[PC] Fallout 4 - Polski dubbing

Obecnie tworzone projekty na wszelkie platformy.
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie o datę premiery lub postęp - przeczytaj najczęściej zadawane pytania
Voxalter
Posty: 1
Rejestracja: 30 kwie 2024, o 06:00

[PC] Fallout 4 - Polski dubbing

Postautor: Voxalter » 30 kwie 2024, o 06:24

Witajcie!

Ostatnio natchnęło mnie na odświeżenie sobie Fallout 4 i New Vegas, i przypomniał mi się dubbing z trójki i to jak bardzo byłem zawiedziony że później już nie dubbingowano tej serii. Wpadł mi do głowy pewien pomysł, jestem programistą i w dodatku siedzę ostatnio w temacie generowania głosu AI, głos w 8% jest do poprawy, dochodzi do mamrotania, a czasem po prostu tonacja jest kompletnie nie taka jak być powinna

Tutaj link do promo
https://www.youtube.com/watch?v=pTnaw_mwCBo&t=298s

Planuje też wypuszczenie serwisu gdzie to użytkownicy mogli by znajdywać i łatać kiepskie dialogi, później społeczność oceniała by ich twory a te lądowały by w paczkach z updatami (jestem na etapie kalkulacji kosztów)

Chętnie usłyszę co myślicie o tego rodzaju dubbingu, nie ma się co oszukiwać dubbing z aktorami na pewno jest znacznie lepszy, ale wydaje mi się że to jedyna opcja.

Awatar użytkownika
RustDragon
Posty: 68
Rejestracja: 5 wrz 2014, o 14:00

Re: [PC] Fallout 4 - Polski dubbing

Postautor: RustDragon » 30 kwie 2024, o 06:38

No przydałoby się nie powiem :) gra jest bardzo dobra w niej można godzinami siedzieć zwiedzanie gry jest niesamowite
Chętnie bym pograł z dubbingiem ^^
Trzymam kciuki za projekt

PaCo666-PC
Posty: 7
Rejestracja: 2 sty 2021, o 22:54

Re: [PC] Fallout 4 - Polski dubbing

Postautor: PaCo666-PC » 30 kwie 2024, o 06:52

Bardzo MEGA fajny pomysł :O :P
Napiszę Wam, że od kilku dni nie mogę się oderwać od gry RISEN, który z tydzień temu, dostał takie "wygenerowane" przez AI spolszczenie dubbingu, którego w oryginalne nie było. I owszem, zdarzają się dziwnie dopasowane te głosy, ale na całość (niemałej, przecież!) tej gry, wypadło to wyjątkowo ŚWIETNIE!
Także, Fallout4 z PL Dubbingiem, chociaż podobnym jak w RISEN, byłby M E G A !!! :O :P
Pozdrawiam i życzę wytrwałości!

Awatar użytkownika
Przetrosz
Posty: 27
Rejestracja: 19 sty 2020, o 16:52

Re: [PC] Fallout 4 - Polski dubbing

Postautor: Przetrosz » 30 kwie 2024, o 14:57

Brzmi niezgorzej.

Awatar użytkownika
rogskoks
Posty: 26
Rejestracja: 14 maja 2012, o 11:16

Re: [PC] Fallout 4 - Polski dubbing

Postautor: rogskoks » 30 kwie 2024, o 22:17

Zaintrygowałeś mnie, czekam na więcej informacji :D

Kris
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2014, o 18:40

Re: [PC] Fallout 4 - Polski dubbing

Postautor: Kris » 1 maja 2024, o 21:52

Wow! dobra robota


Wróć do „Projekty”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość