Witaj w Krainie Czarów!

O tak, zapraszamy, zapraszamy...
Nie znalazłeś się tutaj przypadkiem, wędrowcze, o nie! W Krainie Czarów dzieje się wiele złych rzeczy i TYLKO TY możesz nam pomóc! Ale to będzie trudne zadanie więc może najpierw usiądziesz spokojnie i napijesz się herbatki?

Tak? Hohohoo! Jesteśmy zaszczyceni!

W tym czasie twig - pół człowiek - pół maszyna, szalony twórca wspaniałych narzędzi (a może wspaniały twórca szalonych narzędzi... sama już nie wiem), wasiOo - znikający (ale tylko w 2/3) wielki kot przynoszący szczęście, Norek - przyjazny wróżek (tak, tak - wróżek) dający dobre rady, inspektor budowlany (a także inspektor ministerstwa magii po godzinach) Manuel Czaszka i Mimbla - postać nie z tej bajki (która jednak woli tę bajkę) zajmiemy się wszystkim...Tylko ciiii... bez żadnego brzdękania łyżeczką w filiżance i siorbania! Dobre maniery mogą uratować nam wszystkim życie... Nie chcesz chyba przekonać się jak to jest zostać skróconym o głowę?Hahaha! Wiedziałam! W takim razie w spokoju i ciszy delektuj się herbatką w czasie kiedy my przygotujemy Krainę Czarów do Twojej wizyty.

Przez tę dziurkę od klucza możesz podejrzeć herbaciane przyjęcie i podsłuchać toczące się na nim rozmowy:
Rzuć okiem na postęp

A tutaj zamówisz przesyłkę z naszą Krainę Czarów po polsku (pobierzesz spolszczenie znaczy się :D)
Zamów magiczne pudełeczko

Ze skrzynki na listy wystaje kilka pocztówek oraz gazeta!

A jeśli koniecznie chcesz się z nami skontaktować to nie krzycz i nie próbuj nas szukać na własną rękę, Kraina Czarów to teraz niebezpieczne miejsce. Najlepiej będzie, jak wyślesz nam dzięcioła pocztowego z wiadomością.

   Ndstuff wszystko o nintendo ds