[PC] Hollow Knight

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Mower13

Re: [PC] Hollow Knight

Postautor: Mower13 » 25 lis 2018, o 15:43

Czemu projekt ukończenia nie wyląduję na głównej? Dla wszystkich byłoby łatwiej.Dziękuje za spolszczenie, btw choć nie grałem:D

Ponczu

Postautor: Ponczu » 25 lis 2018, o 19:21

Dzięki wielkie

Awatar użytkownika
kiba01

Postautor: kiba01 » 12 gru 2018, o 01:46

Jest szansa aby to spolszczenie wylądowało oficjalnie u dewelopera gry i on dodaj je jako oficjalne? Na steam i konsolach?

Paw79

Postautor: Paw79 » 5 sty 2019, o 16:06

Hej! Wielkie dzięki za spolszczenie.
Kawał dobrej roboty.

Pograłem kilkanaście godzin i mam tylko dwie drobne uwagi:

- Dotychczas udało mi się zaliczyć dwie dość oryginalne zwieszki.
Polegały one na tym że obraz ulegał zamrożeniu, natomiast sama gra w tle nadal działała (słychać było ruchy postaci wraz z naciskaniem klawiszy).
Ostatecznie i tak musiałem restartować grę.
Nie jestem w stanie powiedzieć czy ten crashe były związane z samą grą czy ze spolszczeniem.

- Napotkana Cloth w spolszczeniu mówi o sobie w rodzaju męskim, a to zdecydowanie jest ona, nie on :).

Spitfire

Postautor: Spitfire » 6 sty 2019, o 16:03

Hej! Wielkie dzięki za spolszczenie.
Kawał dobrej roboty.

Pograłem kilkanaście godzin i mam tylko dwie drobne uwagi:

- Dotychczas udało mi się zaliczyć dwie dość oryginalne zwieszki.
Polegały one na tym że obraz ulegał zamrożeniu, natomiast sama gra w tle nadal działała (słychać było ruchy postaci wraz z naciskaniem klawiszy).
Ostatecznie i tak musiałem restartować grę.
Nie jestem w stanie powiedzieć czy ten crashe były związane z samą grą czy ze spolszczeniem.

- Napotkana Cloth w spolszczeniu mówi o sobie w rodzaju męskim, a to zdecydowanie jest ona, nie on :).
Też mi się zdarzały zwieszki, ale także na oryginalnej niespolszczonej wersji. Gra najwidoczniej nie jest wolna od bugów (tych programistycznych :)).
Ale jeśli ktoś będzie w stanie wyłapać zwieszki, które powtarzają się na wersji spolszczonej, a nie na oryginalnej, to oczywiście przyjrzę się temu.

Co do Cloth, to już to poprawiłem (nadal w wolnych chwilach pracuję nad kosmetycznymi poprawkami). Gdy uznam, że już nic więcej nie da się poprawić, to wrzucę finalną wersję :)

DrHitman

Hollow Knight

Postautor: DrHitman » 13 sty 2019, o 13:29

Witam serdecznie. Po skopiowaniu plików gra się odpala i zostaje czarny ekran. Proszę o pomoc w tej kwestii.

blackwaterpark

Re: Hollow Knight

Postautor: blackwaterpark » 14 sty 2019, o 00:29

Witam serdecznie. Po skopiowaniu plików gra się odpala i zostaje czarny ekran. Proszę o pomoc w tej kwestii.
Oczekując pomocy, przede wszystkim napisz, jaką wersję gry posiadasz (GOG/STEAM ?).

DrHitman

Postautor: DrHitman » 14 sty 2019, o 08:20

Przepraszam za moje niedopatrzenie. Wersja GOG.

Wróć do „Projekty”