[pytanie] Fatekeeper spolszczenie
[pytanie] Fatekeeper spolszczenie
Siemka. Będzie ktoś robił jakieś spolszczenie do Fatekeeper :D?? Wczesny dostęp będzie 2 czerwca i zapowiada się ciekawie. Oczywiście przyjemniej byłoby grać po polsku :P.
Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości
