[GBA] Prehistorik Man

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
sake12
Posty: 3
Rejestracja: 21 lis 2009, o 01:04

[GBA] Prehistorik Man

Postautor: sake12 » 9 sty 2011, o 18:48

Witam!

To mój pierwszy *ukończony* projekt jeśli chodzi o tłumaczenie gier.

Ogólnie rzecz biorąc gierka w tłumaczeniu bardzo łatwa... Mało tekstu... Trochę razi w oczy brak czcionki PL, ale nie za bardzo mieściło mi się Ś i Ż, więc sobie odpuściłem. Z tekstu przetłumaczone jest wszystko co tylko można było przetłumaczyć. Większość błędów została wyłapana, aczkolwiek mogłem coś ominąć...

ObrazekObrazekObrazekObrazek

Jak się spodoba, to możecie liczyć na więcej. Tym razem będzie to bardziej ambitny projekt.. :P

Aaa.. właśnie... Łatka pasuje do wersji "0146 - Prehistorik Man (E)(Venom)"...
Załączniki
0146 - PM(E)(Venom)[PL].ups.zip
Łatka polonizująca grę...
(12.13 KiB) Pobrany 127 razy

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [GBA] Prehistorik Man

Postautor: Norek » 9 sty 2011, o 18:52

Wygląda całkiem przyzwoicie, oczywiście można mieć uwagi co do niektórych tekstów (według mnie zbyt dosłowne tłumaczenie miejscami, co wygląda dość dziwnie), ale uważam, że jest ok.

Jakieś poważniejsze projekty? Może wspomożesz jakąś grupę, albo ktoś pomoże Tobie w przygotowaniu narzędzi - dobrze by było, żebyś mógł się wykazać przy większym projekcie.

A może do tego Prehistorika jeszcze czcionkę da radę dorobić?

Pozdrawiam :)
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

sake12
Posty: 3
Rejestracja: 21 lis 2009, o 01:04

Re: [GBA] Prehistorik Man

Postautor: sake12 » 9 sty 2011, o 19:10

Co do tłumaczeń to wole być "wolnym strzelcem"... Nie chce się za bardzo mieszać w jakieś grupy...

Polska czcionkę da się zrobić, ale jak już wspominałem nie za bardzo umiem upchnąć ś i ż w jednym 'kaflu'. Edycja w tilemolesterze bardzo łatwa. Może komuś będzie się chciało...

W wolnym czasie mam w planach dłubanie przy serii Fire Emblem na GBA, ale jeszcze zobaczymy co z tego wyjdzie...

Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: [GBA] Prehistorik Man

Postautor: Śledziks » 10 sty 2011, o 12:09

Sake witaj na forum :) Cieszę się, że znowu zacząłeś tłumaczyć gry :)

sake12
Posty: 3
Rejestracja: 21 lis 2009, o 01:04

Re: [GBA] Prehistorik Man

Postautor: sake12 » 13 sty 2011, o 12:32

A ja się ciesze, że w końcu udało mi się doprowadzić jakiś projekt do końca... Zwykle po pewnym czasie staje się okropnie leniwy... :P


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości