[PC] Hitman 3

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
kredacz
Posty: 3
Rejestracja: 13 sty 2024, o 13:47

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: kredacz » 29 sty 2024, o 21:15

oj nie wiem, odezwij sie do niego na pw. odpisuje co jakiś czas

winnty
Posty: 2
Rejestracja: 26 paź 2023, o 17:55

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: winnty » 1 lut 2024, o 13:58

Witam, przychodzę z pytaniem, czy jest możliwość przerobienia spolszczenia w ten sposób, żeby można je było zainstalować przez Simple Mod Framework? Pytam, dlatego że na ten moment mamy do wyboru albo grać po polsku, albo z modami.

Można
Posty: 15
Rejestracja: 12 gru 2022, o 01:11

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Można » 1 lut 2024, o 18:10

Zwracałem już na to uwagę, obecnie nie ma szans że to zrobią ponieważ mają "większy" problem ze spolszczeniem, czy też z komunikacją z głównym twórcą spolszczenia.
Poza tym jak już zwracałem im uwagę, pliki niepowinny mieć liczby 300, ponieważ jak zauważyłeś spolszczenie się wzajemnje wyklucza z Simple Mod Framework.

Aby temu przeciwdziałać i sprawić aby mieć zarówno spolszczenie jak i mody musisz zmienić liczbe wszysykich plikach spolszczenia z 300 na 310. Nie ma za co.

kosa.c47
Posty: 10
Rejestracja: 7 lut 2022, o 14:38

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: kosa.c47 » 25 lut 2024, o 18:11

Panowie i Panie, wyluzujcie, autor spolszczenia robił wszystko co w jego mocy żeby spolszczenie było dopięte, włożył ogrom pracy w tłumaczenie i technikalia, zapierdzielał na bieżąco dniami i nocami poświęcając czas kosztem innych spraw i obowiązków. Ja sam jako tester i "corrector" spędziłem w grze na testowaniu i wyszukiwaniu błędów koło 200h co było kroplą w morzu jego zasług, byli też inni testerzy, a i tak okazało się, że nie dane było wyłapać pewnych spraw i były poprawiane na długo po publikacji 1.0. Projekt jest wstrzymany ponieważ tryb Freelancer wprowadził niespodziewane utrudnienia od strony technicznej, mamy kilka kwestii, które są nieprzetłumaczone w trybie, a których nie można znaleźć w plikach za pośrednictwem dostępnego narzędzia. Problem trwa od dłuższego czasu i nie daje się przeskoczyć. Rozumiem czyjeś zniecierpliwienie itd. jednak apeluję o zrozumienie. Ten projekt nadal pozostaje autorstwem Triada. Jeżeli zostanie ukończony to przez niego, jeżeli nie życzy sobie czyjejś ingerencji w swoją pracę - należy to uszanować. A jeżeli komuś nie odpowiada projekt w obecnej wersji to nie musi z niego korzystać, może od podstaw przygotować swój, zwłaszcza w taki sposób żeby mody działały. Swoją drogą kuriozalne dla mnie problemy - robisz spolszczenie żeby gra posiadała polskie napisy, bazujesz na oryginalnej i legalnej wersji gry i to jest podstawą, a potem słuchasz gorzkich żali, że "spolszczenie nie działa na piracie", "spolszczenie gryzie się z modami"... Słabe to trochę, ale cóż... Pozdrawiam

Awatar użytkownika
filu23
Posty: 105
Rejestracja: 14 sie 2011, o 19:13

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: filu23 » 22 mar 2024, o 11:37

Witam. Wyszedł patch 3.180 czy będziecie coś robić w tym kierunku?

robak123@wp.pl
Posty: 5
Rejestracja: 3 cze 2018, o 10:12

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: robak123@wp.pl » 22 mar 2024, o 14:08

Witam. Wyszedł patch 3.180 czy będziecie coś robić w tym kierunku?
czyli po aktualizacji nie działa spolszczenie czy co? miałem kupować ale się zastanawiam czy będzie działać

kredacz
Posty: 3
Rejestracja: 13 sty 2024, o 13:47

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: kredacz » 22 mar 2024, o 15:43

Witam. Wyszedł patch 3.180 czy będziecie coś robić w tym kierunku?
czyli po aktualizacji nie działa spolszczenie czy co? miałem kupować ale się zastanawiam czy będzie działać
Czuje ze działa ale nowe treści nie beda spolszczone

pccoreduo
Posty: 2
Rejestracja: 23 sty 2024, o 16:13

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: pccoreduo » 22 mar 2024, o 17:14

Witam. Wyszedł patch 3.180 czy będziecie coś robić w tym kierunku?
czyli po aktualizacji nie działa spolszczenie czy co? miałem kupować ale się zastanawiam czy będzie działać
Czuje ze działa ale nowe treści nie beda spolszczone
Co gorsza, z tego co widzę, elementy niespolszczone nie wyświetlają się po angielsku tylko wyświetla się w ich miejsce ID pola tekstowego (coś typu [mission_5_description]). No i nadal jedna czy dwie misje poboczne o których pisali już wcześniej wywalają się do pulpitu po spolszczeniu.

kosa.c47
Posty: 10
Rejestracja: 7 lut 2022, o 14:38

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: kosa.c47 » 26 mar 2024, o 11:32


Co gorsza, z tego co widzę, elementy niespolszczone nie wyświetlają się po angielsku tylko wyświetla się w ich miejsce ID pola tekstowego (coś typu [mission_5_description]). No i nadal jedna czy dwie misje poboczne o których pisali już wcześniej wywalają się do pulpitu po spolszczeniu.
Które misje wywalają się po spolszczeniu?

Michapod
Posty: 2
Rejestracja: 23 gru 2023, o 07:40

Re: [PC] Hitman 3

Postautor: Michapod » 26 mar 2024, o 14:18

Które misje wywalają się po spolszczeniu?
Na ostatniej wersji spolszczenia wywala misja Źródło z Kampanii Pacjent Zero, gra podczas wczytywania wywala do pulpitu bez żadnego komunikatu, Wersja z EGS, wszystkie misje fabularne działają nie wiem jak kampania Pacjent Zero, misje poboczne z Hitmana 2 oraz misje eskalacji Deluxe z Hitmana 3 bo tych ze spolszczeniem nie sprawdzałem, jeśli chodzi o DLC Szostka z Sarajewa to dwie pierwsze misje tj. Paryż i Sapienza działają ze spolszczeniem resztę ogrywałem po angielsku.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] i 4 gości