Siema

O nas.
spike200
Posty: 3
Rejestracja: 9 lis 2018, o 20:57

Siema

Postautor: spike200 » 9 lis 2018, o 21:05

Cześć, jestem programistą z dużym doświadczeniem i ogólnie takim procesorem, power userem. No takim gościem od wszystkiego. Wpadłem, bo słyszałem, że tu są ciekawe wyzwania od strony technicznej i myślę, że mógłbym pomóc. Nie mam bladego pojęcia do kogo się zgłosić, więc jeśli jakiś techniczny człowiek tutaj potrzebowałbym jakiejś pomocy przy projekcie i mógłby mnie jakoś wdrożyć, czegoś nauczyć, to dajcie znać. Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
mendosa
Siedem Niedźwiedzi
Posty: 817
Rejestracja: 11 lis 2008, o 08:24
Grupa: Siedem Diabłów

Re: Siema

Postautor: mendosa » 10 lis 2018, o 15:39

Napisz może na Facebooku GPP wiadomość do Norka - techników nam zawsze brakowało i jestem niemal pewien, że się komuś do jakiegoś projektu przydasz ;) Forum od jakiegoś czasu cienko funkcjonuje, więc mogą minąć miesiące, nim ktoś zareaguje, niemniej jednak witam na forum i liczę, że zagrzejesz tu miejsce na dłużej :)
N.E.M.O.

Awatar użytkownika
EvilDoom
Posty: 184
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:11
Kontakt:

Re: Siema

Postautor: EvilDoom » 10 lis 2018, o 19:31

Witaj. Programistów zawsze potrzeba społeczności. Jakimi grami się interesujesz?

spike200
Posty: 3
Rejestracja: 9 lis 2018, o 20:57

Re: Siema

Postautor: spike200 » 10 lis 2018, o 20:14

Mam tam jakieś ulubione gry czy gatunki, ale nie gram zbyt wiele. Raczej nie w sprawie konkretnej gry tu wpadłem, ale dlatego, że mam umiejętności które mogą się przydać do tworzenia spolszczeń, co uważam za słuszną akcje. Powiedzmy, że tak bardziej charytatywnie tu jestem. Już odezwał się do mnie norek i mam już co robić ;) Dzięki za wskazówki.


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości