[PC] Hollow Knight

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Mower13
Posty: 2
Rejestracja: 10 maja 2017, o 20:37

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: Mower13 » 25 lis 2018, o 15:43

Czemu projekt ukończenia nie wyląduję na głównej? Dla wszystkich byłoby łatwiej.Dziękuje za spolszczenie, btw choć nie grałem:D

Ponczu
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2018, o 12:04

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: Ponczu » 25 lis 2018, o 19:21

Dzięki wielkie

Awatar użytkownika
kiba01
Posty: 26
Rejestracja: 15 sie 2017, o 13:01

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: kiba01 » 12 gru 2018, o 01:46

Jest szansa aby to spolszczenie wylądowało oficjalnie u dewelopera gry i on dodaj je jako oficjalne? Na steam i konsolach?

Paw79
Posty: 9
Rejestracja: 30 paź 2016, o 08:43

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: Paw79 » 5 sty 2019, o 16:06

Hej! Wielkie dzięki za spolszczenie.
Kawał dobrej roboty.

Pograłem kilkanaście godzin i mam tylko dwie drobne uwagi:

- Dotychczas udało mi się zaliczyć dwie dość oryginalne zwieszki.
Polegały one na tym że obraz ulegał zamrożeniu, natomiast sama gra w tle nadal działała (słychać było ruchy postaci wraz z naciskaniem klawiszy).
Ostatecznie i tak musiałem restartować grę.
Nie jestem w stanie powiedzieć czy ten crashe były związane z samą grą czy ze spolszczeniem.

- Napotkana Cloth w spolszczeniu mówi o sobie w rodzaju męskim, a to zdecydowanie jest ona, nie on :).

Spitfire
Posty: 50
Rejestracja: 10 mar 2017, o 19:40

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: Spitfire » 6 sty 2019, o 16:03

Hej! Wielkie dzięki za spolszczenie.
Kawał dobrej roboty.

Pograłem kilkanaście godzin i mam tylko dwie drobne uwagi:

- Dotychczas udało mi się zaliczyć dwie dość oryginalne zwieszki.
Polegały one na tym że obraz ulegał zamrożeniu, natomiast sama gra w tle nadal działała (słychać było ruchy postaci wraz z naciskaniem klawiszy).
Ostatecznie i tak musiałem restartować grę.
Nie jestem w stanie powiedzieć czy ten crashe były związane z samą grą czy ze spolszczeniem.

- Napotkana Cloth w spolszczeniu mówi o sobie w rodzaju męskim, a to zdecydowanie jest ona, nie on :).
Też mi się zdarzały zwieszki, ale także na oryginalnej niespolszczonej wersji. Gra najwidoczniej nie jest wolna od bugów (tych programistycznych :)).
Ale jeśli ktoś będzie w stanie wyłapać zwieszki, które powtarzają się na wersji spolszczonej, a nie na oryginalnej, to oczywiście przyjrzę się temu.

Co do Cloth, to już to poprawiłem (nadal w wolnych chwilach pracuję nad kosmetycznymi poprawkami). Gdy uznam, że już nic więcej nie da się poprawić, to wrzucę finalną wersję :)

DrHitman
Posty: 2
Rejestracja: 13 sty 2019, o 13:26

Hollow Knight

Postautor: DrHitman » 13 sty 2019, o 13:29

Witam serdecznie. Po skopiowaniu plików gra się odpala i zostaje czarny ekran. Proszę o pomoc w tej kwestii.

Awatar użytkownika
blackwaterpark
Posty: 63
Rejestracja: 19 paź 2014, o 12:52

Re: Hollow Knight

Postautor: blackwaterpark » 14 sty 2019, o 00:29

Witam serdecznie. Po skopiowaniu plików gra się odpala i zostaje czarny ekran. Proszę o pomoc w tej kwestii.
Oczekując pomocy, przede wszystkim napisz, jaką wersję gry posiadasz (GOG/STEAM ?).

DrHitman
Posty: 2
Rejestracja: 13 sty 2019, o 13:26

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: DrHitman » 14 sty 2019, o 08:20

Przepraszam za moje niedopatrzenie. Wersja GOG.

matiko13
Posty: 178
Rejestracja: 1 mar 2015, o 18:38

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: matiko13 » 27 sty 2019, o 09:10

Nie mogę pobrać - limit jakiś jest i trzeba czekać ponad 4h lub wykupić konto premium na mega :/

Spitfire
Posty: 50
Rejestracja: 10 mar 2017, o 19:40

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: Spitfire » 27 sty 2019, o 23:09

Nie mogę pobrać - limit jakiś jest i trzeba czekać ponad 4h lub wykupić konto premium na mega :/
Przed chwilą sprawdziłem linki i bez problemu mogę pobrać pliki nawet nie będąc zalogowanym do konta mega. Nie pokazują się żadne limity.
Możesz mi podesłać na PW adres email, to prześlę ci pliki na pocztę. Napisz tylko jaką posiadasz wersję systemu/gry.

Czy ktoś jeszcze ma podobny problem z pobieraniem?


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 3 gości