[PC/Steam] Ni no Kuni: Revenant Kingdom - spolszczenie

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Cygg
Posty: 6
Rejestracja: 1 mar 2015, o 12:25

Re: [PC/Steam] Ni no Kuni: Revenant Kingdom - spolszczenie

Postautor: Cygg » 3 mar 2019, o 21:30

Pozostaje wytrwale czekać :) Ciesze się że robisz to spolszczenie bo akurat kupiłem grę niedawno. Zawsze to lepiej w ojczystym języku pograć.

KAMILXDPL-Kamil
Posty: 24
Rejestracja: 21 sty 2017, o 18:04

Re: [PC/Steam] Ni no Kuni: Revenant Kingdom - spolszczenie

Postautor: KAMILXDPL-Kamil » 9 mar 2019, o 08:47

Już się nie mogę doczekać już bym chciał zagrać :( ile na oko już masz procent gry ? testów ?

ffgriever
Posty: 488
Rejestracja: 17 paź 2008, o 15:29

Re: [PC/Steam] Ni no Kuni: Revenant Kingdom - spolszczenie

Postautor: ffgriever » 9 mar 2019, o 11:49

Jak już pisałem, to dość trudne dla mnie do oceny. Mam skończone testy prawie do ostatniego bossa i wszystkie dostępne aktywności. Został kawałek głównej fabuły, potem aktywność dodatkowa dostępna tyko po ukończeniu gry i dwa DLC.

sunbeaches
Posty: 53
Rejestracja: 10 sie 2017, o 08:05

Re: [PC/Steam] Ni no Kuni: Revenant Kingdom - spolszczenie

Postautor: sunbeaches » 10 mar 2019, o 22:53

Jak już pisałem, to dość trudne dla mnie do oceny. Mam skończone testy prawie do ostatniego bossa i wszystkie dostępne aktywności. Został kawałek głównej fabuły, potem aktywność dodatkowa dostępna tyko po ukończeniu gry i dwa DLC.
To byłoby super gdybyś już wydał dla nas to spolszczenie na razie bez aktywności dodatkowej i tych DLC. Wtedy byśmy mogli już grać a nie czekać jeszcze miesiąc/dwa?

zbigniew
Posty: 2
Rejestracja: 11 mar 2019, o 18:14

Re: [PC/Steam] Ni no Kuni: Revenant Kingdom - spolszczenie

Postautor: zbigniew » 11 mar 2019, o 18:16

aż specjalnie założyłem konto żeby poprzeć pana powyżej. :D
błagam wydaj wersję bez DLC żebyśmy nie musieli czekać dłużej...

sunbeaches
Posty: 53
Rejestracja: 10 sie 2017, o 08:05

Re: [PC/Steam] Ni no Kuni: Revenant Kingdom - spolszczenie

Postautor: sunbeaches » 11 mar 2019, o 19:58

aż specjalnie założyłem konto żeby poprzeć pana powyżej. :D
błagam wydaj wersję bez DLC żebyśmy nie musieli czekać dłużej...
Dokładnie i czekamy, czekamy! Na razie pełna gra bez dodatków i już możemy się cieszyć oraz zgłaszać ewentualne poprawki :) Za tydzień da radę?

ffgriever
Posty: 488
Rejestracja: 17 paź 2008, o 15:29

Re: [PC/Steam] Ni no Kuni: Revenant Kingdom - spolszczenie

Postautor: ffgriever » 11 mar 2019, o 23:43

Nie powinno to zająć więcej niż kilka tygodni. W pewnym sensie będzie to wersja bez DLC, bo jeśli rzeczywiście ostatnie, trzecie DLC wyjdzie jeszcze w marcu, to zrobię tylko łatkę zapewniającą kompatybilność, a tłumaczeniem nowego dodatku zajmę się już po wydaniu.

Po ostatnich dwóch sesjach jestem też pewien, że jestem znacznie bliżej końca testów, niż sądziłem ostatnio. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to po weekendzie będę mógł powiedzieć coś więcej.

sunbeaches
Posty: 53
Rejestracja: 10 sie 2017, o 08:05

Re: [PC/Steam] Ni no Kuni: Revenant Kingdom - spolszczenie

Postautor: sunbeaches » 12 mar 2019, o 01:32

Nie powinno to zająć więcej niż kilka tygodni. W pewnym sensie będzie to wersja bez DLC, bo jeśli rzeczywiście ostatnie, trzecie DLC wyjdzie jeszcze w marcu, to zrobię tylko łatkę zapewniającą kompatybilność, a tłumaczeniem nowego dodatku zajmę się już po wydaniu.

Po ostatnich dwóch sesjach jestem też pewien, że jestem znacznie bliżej końca testów, niż sądziłem ostatnio. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to po weekendzie będę mógł powiedzieć coś więcej.
Kilka tygodni ale mówisz z DLC? Bo jeśli chodzi o pełną grę bez dodatków to jest szansa przyszły tydzień tak? W końcu pisałeś wcześniej że już praktycznie masz gotowe :)

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC/Steam] Ni no Kuni: Revenant Kingdom - spolszczenie

Postautor: Norek » 12 mar 2019, o 09:15

Każdemu niecierpliwemu zalecam jednak odrobinę powściągliwości w popędzaniu autora spolszczenia. FFG ma już na koncie spore projekty i zawsze doprowadzał je do końca, więc nie popędzajcie go, bo to i tak daremny trud : ) Jak spolszczenie będzie gotowe, to je otrzymacie.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

ffgriever
Posty: 488
Rejestracja: 17 paź 2008, o 15:29

Re: [PC/Steam] Ni no Kuni: Revenant Kingdom - spolszczenie

Postautor: ffgriever » 17 mar 2019, o 17:10

Testów zostało mi na kila godzin, więc jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidzianego, skończę w przyszłym tygodniu. Mam jednak do rozwiązania jeden problem techniczny. Nie mam pojęcia, ile to zajmie (gdybym wiedział, w czym problem, nie musiałbym szukać ;) ). Potem zostanie zrobić jakiś instalator i wio. Wszystko wskazuje, że wyrobię się w planowanym terminie, ale to zależy właśnie od tego, czy uda mi się w miarę szybko znaleźć źródło problemu (zamienianie kolejności kwalifikatorów w niektórych miejscach).


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość