[PC] Eriksholm The Stolen Dream

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
robson75
Posty: 157
Rejestracja: 31 lip 2024, o 19:54

Re: [PC] Eriksholm The Stolen Dream

Postautor: robson75 » 3 cze 2026, o 19:46

Dorobiłem polskie znaki do oryginalnej czcionki używanej w grze.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość