymi tekstami, czy też może doklejona jakoś do końca pliku? (przez co łatwiej ją będzie znaleźć?)
Różnie z tym bywa. Dla dodatku Grimm Troupe został dodany całkowicie nowy plik tekstowy, ale w pozostałych istniejących plikach także coś było zmieniane/dodawane i nie na końcu plików tylko w różnych miejscach. Dla Lifeblood dodali kolejny plik, ale póki co jego zawartość jest powielona w istniejących plikach, więc domyślam się, że to była tylko podkładka do Gods & Glory.

stach122
Posty: 142
Rejestracja: 22 sty 2018, o 01:00

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: stach122 » 24 sie 2018, o 08:11

Wyszedł kolejny dodatek (chyba ostatni nie?) ile zajmie jego przetłumaczenie? Stety chwilowo gre odpuściłem ale mam zamiar wrócić.

Spitfire
Posty: 50
Rejestracja: 10 mar 2017, o 19:40

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: Spitfire » 24 sie 2018, o 09:35

Wyszedł kolejny dodatek (chyba ostatni nie?) ile zajmie jego przetłumaczenie? Stety chwilowo gre odpuściłem ale mam zamiar wrócić.
Właśnie pobieram aktualizację. Sprawdzę ile jest zmian w plikach i dam znać o terminie ukończenia tłumaczenia.
Jest to ostatni darmowy dodatek. Prawdopodobnie będą jeszcze inne, ale już płatne. Je również przetłumaczę.

RafBest
Posty: 5
Rejestracja: 9 wrz 2018, o 09:55

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: RafBest » 9 wrz 2018, o 09:56

Witam kiedy można się spodziewać uaktualnionego spolszczenia?

Spitfire
Posty: 50
Rejestracja: 10 mar 2017, o 19:40

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: Spitfire » 10 wrz 2018, o 23:29

Witam kiedy można się spodziewać uaktualnionego spolszczenia?
Tłumaczenie jest już na ukończeniu. Trochę dłużej trwało dorobienie polskich znaków w jednej z czcionek, ponieważ w tej wersji zastosowano inny rodzaj kompresji nieobsługiwany w aktualnej wersji UnityEx i musiałem trochę porzeźbić w Hex edytorze.
Pozostały kosmetyczne poprawki w tekście. Myślę, że do końca tygodnia uda się udostępnić spolszczenie.

RafBest
Posty: 5
Rejestracja: 9 wrz 2018, o 09:55

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: RafBest » 14 wrz 2018, o 17:15

O dobra wiadomość. W weekend wyjdzie?? Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam serdecznie. Dzięki

Awatar użytkownika
blackwaterpark
Posty: 63
Rejestracja: 19 paź 2014, o 12:52

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: blackwaterpark » 15 wrz 2018, o 14:36

O dobra wiadomość. W weekend wyjdzie?? Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam serdecznie. Dzięki
Nie bądź niecierpliwy, please! Gdybyś zobaczył, ile pracy jest z takim niby-to prostym spolszczeniem, to ręce by Ci opadły...

RafBest
Posty: 5
Rejestracja: 9 wrz 2018, o 09:55

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: RafBest » 15 wrz 2018, o 16:47

Hejka nie jestem niecierpliwy tylko spytałem :). No to czekamy dzięki za włożoną pracę. Kolega też tłumaczy tłumaczy więc wiem ile jest pracy. Pozdrawiam

RafBest
Posty: 5
Rejestracja: 9 wrz 2018, o 09:55

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: RafBest » 21 wrz 2018, o 20:57

witam jakieś wieści w sprawie spolszczenia?

Spitfire
Posty: 50
Rejestracja: 10 mar 2017, o 19:40

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: Spitfire » 22 wrz 2018, o 12:08

Udostępniam spolszczenie do wersji 1.4.2.4 (Hollow Knight Godmaster).

Na razie tylko dla wersji Steam na Windows.

https://mega.nz/#!bIBzyaDb!oC_fnb3D-d72 ... v1kxv9BhVs
Aktualizacja: 22.09.2018

Pisałem do osób, które udostępniły mi ostatnio oryginalne pliki dla pozostałych wersji, ale bez odzewu.

Pliki z paczki należy wgrać do folderu instalacyjnego gry (domyślnie c:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Hollow Knight\hollow_knight_Data\):
Przed podmianą sugeruję zrobić kopie zapasowe plików resources.assets i sharedassets0.assets.

Nie jest to ostateczna wersja spolszczenia i będę ją aktualizował w miarę potrzeb.


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 6 gości