Inquisitor (2009r.) - Cinemax Games

Szukasz betatestera, korektora, grafika, itp?
Tutaj napisz ogłoszenie^^
pani_bichoniowa
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2024, o 14:06

Inquisitor (2009r.) - Cinemax Games

Postautor: pani_bichoniowa » 16 lut 2024, o 15:34

Podjęłam się próby przetłumaczenia "Inkwizytora" czeskiego studia Cinemax (wiem, że było już kilka prób tłumaczenia tej gry). Jeżeli chodzi o teksty to nie ma żadnego problemu, mam kontakt z osobą która współtworzyła grę i nadal tam pracuje. Problem mamy z podmianą tekstu angielskiego na polski w filmikach intro i outro - tekst w nich jest "zatopiony", nie da się go podmienić ot tak, przynajmniej oboje nie wiem jak. Filmiki są słabej jakości w formacie .wmv
Gość, który w Cinemax się tym zajmował już tam nie pracuje a obecnie w Cinemaxie nikt się nie zajmuje takimi rzeczami, więc szukam kogoś kto pomoże zrobić lub podpowie jakimi narzędziami można to zrobić.
Link do filmików:
https://www.dropbox.com/t/T8qfnU8A00EFpJ3o

Karolina
Karolina

Awatar użytkownika
EvilDoom
Posty: 192
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:11
Kontakt:

Re: Inquisitor (2009r.) - Cinemax Games

Postautor: EvilDoom » 16 lut 2024, o 15:45

Hejka, myślę, że powinnaś spróbować popytać na discordzie. bo tutaj już mało kto odpisuje ma forum.

Hikooo
Posty: 39
Rejestracja: 3 cze 2023, o 01:38

Re: Inquisitor (2009r.) - Cinemax Games

Postautor: Hikooo » 16 lut 2024, o 16:27

.wmv można edytować w premiero pro (Ja edytowałem w 2019). W innej grze, którą próbowałem przetłumaczyć wystarczyło, że wyrenderowałem film w tym samym formacie, rozmiarze, liczbie klatek na sekundę i działało. Ale pewnie można zwiększyć rozdzielczość. Wielkość pliku nie musiała być taka sama, mój plik był chyba o 50mb większy.

Wystarczy, że dasz czarne tło na oryginalne napisy.

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 300
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: Inquisitor (2009r.) - Cinemax Games

Postautor: Robin » 16 lut 2024, o 17:00

Polecam ffmpeg.org, żeby nie musieć wrzucać do instalatora całego filmiku z hardsubami. Wtedy nakładasz napisy z pliku ASS, gdzie możesz też ustawić duży BorderStyle w stylu napisów i przesłonięcie gotowe.
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.

pani_bichoniowa
Posty: 2
Rejestracja: 16 lut 2024, o 14:06

Re: Inquisitor (2009r.) - Cinemax Games

Postautor: pani_bichoniowa » 17 lut 2024, o 12:30

Wielkie dzięki za podpowiedzi... popróbuje
Karolina


Wróć do „Pomoc przy projektach”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 0 gości