[PC] The Walking Dead: The Final Season

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
MateuszBazyl
Posty: 3
Rejestracja: 31 paź 2020, o 22:48

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: MateuszBazyl » 31 paź 2020, o 22:50

Próbował ktoś instalować spolszczenie albo podmienić pliki do The Walking Dead The Telltale Definitive Series do sezonu 2 lub 1? jeśli tak to czy działa w ogóle taka metoda?

Martinez
Posty: 1
Rejestracja: 14 paź 2020, o 12:01

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Martinez » 6 lis 2020, o 19:14

Cóż, kolejne kilka lat czekania.. xD a tak poważnie to nie mg się doczekać aż wypuszczą spolszczenie (niezależnie od tego w jakim jest stanie)

KAT
Posty: 2
Rejestracja: 13 sie 2020, o 19:07

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: KAT » 12 lis 2020, o 13:28

ok.. Skoro będziecie wypuszczać spolszczenie, będzie można liczyć na wersję na gog galaxy? Pytałem wcześniej ale ludzie tak błagali o spolszczenie że zajęło im to około 4 stron i nikt nie zauważył.. Może teraz się uda, jest szansa na odp? :)

Wefaj
Posty: 29
Rejestracja: 10 sie 2018, o 15:38

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Wefaj » 23 lis 2020, o 01:27

Mieliście dodać spolszczenie bez testów i kiedy ono będzie
Beton

Kadojam
Posty: 22
Rejestracja: 13 cze 2020, o 06:46

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Kadojam » 23 lis 2020, o 11:11

5 tygodni temu napisali że czekają na technika i od tamtego czasu za wiele się nie zmieniło, więc technikowi się nie śpieszy.

Corsche
Posty: 6
Rejestracja: 18 paź 2020, o 23:39

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Corsche » 24 lis 2020, o 14:49

jeszcze się nie nauczyliście, że nie warto im wierzyć?

Kadojam
Posty: 22
Rejestracja: 13 cze 2020, o 06:46

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Kadojam » 24 lis 2020, o 17:07

Poprzednie spolszczenia jakoś powstały, nie ukrywam że to spolszcze ma opóźnienie jakiego jeszcze nie było ale fakt faktem że wcześniej się wywiązywali.

jevels
Posty: 12
Rejestracja: 21 sie 2020, o 06:36

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: jevels » 24 lis 2020, o 19:30

jeszcze się nie nauczyliście, że nie warto im wierzyć?
Proszę i oto się odezwał Polak i patriota który tylko napisze żeby kogoś zgnoić .
Ile razy już na tym forum pisaliśmy że oni to robią za free ?
Ile już wydali spolszczeń do tej pory za darmo ? Dałeś chociaż raz datek na stronę ? Nie ? To zamknij ryj człowieku i wypad stąd bo nie masz tu nic dogadania .
Nie dziwię się że nikt dla takiej społeczności nie chce robić za darmo bo wy umiecie tylko gnoić , ja bym już dawno zamknął tą stronę i miał was w du..........
Jak jesteś taki ura bura to może sam napiszesz to spolszczenie ?

Sorki panowie z "graj po polsku " ale nie daje się spokojnie czytać tych postów gdy na was najeżdżają , sami wielkie g......... robią, liczą tylko na drapane i wszystko by chcieli tylko za darmo a nawet dziękuję nikt nie napisze .
Pozdrawiam i życzę powodzenia i innych lepszych użytkowników.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Norek » 25 lis 2020, o 20:13

Wielokrotnie pisaliśmy, że wiele osób, którym zawdzięczamy mnóstwo spolszczeń, zwyczajnie nie ma czasu. Nie chcę po raz dwudziesty pisać tego samego. Kiedy braliśmy się za jakiś projekt, zawsze liczyłem się z tym, że zrobimy to szybko. Niestety ja nie mam zdolności technicznych i zawsze w tym temacie polegałem i polegam na innych. Teraz czekam na instalator od technika. Kiedy go dostanę? Nie wiem, bo nie mam na to wpływu. Nasz technik jest zajęty swoimi sprawami tak samo jak ja i większość tłumaczy, z którymi współpracuję od lat. Osobiście jest mi przykro, że ten projekt tyle się ciągnie. Gdybym wiedział te 2 lata temu, czy kiedy pojawił się ostatni sezon TWD, że tak właśnie będzie, to pewnie nie zabierałbym się za ten projekt, bo po co?

Tyle mam do napisania w tym temacie, obelgi czy groźby po mnie spływają, bo nie mam na wiele rzeczy wpływu. Niestety coraz mniej osób chętnych jest pracować za darmo i po godzinach poświęcać wolny czas na tłumaczenia. Od kilku lat odrzucam z 90% tłumaczy, bo zwyczajnie się do tego nie nadają. A ci, którzy się nadają, to czasem nie kiwną palcem po przypisaniu do projektu.

Kiedyś miałem zgrany zespół, ale ci ludzie mają teraz na głowie pracę, rodzinę, dzieci i nie mogę wymagać od nich, żeby rzucili wszystko i "robili spolszczenia". Za nowe projekty się nie bierzemy, jest pole do popisu dla innych chętnych. Możemy czekać na tłumaczenia od innych grup do nowych gier, ja przyjmę takie z radością.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Avernus
Posty: 5
Rejestracja: 25 sie 2020, o 22:07

Re: [PC] The Walking Dead: The Final Season

Postautor: Avernus » 28 lis 2020, o 12:33

Ja pisałem już wcześniej że nic z tego nie będzie, i każdy powinien sobie odpuścić, a autor już dawno zrezygnować z tego projektu. naura


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 0 gości