Dragon's Dogma 2

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
predator20b
Posty: 4
Rejestracja: 8 kwie 2013, o 14:07

Re: Dragon's Dogma 2

Postautor: predator20b » 30 mar 2024, o 11:14

i_tower_in_you wrote: stary dzieki za tłumaczenie jesteś wielki
EvilDoom Rozumiem że to cie boli, ale niestety tlumacze już są niepotrzebni
znajdziesz inna robote, po co te nerwy? przekuj tą nagromadzana złosc na coś kreatywnego, np na tlumaczenie innych gier takich jak Dredge,dave the diver, pacific drive Residenty nie maja tlumacznia

i_tower_in_you
Posty: 33
Rejestracja: 24 mar 2024, o 23:24

Re: Dragon's Dogma 2

Postautor: i_tower_in_you » 30 mar 2024, o 14:58

Zapraszam przede wszystkim do zagrania i oceny tłumaczenia i możliwości najnowszej technologii. Obecna dyskusja opiera się na doświadczeniach z tłumaczy takich jak Google Translator, DeepL, ChatGPT3.5, które jak już wiemy wypluwają czasami chaos.

koros
Posty: 14
Rejestracja: 1 paź 2022, o 21:34

Re: Dragon's Dogma 2

Postautor: koros » 30 mar 2024, o 15:55

Wygląda, że są nawet spore. Przynajmniej tak wygląda patrząc na rozmowę w tym wątku viewtopic.php?t=3986 Projektu podjęła się osoba, która już przetłumaczyła wcześniej rpga (Demonicon), więc można zakładać, że projekt zostanie wykonany. Najważniejsze, że tłumaczy człowiek więc szansę na odpowiednią jakość są wysokie. Natomiast patrząc na DD2, to pewnie ktoś wrzuci tekst do translatora, który wypluje tłumaczenie maszynowe, które zapewne będzie pasowało swoją jakością do stanu technicznego tej gry.
Sprawdzałem i się chyba skończyło na mówieniu a nie zrobieniu spolszczenia sam był zagrał w Demonicon

Awatar użytkownika
EvilDoom
Posty: 192
Rejestracja: 15 wrz 2010, o 10:11
Kontakt:

Re: Dragon's Dogma 2

Postautor: EvilDoom » 30 mar 2024, o 16:54

Wygląda, że są nawet spore. Przynajmniej tak wygląda patrząc na rozmowę w tym wątku viewtopic.php?t=3986 Projektu podjęła się osoba, która już przetłumaczyła wcześniej rpga (Demonicon), więc można zakładać, że projekt zostanie wykonany. Najważniejsze, że tłumaczy człowiek więc szansę na odpowiednią jakość są wysokie. Natomiast patrząc na DD2, to pewnie ktoś wrzuci tekst do translatora, który wypluje tłumaczenie maszynowe, które zapewne będzie pasowało swoją jakością do stanu technicznego tej gry.
Sprawdzałem i się chyba skończyło na mówieniu a nie zrobieniu spolszczenia sam był zagrał w Demonicon
Przecież spolszczenie do Demonicona jest wydane. viewtopic.php?t=3961

koros
Posty: 14
Rejestracja: 1 paź 2022, o 21:34

Re: Dragon's Dogma 2

Postautor: koros » 30 mar 2024, o 18:25

Powiem tak grałem na maszynowym tłumaczeniu i nie wygląda one zbyt ładnie.

koros
Posty: 14
Rejestracja: 1 paź 2022, o 21:34

Re: Dragon's Dogma 2

Postautor: koros » 30 mar 2024, o 18:26

Wygląda, że są nawet spore. Przynajmniej tak wygląda patrząc na rozmowę w tym wątku viewtopic.php?t=3986 Projektu podjęła się osoba, która już przetłumaczyła wcześniej rpga (Demonicon), więc można zakładać, że projekt zostanie wykonany. Najważniejsze, że tłumaczy człowiek więc szansę na odpowiednią jakość są wysokie. Natomiast patrząc na DD2, to pewnie ktoś wrzuci tekst do translatora, który wypluje tłumaczenie maszynowe, które zapewne będzie pasowało swoją jakością do stanu technicznego tej gry.
Sprawdzałem i się chyba skończyło na mówieniu a nie zrobieniu spolszczenia sam był zagrał w Demonicon
Przecież spolszczenie do Demonicona jest wydane. viewtopic.php?t=3961
Zwracam honor i przepraszam, mój błąd w takim razie, był kiedyś jakiś stary post, że ktoś próbował tłumaczyć, odnosiłem się do niego.

Marlub
Posty: 16
Rejestracja: 25 mar 2024, o 08:02

Re: Dragon's Dogma 2

Postautor: Marlub » 30 mar 2024, o 19:00

Gra jest zajebista nie mogę się oderwać ostatnio miałem tak przy wiedźminie 3 mam mocny komputer i gram na 77 calowym telewizorze z górnej Polki gra wyglada rewelacyjnie tylko w mieście jest duży spadek fps dziękuje za to maszynowe spolszczenie

sunbeaches
Posty: 57
Rejestracja: 10 sie 2017, o 08:05

Re: Dragon's Dogma 2

Postautor: sunbeaches » 2 kwie 2024, o 14:49

Super z tym tłumaczeniem tak na szybko i wielkie dzięki! Pytanko tylko czy na bieżąco są poprawki, bo co chwile już wychodzą jakieś patche?

i_tower_in_you
Posty: 33
Rejestracja: 24 mar 2024, o 23:24

Re: Dragon's Dogma 2

Postautor: i_tower_in_you » 2 kwie 2024, o 15:30

Super z tym tłumaczeniem tak na szybko i wielkie dzięki! Pytanko tylko czy na bieżąco są poprawki, bo co chwile już wychodzą jakieś patche?
Teraz właśnie szykuje większego patcha, usuwam wszystkie literówki i poprawiam spójność imion, nazwisk i nazw przedmiotów i miast. Jutro albo po jutrze chyba skończę.

Kris
Posty: 1
Rejestracja: 19 lis 2014, o 18:40

Re: Dragon's Dogma 2

Postautor: Kris » 2 kwie 2024, o 16:48

Wielkie dzięki za spolszczenie i za pracę nad poprawkami!


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość