[PC] The Walking Dead: The Final Season

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
DzIkU09099
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2020, o 06:27

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: DzIkU09099 » 29 sie 2020, o 06:45

Avernus.
chciałbym dodać że to spolszczenie używane przez Youtuberów jest spolszczane automatycznie. Więc nie jest to żaden problem przetłumaczyć sobie na Youtubie. A tą pracę jaką wykonują ludzie z Graj po polsku jest w pełni manualne więc nawet jeśli robią to charytatywnie to uszanuj to że chcą zrobić to spolszczenie pomimo tylko słów wypuszczanych w ich stronę. Nie chcę wyjść na obrońcę ich bo sam czekam na to spolszczenie.
Więc dobrze by było jak osoba kierująca tym spolszczeniem dała znak że spolszczenie jest robione w jakiej fazie są czy nawet żeby było wiadome czy przestali nad nim pracować. Żeby osoby takie jak ja wiedziały czy doczekają się spolszczenia czy nie. Ponieważ ja do dziś w ostatni sezon nie grałem gdyż czekam za spolszczeniem i nie chcę kończyć gry po angielsku bo nie jestem doskonały z niego i szybko czytając i tłumacząc nie nadążę.
Dlatego chcę tylko wiedzieć czy prace ruszą. Jeśli nie to tak samo chciałbym żeby było to wiadome bo czekam na nic też nikt nie chce.
Dziękuję.

Avernus
Posty: 5
Rejestracja: 25 sie 2020, o 22:07

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Avernus » 29 sie 2020, o 10:03

Dziku właśnie spolszczenie używane przez YouTuberów nie jest spolszczane automatycznie tylko sami tłumaczyli i dodali ręcznie napisy. Przeważnie automatyczne napisy wygenerowane przez YT to fekalia. Oni sami przed odcinkami mówią np Kaftan, że sam tłumaczył każdy odcinek.
Dlatego dla mnie kpiną jest że YouTuber ręcznie przetłumaczył całą swoją serie filmików z TWD Final Season a grupa ludzi robi to ponad rok

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Norek » 29 sie 2020, o 10:49

Wielokrotnie pisane było, że mieliśmy z tym projektem problemy techniczne. Napisy do filmu to i ja mogę zrobić, tylko wtedy nie będzie się to nazywać Graj po polsku, a Oglądaj po polsku. Dla mnie kpiną jest, że ludzie tego od lat nie rozumieją.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Kadojam
Posty: 22
Rejestracja: 13 cze 2020, o 06:46

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Kadojam » 30 sie 2020, o 11:02

Ja wciąż czekam na spolszczenie, może już ssanie po 3 sezonach opadło ale jak wyjdzie to od razu będzie grane. Gra czeka na dysku ja w tym czasie ogrywam inne tytuły.
Dorobienie napisów do filmu to nie to samo co spolszczanie całej gry i zapewniam cię że robienie tego drugiego jest dużo trudniejsze i czasochłonne.
Spolszczenie w dalszym ciągu ma sens robić bo żaden ytber nie podejmie identycznie twoich wyborów (no chyba że akurat masz szczęście)
A o tym że nie chce się nikomu robić spolszczenia za darmo to ja tylko powiem żebyś przejrzeł tą stronę i zobaczył ile już spolszczeń właśnie za darmo powstało..

Sierak
Posty: 3
Rejestracja: 6 kwie 2020, o 14:01

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Sierak » 9 wrz 2020, o 14:19

Jakieś postępy czy projekt od dwóch miesięcy stoi w miejscu ?

Aromat z wiśni
Posty: 10
Rejestracja: 21 cze 2020, o 10:16

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Aromat z wiśni » 12 wrz 2020, o 14:15

Z tego co widać stoi w miejscu a osoba odpowiedzialna za projekt odpisuje na głupie komentarze (moim zdaniem bez sensu ale co ja tam wiem) zamiast małymi chociaż krokami ruszać coś do przodu...

Wenox
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2020, o 22:51

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Wenox » 12 wrz 2020, o 22:57

Nie którzy już nie wierzą że najdzie ta chwila ale ja będę tak długo czekał aż wyjdzie bo najlepiej przechodzić gry które wybory są najważniejsze niż sama rozgrywka i czasami trzeba przesiedzieć nad jednym wyborem niż nad całym odcinkiem, jeśli będzie trzeba poczekać rok to poczekam, więc chce aby ten czas nadszedł, który będzie wpis o ukończeniu spolszczenia. Trzymam kciuki za was wszystkich obyście się wyrobili szybciej niż planujecie w głowach

turtle
Posty: 7
Rejestracja: 13 gru 2019, o 02:05

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: turtle » 13 wrz 2020, o 02:00

Spolszczenie będzie wtedy kiedy będzie gotowe mam nadzieje, że pomogłem niecierpliwym

Sierak
Posty: 3
Rejestracja: 6 kwie 2020, o 14:01

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Sierak » 13 wrz 2020, o 10:17

A kto umarł, ten nie żyje

jevels
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2020, o 06:36

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: jevels » 15 wrz 2020, o 09:54

Spolszczenie będzie wtedy kiedy będzie gotowe mam nadzieje, że pomogłem niecierpliwym
Oczywiście że pomogłeś , teraz mamy pewność że prace nadal trwają i projekt nie umarł śmiercią naturalną .
Wielki szacunek za pracę dla was :)

Pozdrawiam :)


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości