Witam

O nas.
PanLimon
Posty: 3
Rejestracja: 13 cze 2019, o 15:38

Witam

Postautor: PanLimon » 13 cze 2019, o 15:45

Witam.

Nazywam się PanLimon, możecie mi mówić po prostu Limon. Założyłem konto na forum, ponieważ obserwuję to forum i Wasze tłumaczenia.
Chciałbym przetłumaczyć dowolną grę, ale zupełnie się na tym nie znam. Dlatego szukam kogoś, kto by mnie wziął (nawet na przetestowanie).
Tłumaczę od 7 miesięcy, czyli jestem trochę obeznany w te klocki.
Za bardzo nie umiem się rozpisać, więc to chyba tyle.

Pozdrawiam.

masagrator
Posty: 45
Rejestracja: 24 gru 2018, o 20:05

Re: Witam

Postautor: masagrator » 13 cze 2019, o 16:28

Zastanów się najpierw, jaką grę chcesz przetłumaczyć. Potem się okaże, co trzeba zrobić i na ile jest to możliwe.

PanLimon
Posty: 3
Rejestracja: 13 cze 2019, o 15:38

Re: Witam

Postautor: PanLimon » 13 cze 2019, o 16:36

Może być dowolna gra (przygodowa, horror, mniejszy rpg). Ja się nie znam w programach do edycji plików, więc dlatego chciałbym, aby ktoś wziął mnie do swojego projektu. Chętnie pomogę.

masagrator
Posty: 45
Rejestracja: 24 gru 2018, o 20:05

Re: Witam

Postautor: masagrator » 13 cze 2019, o 16:40

Działanie na zasadzie dowolnej gry to typowe gadanie osoby, która porzuci projekt po kilku miesiącach. Jeśli nie masz swojej ulubionej gry, którą chciałbyś przetłumaczyć, jakiejś pasji do konkretnego gatunku, to raczej mało komu będzie się chciało poświęcać czas dla takiej osoby. 7 miesięcy to dość krótki staż w tłumaczeniu, więc nawet nie wiemy, jak u ciebie z jakością tłumaczenia.

PanLimon
Posty: 3
Rejestracja: 13 cze 2019, o 15:38

Re: Witam

Postautor: PanLimon » 13 cze 2019, o 16:51

Mi chodziło raczej o to, że ktoś szuka kogoś do pomocy w tłumaczeniu nad swoim projektem, to mógłby mnie przetestować, czy się nadaję, czy nie. Mi chodziło o to, że chciałbym iść pomóc do jakiegoś projektu. Chyba trochę cię zmyliłem to przepraszam. A w tłumaczeniu jestem tak trochę dobry, nawet możecie mnie osobiście przetestować.


Wróć do „Przedstaw się”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości