NFS U2

Kącik archiwalny - grupa nieaktywna.
Gregoreo
Posty: 27
Rejestracja: 15 kwie 2011, o 16:45

NFS U2

Postautor: Gregoreo » 13 sty 2026, o 01:36

Hej,
jak pamiętam z dawnych czasów, kiedy interesowałem się historią tego spolszczenia, jego wielką zaletą miało być to, że spolszcza ono filmiki, dodając do nich napisy.
Teraz z niewiadomych przyczyn spolszcza ono wszystko oprócz nich.
Czy to mnie pamięć myli, czy to techniczny problem?

Gregoreo
Posty: 27
Rejestracja: 15 kwie 2011, o 16:45

Re: NFS U2

Postautor: Gregoreo » 14 sty 2026, o 16:04

Odpowiedź na to pytanie jest w komentarzach

Awatar użytkownika
RustDragon
Posty: 271
Rejestracja: 5 wrz 2014, o 15:00

Re: NFS U2

Postautor: RustDragon » 15 kwie 2026, o 11:41

Nie lepiej zrobić spolszczenie na PS2? 😹

TheMasterWojak
Posty: 49
Rejestracja: 28 cze 2024, o 17:27

Re: NFS U2

Postautor: TheMasterWojak » 15 kwie 2026, o 15:44

osz ty w cara, dobry pomysł, może od razu przeportować nie tylko na ps2 ale też i nawet xboxa czy gacka, to samo z ug1 :DDDDDDDD


Wróć do „PLProjekt”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości