[pytanie] Fatekeeper spolszczenie

Wolna dyskusja na temat gier/tłumaczeń. Komentowanie i opinie jak najbardziej wskazane.
Dawid97
Posty: 5
Rejestracja: 4 wrz 2025, o 23:15

[pytanie] Fatekeeper spolszczenie

Postautor: Dawid97 » 25 maja 2026, o 21:03

Siemka. Będzie ktoś robił jakieś spolszczenie do Fatekeeper :D?? Wczesny dostęp będzie 2 czerwca i zapowiada się ciekawie. Oczywiście przyjemniej byłoby grać po polsku :P.

Wróć do „Tłumaczenia gier - rozmowy ogólne”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości