The Crown of Leaves Spolszczenie

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
dudo66

Re: The Crown of Leaves Spolszczenie

Postautor: dudo66 » 11 lip 2019, o 20:14

Super :) Bardzo się cieszę ,że ktoś konkretny zajął się tym tytułem.Sukcesów życzę!

Igor_the_furry

Postautor: Igor_the_furry » 30 lip 2019, o 00:02

I jest oto "beta" spolszczenia

https://megaup.net/49t5D/TCoL_Beta_Spolszczenia.rar

Ta beta zawiera przetłumaczone jedne z dwóch zakończeń, opisy kilku przedmiotów i
postaci, zmiana jednej grafiki (bo więcej nie udało mi się znaleźć) małą ciekawostkę.

Proszę też was o wysyłanie mi błędów w tłumaczeniu (albo zwykłych literówek) najlepiej
na priv w formie wiadomości na steamie żeby nie zaśmiecać projektu a i nie piszcie mi
na GPP bo rzadko sprawdzam (i również chciałbym tutaj przeprosić użytkownika dudo66
któremu nie odpisałem oraz podziękować za miłe słowa)
.

Jeśli ktoś nie wie jak wgrać spolszczenie to wystarczy po prostu wejść do głównego folderu z grą, przejść do folderu "game" i wrzucić trzy foldery z pliku z linku.

dudo66

Postautor: dudo66 » 30 lip 2019, o 09:50

Dla ludzi którzy samodzielnie biorą się za takie projekty wręcz NALEŻY się szacunek ,i podziękowanie za swoją pracę.To my dziękujemy ,i życzymy dalszych sukcesów,nad kolejnymi epizodami gry.Spolszczenie już gotowe.Będę miał trochę więcej czasu od pracy ,od razu zabieram się za testy.Pozdrawiam serdecznie dudo66

Wróć do „Projekty”