[PC] PROJECT HOSPITAL

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
rudyxd
Posty: 24
Rejestracja: 19 gru 2017, o 15:55
Grupa: Redtranslations

[PC] PROJECT HOSPITAL

Postautor: rudyxd » 1 lis 2018, o 20:03

Witam zaczynam spolszczać project hospital.Gra wymaga bardzo dużego wkładu z mojej strony,dlatego spolszczenie może wyjść dopiero za kilka miesięcy.Z czego jestem zadowolony,że spolszczenie będzie posiadało działające polskie znaki.Niżej dodaje 2 zdjęcia jak to spolszczenie będzie wyglądać.Co jakiś czas będę wrzucać nowe fotki z postępów.
Załączniki
L.png
A.png

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] PROJECT HOSPITAL

Postautor: Norek » 2 lis 2018, o 09:09

Mam jednak nadzieję, że dużo bardziej przyłożysz się w tłumaczeniu - niepokoi mnie brak spacji po znakach przestankowych i ogólne niechlujstwo.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

costa1010
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2014, o 12:46

Re: [PC] PROJECT HOSPITAL

Postautor: costa1010 » 9 lis 2018, o 21:39

nie rozumiem
Przecież działa discord https://discordapp.com/channels/4977489 ... 0610439168, a poza tym pliki są na githubie do polonizacji, Po co zabierasz się samemu za spolszczenie?
Chyba lepszym pomysłem jest pomoc przy spolszczeniu niż działanie w pojedynkę.

rudyxd
Posty: 24
Rejestracja: 19 gru 2017, o 15:55
Grupa: Redtranslations

Re: [PC] PROJECT HOSPITAL

Postautor: rudyxd » 10 lis 2018, o 00:21

Nie wiedziałem, że już coś robią. Spoglądając na pliki stwierdzam, że spolszczenie nie długo będzie gotowe, więc zostawię to im i proszę o usunięcie tematu.


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości