[PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Nextorius
Posty: 17
Rejestracja: 31 maja 2014, o 12:27

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: Nextorius » 21 gru 2018, o 15:33

Witam, @dzaggiel jesteś WIELKI, dzięki za to tak długo wyczekiwane spolszczenie w wersji rozszerzonej. Wielkie podziękowania dla ciebie i twoich tłumaczy. A przy okazji życzę wszystkim spokojnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia.

mateo595
Posty: 10
Rejestracja: 22 lis 2018, o 18:02

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: mateo595 » 22 gru 2018, o 14:41

ostatnio kupiłem właśnie Bioshocka Remastered nie miałem okazji zagrać na pewno sprawdzę dzięki @dzaggiel

dzaggiel
Posty: 124
Rejestracja: 2 sie 2013, o 13:30

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: dzaggiel » 22 gru 2018, o 14:56

Spoko :) Jakbyście znaleźli jakieś błędy czy problemy dajcie znać.

Kuziem
Posty: 2
Rejestracja: 2 sie 2018, o 20:43

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: Kuziem » 22 gru 2018, o 16:36

Wyczekiwałem parę miesięcy na ten prezent i w końcu przyszedł :D Dzięki wielkie za robote i poświęcony czas, Wesołych Świąt!

Artur6
Posty: 2
Rejestracja: 22 gru 2018, o 18:21

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: Artur6 » 22 gru 2018, o 18:36

Dzięki za kawał dobrej roboty. Jednak po zainstalowaniu spolszczenia nie działa mi rozjaśnianie obrazu w opcjach gry, czy tak jest specjalnie i jak mogę to naprawić, bo po odinstalowaniu spolszczenia czy nawet całej gry i ponownym zainstalowaniu dalej nie mogę regulować jasności, tak jakby to spolszczenie coś zmieniło. Mam wersję GOG.

dzaggiel
Posty: 124
Rejestracja: 2 sie 2013, o 13:30

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: dzaggiel » 22 gru 2018, o 18:52

@Artur6 czy aby napewno jest to problem ze spolszczeniem? Probowałeś zmieniać jasność bez wgrywania spolszczenia? Tego typu rzeczy są problemem z funkcjonalnością gry lub sprzętowym.

Artur6
Posty: 2
Rejestracja: 22 gru 2018, o 18:21

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: Artur6 » 22 gru 2018, o 20:54

Tak, przed wgraniem spolszczenia regulacja jasności działała, teraz sprawdziłem na czystym nowym systemie Windows 10 i po wgraniu spolszczenia regulacja już nie działa.

Kuziem
Posty: 2
Rejestracja: 2 sie 2018, o 20:43

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: Kuziem » 22 gru 2018, o 21:16

Mi natomiast nie działa zmiana dźwięku w menu głównym oraz regulacja jasności, dopiero gdy wejdę do gry i przestawie opcje to słychać/widać zmiany, więc to mały problem. :)

Nextorius
Posty: 17
Rejestracja: 31 maja 2014, o 12:27

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: Nextorius » 22 gru 2018, o 21:49

Ja gram w BioShock Remastered na systemie Windows 8.1 w wersję na Steam'a i po zainstalowaniu spolszczenia, sama gra jak i wszystkie jej ustawienia działają u mnie bez problemu, i podobnie jest w przypadku zainstalowania spolszczenia do Bioshock 2 Remastered: Minerva’s Den, też wersja na Steam'a.

dzaggiel
Posty: 124
Rejestracja: 2 sie 2013, o 13:30

Re: [PC] BioShock Remastered (uzupełnienie spolszczenia od Cenegi)

Postautor: dzaggiel » 22 gru 2018, o 22:18

@Artur6, @Kuziem ogólnie Remastery BioShocka mają więcej bugów niż w przypadku oryginalnych wersji. To w cale nie jest wina spolszczenia. @Artur6 aby zaradzić na twój problem należy kliknąć PPM na ikonę gry wejść we Właściwości>Zgodność i zaznaczyć funkcję "Wyłącz optymalizacje pełnoekranowe". Po tym działaniu będzie możliwość regulacji jasności w grze.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości