[PC] Minecraft Beta 1.7.3

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Robinxon
Posty: 31
Rejestracja: 30 lip 2009, o 12:34

[PC] Minecraft Beta 1.7.3

Postautor: Robinxon » 4 maja 2011, o 19:37

Obrazek
Chciałbym wam zaprezentować moje pierwsze w pełni ukończone spolszczenie. Gra jest cały czas rozwijana i do każdej wersji musi być stworzone osobne spolszczenie, więc nie wiedziałem czy nie dać do działu "Projekty", ale chyba tu będzie lepiej pasowało. Oczywiście jak zrobię nową wersję spolszczenia to będę aktualizował wątek.

Opis gry:
Minecraft jest sandboksową grą stworzoną przez Markusa Perssona, założyciela Mojang AB, zainspirowanego Infiniminerem. Prace nad grą rozpoczęły się w okolicach 10 maja 2009 roku. Gra polega na tworzeniu oraz usuwaniu bloków różnego typu na trójwymiarowej mapie. Gracz wciela się w postać, która potrafi niszczyć oraz tworzyć bloki, formować niepowtarzalne struktury nie tylko w grze jednoosobowej, ale również na wielu serwerach multiplayer w dostępnych kilku trybach gry.
Więcej na Minecraft Wiki Polska i Oficialnej stronie gry.

Opis spolszczenia:
Jest to spolszczenie obejmujące 100% gry. Polskie znaki również obejmują całą grę.
Nie jest to ostateczna wersja - staram się udoskonalać spolszczenie i testować nowe rozwiązania.
Instrukcja instalacji znajduje się w paczce ze spolszczeniem.
Życzę miłej gry z moim spolszczeniem :)
UWAGA! Spolszczenie może nie działać poprawnie z niektórymi modami!

Kontakt:
robinxon@minepedia.pl
Facebook

Download:
Tylko ja zapewniam pewny download z:
Obrazek
-=Spolszczenie do Minecraft Beta 1.7.3 by Robinxon=-
Przekierowywane przez adf.ly. Odczekaj kilka sekund i kliknij Skip Ad w prawym górnym rogu. Dzięki temu wspomożesz mnie i dodasz mi motywacji do dalszej pracy.

Kliknij tutaj, jeśli jednak nie chcesz mnie wspomóc :(.

Opisy wersji i wiele więcej na Chacie Górnika
Copyright © 2011 by Robert "Robinxon" Dawid. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Awatar użytkownika
Świru
Posty: 34
Rejestracja: 4 kwie 2011, o 09:03

Re: [PC] Minecraft Beta

Postautor: Świru » 5 maja 2011, o 08:45

Co dokładnie obejmuje to spolszczenie, bo jeżeli dobrze pamiętam to jedyne kwestie pisane to menu gry ;)

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PC] Minecraft Beta

Postautor: Manuel Czaszka » 5 maja 2011, o 09:29

Obawiam się, że spiritus movens tego projektu jest "Wszystkie linki są przekierowywane przez adf.ly. Odczekaj kilka sekund i kliknij Skip Ad w prawym górnym rogu. Dzięki temu wspomożesz mnie i dodasz mi motywacji do dalszej pracy.".

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Minecraft Beta

Postautor: Norek » 5 maja 2011, o 09:47

Pozwolę sobie wkleić tutaj informacje z readme dołączanego do paczki (autor zapewne nie będzie miał za złe):

Spolszczenie Minecraft Beta PL FONTS by Robinxon
============================================

STARE NAZEWNICTWO WERSJI
v1.0 - Dodano polskie znaki do gry.
v1.1 - Dodano obsługę znaków (ęóżćń) w multi.
v1.2 - Dodano obsługę Minecraft Beta 1.3. Tłumaczenie napisane zostało od nowa.
v1.2.1 - Poprawiony tekst podczas usuwania świata.
v1.3 - Przetłumaczone zostały (bez polskiej czcionki) napisy w menu pauzy, podczas ładowania, generowania i zapisywania światów.
v1.4 - Dodano obsługę Minecraft Beta 1.3_01. Przetłumaczono niezauważony wcześnie tekst występujący podczas konwertowania świata.
v1.4.1 - Przetłumaczono tekst "Disconnect" w grze Multiplayer. Zmieniono treść Instrukcji.
v1.4.2 - Przetłumaczono teksty widoczne podczas pisania na tabliczce.
- Przetłumaczono nazwy takie jak, Crafting, Inventory, Furnace itp.

