Brutal Legend po polsku

Dział niewymagający rejestracji na forum. Chcesz wyrazić swoją opinię o projekcie, podziękować autorom, zadać pytanie? To miejsce dla Ciebie.
Regulamin forum
Obowiązuje bezwzględny zakaz: pytania o daty premier oraz spamowania.
Awatar użytkownika
GimmyBreaker
Senior Penor
Posty: 172
Rejestracja: 5 lip 2012, o 15:15
Grupa: Norek i spółka

Re: Brutal Legend po polsku

Postautor: GimmyBreaker » 23 lip 2013, o 21:34

Opłaca - nie opłaca, rozpocząć pracę zawsze można, nawet jeśli gra nie jest łatwa do tłumaczenia. Z czegoś trzeba nabrać doświadczenia. Może bym nawet się skusił na rolę tłumacza, ale są jeszcze inne projekty, no chyba że zbierze się sensowna ekipa.
-Go piss up a flagpole: Idź obszczać maszt
-'tis doubt which leadeth thee to purgatory: Mam wątpliwości co do tego, który z nich jest pionerskim środkiem przeczyszczającym
-The electricity cooks you from the inside out: Prąd zrobi Ci lasagne z jelit ;)

cienislaw
Posty: 267
Rejestracja: 3 cze 2013, o 08:41
Grupa: GameSub

Re: Brutal Legend po polsku

Postautor: cienislaw » 23 lip 2013, o 22:01

nie chcę być źle zrozumiany, ale doświadczenie developerskie robi swoje i jeśli ktoś naprawdę chcę się zajmować tłumaczeniami, niech dołączy do jakiegoś projektu, tam nabierze umiejętności pod okiem kogoś wprawionego, a nie rzuca się na głęboką wodę. wyjdzie mu to zdecydowanie bardziej na zdrowie, niż kolejne rozbudzenie nadziei żądnych spolszczenia fanów.
Obrazek


Wróć do „Dla Gości”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości