Spolszczenie Life is Strange: Before the Storm – ruszają prace!

Rozpoczęliśmy tłumaczenie Life is Strange: Before the Storm, będącej prequelem świetnie przyjętej gry Life is Strange, stworzonej w 2015 roku przez studio Dontnod epizodycznej przygodówki. Polonizacja poprzedniej części jest jedną z najczęściej pobieranych w naszym serwisie.

W pierwszym odcinku naszym tłumaczom przyjdzie się zmierzyć z ok. 110 stronami tekstu. Postaramy się wyrobić z tłumaczeniem i korektą do połowy miesiąca, a jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, testy spolszczenia rozpoczną się w drugiej połowie września. W tej chwili trudno mówić chociażby o przybliżonej dacie premiery, ale chcielibyśmy móc przedstawić gotową polonizację pod koniec września.

Na naszym forum możecie zadawać pytania i sprawdzić postęp prac. Podobnie zachęcamy do komentowania na Facebooku oraz pod tym wpisem. Postaramy się, żebyście w Life is Strange: Before the Storm po polsku zagrali jak najszybciej!

Projekty

O autorze

Norek

Twórca Graj po polsku, japonista, tłumacz, korektor, tester.

27 Comments

 1. Lone Wanderer

  Super! Czekamy :)

 2. Szymon Lichacz (Error12321)

  KOCHAM, CZEKAM

 3. Urukiora

  Świetna wiadomość. Spokojnej pracy i do września :D

 4. Gorfaster

  Co prawda znam angielski na tyle żeby móc zrozumieć całą grę, ale jakoś zawsze gra mi się lepiej po Polsku :) Również czekam bardzo

 5. TajemnikTV

  Dosłownie chwilę temu zakupiłem grę i patrzę a tu taka super wiadomość :D

 6. Tomek X-MAN

  super wiadomosc dziekujemy panu serdecznie i czekamy na zbawienie wrzesniowe

 7. Będę cierpliwie czekał i wtedy zacznę z ludkami ponownie przechodzić jedynkę i rozpindalać pikawkę od środka -.-….. przechodząc od razu do dwójki :). Ja pitole… dlaczego ludzie nie robią takich gier… ZUO! :D

 8. Filip Wiśniewski

  Będzie szansa na Weekendzik? :D

 9. Mateusz Kosin

  Da rade na przyszły weekend? :D

 10. Krzysztof Inu Korabik

  kiedy bedzie?

 11. Mikołaj Ławecki

  Szkoda ze jeszcze nie ma a juz w czwartek premiera 2giego epizodu

 12. Bogumił

  jak ida prace nad spolszczeniem?

 13. JKeiko

  Super! Cieszę się, że dzięki Wam ludzie mogą grać z polskim tłumaczeniem :) Czekam na spolszczoną drugą część Life is Strange :)

 14. GunGirl

  Troszkę już czasu minęło a spolszczenia jak nie ma tak nie ma :( Nie to żebym pośpieszała ale naprawdę mam ochotę już w to zagrać :D Trzymam kciuki ;)

 15. Ryoker

  PRZEKAZUJĘ TYM KOMENTARZEM MOTYWACJĘ DO STWORZENIA SPOLSZCZENIA! :D JESTEŚCIE WIELCY!

 16. Wigraczka Cunelune

  Czy to spolszczenie będzie działać z wersją gry na steam’ie ?

 17. TelltaleDlc

  Troche to juz trwa, mam nadzieje ze jeszcze w tym roku pojawi sie spolszczenie

 18. Zbych Home

  ROBICIE COŚ W TEMACIE? 3 epizod już jest!

 19. TajeMniczy

  Super :D, poczekam aż będzie tlumaczenie do wszystkich czterech (jak się nie mylę z dodatkowym) rozdziałów i potem pyknę sobie jeszcze raz od jedynki :) aż do końca :)

 20. Turboptyś

  Czy jest możliwość pojawienia się spolszczenia przed końcem stycznia?

 21. Adi

  Super! Life is Strange to świetna gra, przeszedłem z prequelu Before the Storm tylko pierwszy epizod, ponieważ grałem gdy drugi był jeszcze w pracy. Niedługo może kupię te epizody i przejdę, bo widziałem na youtube cały 3 epizod podstawki, widziałem trochę drugiego epizodu Before the Storm chyba i… Czekamy!

 22. Sasza Cylc

  Czekam bardzo mocno na to spolszenie i nawet specjalnie u nikogo tej części LIS’a nie oglądam ponieważ chcę przejść sama ;) Mam nadzieję, że niedługo pojawi się chociaż do jednego epizodu :/ Trzymam kciuki ^^