NOWE NAZEWNICTWO WERSJI
1.4, v1.0 - Spolszczenie napisane od nowa tak, aby się uniezależnić od spolszczenia z Minepedii.
- Dopasowanie do Minecrafta Beta 1.4.
- Zmiana nazewnictwa wersji spolszczenia.
- Ściślejsze dopasowanie do nazw z Minepediii.
1.4, v2.0 - Od teraz polskie znaki znajdują się wszędzie.
- Przetłumaczono 100% gry (chyba, że coś przeoczyłem), oprócz "splashes".
- Używanie nowych narzędzi pozwoli mi tworzyć nowe wersje spolszczenia kilka razy szybciej.
1.4_01, v1.0 - Wersja do Minecraft Beta 1.4_01.
1.4_01, v1.1 - Wprowadzono kilka poprawek.
1.5, v1.0 - Przetłumaczone zostały statystyki i osiągnięcia.
- W grze jest teraz mniej wyrazów pisanych z dużej litery.
- Wprowadzono kilka poprawek.
1.5_01, v1.0 - Spolszczenie kompatybilne z Minecraft 1.5_01.
1.5_01, v1.1 - Wprowadzono poprawki do nazw "Proch", "Zasilane tory", "Tory z czujnikiem".
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
Robinxon
Posty: 31
Rejestracja: 30 lip 2009, o 12:34

Re: [PC] Minecraft Beta

Postautor: Robinxon » 5 maja 2011, o 12:10

Obawiam się, że spiritus movens tego projektu jest "Wszystkie linki są przekierowywane przez adf.ly. Odczekaj kilka sekund i kliknij Skip Ad w prawym górnym rogu. Dzięki temu wspomożesz mnie i dodasz mi motywacji do dalszej pracy.".
Nie do końca. Spolszczenie istnieje już chyba miesiąc, a na adf.ly trafiłem przypadkiem na mienecraftforum.net. Tam prawie każdy duży mod ma linki z adf.ly, więc pomyślałem - czemu nie? Jak ktoś nie chce czekać tych kilku sekund to nie ma problemu, wystarczy wejść bezpośrednio przez Minecraft Wiki Polska. Tam nie ma żadnych przekierowywań.

EDIT:
Przepraszam za te nadużycia w przekierowywaniach, trochę mnie poniosło.

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PC] Minecraft Beta

Postautor: Manuel Czaszka » 5 maja 2011, o 12:14

Link do swojego spolszczenia przekierowuj przez co chcesz, ale proszę więcej nie wstawiać linków reklamowych prowadzących do np. Wikipedii czy innych stron, których nie jesteś autorem.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Minecraft Beta

Postautor: Norek » 5 maja 2011, o 12:15

Należy zatem ludziom umożliwić od razu taką opcję.
Zazwyczaj amatorskie spolszczenia nie służą zarobkowi, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by autor podał numer konta i chętni wpłacali na nie kasę, wyrażając swoją wdzięczność za włożony trud :)

Tu się rozchodzi też o to, że nawet link do wiki podałeś "nabijający" licznik.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: [PC] Minecraft Beta

Postautor: Manuel Czaszka » 5 maja 2011, o 12:20

Możesz moje komentarze z pierwszego postu usunąć i wstawić w ich miejsce normalne linki (bez żadnych nabijaczy licznika). Z reklamą może pozostać tylko link do paczki ze spolszczeniem. Pozdrawiam i mam nadzieję, że Twoja dalsza działalność na forum będzie przebiegać już bezproblemowo.
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
Robinxon
Posty: 31
Rejestracja: 30 lip 2009, o 12:34

Re: [PC] Minecraft Beta 1.6.4

Postautor: Robinxon » 26 maja 2011, o 18:03

Spolszczenie do wersji 1.6.4 gotowe!


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości