[PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
rogskoks
Posty: 25
Rejestracja: 14 maja 2012, o 11:16

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: rogskoks » 28 sie 2018, o 20:16

Trzymam za was kciuki! Bardzo was proszę, nie poddawajcie się i spróbujcie to w jakiś sposób ukończyć. Tak długo już czekam na to spolszczenie i jesteście raczej jedyną nadzieją :(

dzaggiel
Posty: 124
Rejestracja: 2 sie 2013, o 13:30

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: dzaggiel » 4 paź 2018, o 21:51

Hej, trochę już minęło czasu lecz my dalej nie próżnujemy. Zostały tylko kwestie przetłumaczenia filmików od developerów. Przetłumaczonych mamy już 4 z 10 i są one po pierwszej korekcie. W tym momencie kończone jest tłumaczenie 5 filmiku. Jeżeli dobrze pójdzie to do końca tego roku wydam poprawione spolszczenie ;]

Lknd
Posty: 41
Rejestracja: 17 wrz 2016, o 13:21

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: Lknd » 17 lis 2018, o 18:47

Ruszyło coś?

dzaggiel
Posty: 124
Rejestracja: 2 sie 2013, o 13:30

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: dzaggiel » 19 lis 2018, o 23:01

Hej tak. Mamy już 8 przetłumaczonych filmików z pierwszą korektą. Tłumacz zaczął 9 filmik. Mam nadzieję że 1 grudnia wszystkie filmiki zostaną przetłumaczone i zacznie się druga konkretna korekta wszystkich napisów. Być może będzie to prezent na gwiazdkę ;]

dzaggiel
Posty: 124
Rejestracja: 2 sie 2013, o 13:30

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: dzaggiel » 2 gru 2018, o 22:37

Witam, posiadam już wszystkie 10 napisów do filmików deweloperów i są one po pierwszej korekcie. Od nowego tygodnia zaczynam drugą korektę. W miedzy czasie testowałem gameplay więc widziałem co trzeba jeszcze poprawić i korekty zostawały nanoszone na bieżąco. Także przeprowadzę jeszcze kilka drobnych testów, tworzenie instalatora i publikacja :)

Nextorius
Posty: 17
Rejestracja: 31 maja 2014, o 12:27

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: Nextorius » 3 gru 2018, o 15:35

Hej @dzaggiel, pełen szacun i ukłony dla ciebie i twoich tłumaczy za wytrwałość i determinację w tłumaczeniu, mimo problemów i czekamy na publikację spolszczenia, żeby w końcu zagrać w BioShock Remastered oficjalnie w naszym rodzimym języku, bo ta gra na to zasługuje. Pozdrawiam.

dzaggiel
Posty: 124
Rejestracja: 2 sie 2013, o 13:30

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: dzaggiel » 19 gru 2018, o 14:42

Cześć. Sytuacja wygląda tak spolszczenie jest już gotowe. Teraz zabieram się za instalator i testy instalatora. Chciałbym żeby premiera odbyła się w sobotę :) Męczę się jeszcze z jedną pierdołą tłumaczeniową w menu, związaną z padem ale wydaje mi się że to może być jakiś bug w kodzie gry. Także kto czeka na poprawione spolszczenie z muzeum i przetłumaczonymi filmikami od twórców już niedługo je dostanie ;]

Awatar użytkownika
RustDragon
Posty: 50
Rejestracja: 5 wrz 2014, o 14:00

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: RustDragon » 20 gru 2018, o 06:48

Bedzie też dla wersji GOG?

dzaggiel
Posty: 124
Rejestracja: 2 sie 2013, o 13:30

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: dzaggiel » 20 gru 2018, o 13:11

O kurcze nawet nie wiedziałem że BioShock wyszedł na GOGu :d Ale z tego co widzę zadziało się to przed kilkoma dniami. Mój instalator działa automatycznie dla Steama, jak nie wykrywa gry włącza się opcja wyboru ścieżki. Zakładam że struktura plików dla gogowej wersji się nie zmieni więc powinno działać. W pierwszej wersji instalatora zapewne nie uda mi się zaimplementować obsługi automatycznej GOGa natomiast w kolejnej już powinien zadziałać automat.

dzaggiel
Posty: 124
Rejestracja: 2 sie 2013, o 13:30

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: dzaggiel » 21 gru 2018, o 14:01

Hej jak coś to wrzucam już swoje spolszczenie na Steama: https://steamcommunity.com/sharedfiles/ ... 1596791825

Mam nadzieję że niedługo pojawi się tutaj bo napisałem do GPP w tej sprawie. Instalator obsługuje również wersję GOGową :) So Enjoy.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości