Betatetserzy

Wszelkie pomysły jak usprawnić działanie tych miejsc, propozycje działów, zmian, itd.
Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Betatetserzy

Postautor: Norek » 31 sie 2008, o 15:03

Witam:)
Od jakiegoś czasu chodziło mi po głowie zrobienie takiego działu z ogłoszeniami dla betatesterów.
Przede wszystkim jest on widoczny dla niezarejestrowanych użytkowników (podobnie jak kilka innych, o czym za chwilę), żeby widzieli, czy w czymś mogą pomóc i wtedy ewentualnie rejestrować się na forum.
Oczywiście do tej kategorii zaliczymy zarówno osoby sprawdzające czy spolszczenia grają technicznie, jak i językowo. Chyba wiecie jak stosowne ogłoszenia pisać żeby było wiadomo czego oczekujecie od chętnych ([platforma] Tytuł - ewentualnie krótki opis tematu no i w samym poście odpowiednie info^^).
Mam nadzieję że pomysł się Wam podoba i będziecie z niego korzystać.
Myślałem też o ukryciu Kwestii językowych, ale to już możemy przedyskutować tutaj lub na PW :D
Liczę na Wasze opinie, co można jeszcze zrobić by forum było jak najlepsze dla nas wszystkich.
Po mojej poprawce (8 września) poczyszczę forum z tematów które straciły ważność (np. banner i hasło:) i pokleję posty z czasów kiedy nie było edycji.
Pozdrawiam!
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
Grahf Wiseman
Tłumaczeniowy męczennik
Posty: 646
Rejestracja: 11 cze 2008, o 22:13

Re: Betatetserzy

Postautor: Grahf Wiseman » 31 sie 2008, o 16:55

Po mojej poprawce (8 września) poczyszczę forum z tematów które straciły ważność (np. banner i hasło:) i pokleję posty z czasów kiedy nie było edycji.
Ani sie waz! XD
Nie kasuj historii foum. Stare tematy sie zamyka, a nie kasuje. Jesli forum przetrwa to np za rok takie tematy fajnie sie czyta. Widac jak powstawalo forum, co kiedys pisali stali userzy, co sie dzialo w danym okresie.
To jak spalenie kroniki.
Run to the bedroom, in the suitcase on the left, you'll find my favorite axe. Don't look so frightened, this is just a passing phase, one of my bad days.

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: Betatetserzy

Postautor: Norek » 31 sie 2008, o 18:42

Kupuję to i dziękuję za opinię:)
W sumie racja. Zatem ten temat możemy w dyskusji pominąć.
Piszcie zatem co potrzeba zmienić, żeby było lepiej. Myślę że powoli możemy myśleć nad szerszym reklamowaniem forum, jakieś propozycje? Do tej pory kontaktowałem się z ludźmi osobiście i w ten sposób przychodzili tu użytkownicy, inni byli zapraszani przez Was, a niektórzy z Was pisali o tym miejscu na innych forach, delikatnie manifestując jego istnienie. Chyba możemy pokusić się o mocniejsze zareklamowanie PCRH, hm?
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
Grahf Wiseman
Tłumaczeniowy męczennik
Posty: 646
Rejestracja: 11 cze 2008, o 22:13

Re: Betatetserzy

Postautor: Grahf Wiseman » 31 sie 2008, o 20:11

Czas najwyzszy.
Run to the bedroom, in the suitcase on the left, you'll find my favorite axe. Don't look so frightened, this is just a passing phase, one of my bad days.

Awatar użytkownika
Quast
Posty: 40
Rejestracja: 22 maja 2008, o 14:36

Re: Betatetserzy

Postautor: Quast » 31 sie 2008, o 21:26

Wiem, że to nieodpowiednie miejsce, ale widzę, że rozmawiacie na temat reklamy to...
Powiem tyle, że udało mi się Was skromnie zareklamować na EmuSite, gdyż romhacking z emulacją wiąże się znacznie to było dobre miejsce. Jako, że nie należę do załogi EmuSite'u miałem pewne trudności z dogadaniem się z adnimem, ale jak widać poszło z górki. A wygląda to tak:
http://emusite.boo.pl/news.php
Powodzenia życzę ^^
Jak wabił się pies Piłsudskiego?
Odp:"Pies"

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: Betatetserzy

Postautor: bemberg » 31 sie 2008, o 21:58

DZIĘ KU JE MY :D Rozkręca się nasz kramik oj rozkręca :) A mi się rozpoczyna rok szkolny... Ale PCRH na miejscu pierwszym, później edukacja XD Ojej offtop... Już przeskakuje na Hyde Park :) Jeszcze raz dziękuje Quastowi :)
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.


Wróć do „O forum i portalu”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość