[PC] Resident Evil Village

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Piotras89
Posty: 2
Rejestracja: 4 wrz 2023, o 14:05

Re: [PC] Resident Evil Village

Postautor: Piotras89 » 5 wrz 2023, o 12:24

No ja klikam w link na pierwszej stronie, ładuje, ładuje i "Ta witryna jest nieosiągalna Serwer re-patriacja.pl potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź." Nie mam pojęcia dlaczego. Wszystko inne działa bez zarzutu, a tutaj nic. Jest możliwość wrzucenia spolszczenia na jakimś innym serwerze?

Amelanduil
Posty: 3
Rejestracja: 2 paź 2018, o 15:57

Re: [PC] Resident Evil Village

Postautor: Amelanduil » 5 wrz 2023, o 12:51

No ja klikam w link na pierwszej stronie, ładuje, ładuje i "Ta witryna jest nieosiągalna Serwer re-patriacja.pl potrzebował zbyt wiele czasu na odpowiedź." Nie mam pojęcia dlaczego. Wszystko inne działa bez zarzutu, a tutaj nic. Jest możliwość wrzucenia spolszczenia na jakimś innym serwerze?
U mnie działa. Zmień przeglądarkę, wyczyść pliki tymczasowe, nie wiem, flushnij DNSa w cmd.exe...? Nie widzę żadnego powodu, dla którego coś mogłoby się tu zepsuć.

Nie wspieramy wersji ściągniętych spoza oficjalnej strony.

lis22
Posty: 1
Rejestracja: 26 paź 2023, o 05:36

Re: [PC] Resident Evil Village

Postautor: lis22 » 26 paź 2023, o 05:40

Witam.
Chciałem zainstalować spolszczenie na świeżo zainstalowanym Windows 11 Proffesional ale po uruchomieniu Mod Manager i po wybraniu gry z listy mam komunikat: no mods found!. Pamiętam, że jak instalowałem to na W10 to też były jakieś problemy ale teraz nie wiem co dalej zrobić, za każdym razem wychodzi to samo, gra jest na Steam.

Meanthord
Posty: 9
Rejestracja: 29 sie 2009, o 20:43

Re: [PC] Resident Evil Village

Postautor: Meanthord » 24 lis 2023, o 11:11

Cześć,

czy to spolszczenie można zainstalować na Steamdecku?

Ajezon64
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2023, o 19:13

Re: [PC] Resident Evil Village

Postautor: Ajezon64 » 26 lis 2023, o 19:19

Podpinam się, spolszczenie nie działa. Sprawdzałem wszystkie wersje, robiłem spójność plików gry, mody usuwałem i instalowałem na nowo. A poradnik ze strony Repatriacja również nie działa. Lepiej go usuńcie lub poinformujcie że jest nieaktualny bo to strata czasu.

Awatar użytkownika
Viuys
Posty: 38
Rejestracja: 3 kwie 2014, o 15:31

Re: [PC] Resident Evil Village

Postautor: Viuys » 30 lis 2023, o 20:24

Witam.
Chciałem zainstalować spolszczenie na świeżo zainstalowanym Windows 11 Proffesional ale po uruchomieniu Mod Manager i po wybraniu gry z listy mam komunikat: no mods found!. Pamiętam, że jak instalowałem to na W10 to też były jakieś problemy ale teraz nie wiem co dalej zrobić, za każdym razem wychodzi to samo, gra jest na Steam.

Widocznie źle wrzuciłeś moda, spróbuj skorzystać z poradnika Revila dostępnego tutaj (miej jednak na uwadze, że linkuje on do starych wersji, pobieraj spolszczenie tylko z naszej strony).
https://www.youtube.com/watch?v=8l2rYUJLBHw

Podpinam się, spolszczenie nie działa. Sprawdzałem wszystkie wersje, robiłem spójność plików gry, mody usuwałem i instalowałem na nowo. A poradnik ze strony Repatriacja również nie działa. Lepiej go usuńcie lub poinformujcie że jest nieaktualny bo to strata czasu.

Gra nie miała żadnej nowej aktualizacji, spolszczenie nadal działa.

Cześć,

czy to spolszczenie można zainstalować na Steamdecku?

Z tego co widzę w sieci to można, ale nie posiadam steam decka, więc nie pomogę.

spectre
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2024, o 09:58

Re: [PC] Resident Evil Village

Postautor: spectre » 18 sty 2024, o 09:59

Cześć, krótka piłka czy to spolszczenie zadziała na nieoryginalnej wersji gry?

Amelanduil
Posty: 3
Rejestracja: 2 paź 2018, o 15:57

Re: [PC] Resident Evil Village

Postautor: Amelanduil » 18 sty 2024, o 10:01

Cześć, krótka piłka czy to spolszczenie zadziała na nieoryginalnej wersji gry?
Nie zadziała.

spectre
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2024, o 09:58

Re: [PC] Resident Evil Village

Postautor: spectre » 19 sty 2024, o 10:36

Cześć,
klucz gold zakupiony na HRK - dodany do steam bez problemu.
Spolszczenie zadziałało bez problemu :)


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 5 gości