Reklama
Gotowe spolszczenia


Inne
Mr Slime Jr po polsku
Już dawno temu obiecałem spolszczenie do gry Mr Slime Jr. Mam nadzieję, że gra się wam spodoba. Łatkę można ściągnąć tutaj.

Szukam kogoś, kto przetestuje spolszczenie Metropolis Crimes. Ktoś chętny?

I ostatnia wiadomość. Zacząłem tłumaczyć Mario&Luigi Bowser Inside Story. Chciałbym jeszcze raz podziękować Maximo za utworzenie polskich liter.

Poprawiona czcionka w Suikoden Tierkreis
Już kiedyś wypuściłem łatkę, która poprawiała czcionkę w grze Suikoden Tierkreis. Niestety zaginęła, więc pomyślałem, że warto ponownie ją wypuścić. Mam nadzieję, że przyda się ona komuś :)
Robimy swoje
Jak już pisałem w poprzednim newsie, jakiś idiota notorycznie usuwa nam nasze teksty z googledoc.
Olewam go, bo i tak za tłumaczenie Glory of Heracles zabrał się Goły, więc będzie to robił na swoim kompie.
Arawaj zabrał się za Rune Factory, więc mamy trochę roboty.

Mr Slime Jr zostało ukończone, a spolszczenie wysłane na serwer GPP. Niedługo będzie można je ściągnąć.

Kolejna dobra wiadomość to fakt, że udało mi się naprawić problem dotyczący gry Metropolis Crimes. Gra jest ukończona, spolszczenie gotowe. Testujemy ją teraz i poprawiamy błędy.
I po co to?
Od kilku dni próbuję odpowiedzieć sobie na poniższe pytanie...

Po co tłumaczyć gry, skoro ludzie nie szanują twojej pracy?

Kilka dni temu ktoś wykasował cały tekst do tłumaczenia z mojego googledoc. Było to otwarte tłumaczenie, więc każdy mógł pobawić się tekstem i spróbować coś przetłumaczyć. W ten sposób, wraz z Gołym, pracowaliśmy nad tekstem do gry Glory of Heracles. Mieliśmy około 15%. Niestety wszystko zostało skasowane i ktoś skutecznie zniechęcił mnie do dalszej pracy.

Nowe otwarcie
Po długiej nieobecności minDStorm powraca w nowej odsłonie, z nowymi pomysłami i motywacją. Do tej pory wypuściliśmy cztery spolszczenia. Nie porzuciliśmy poprzednich projektów i ciągle poświęcamy im nasz wolny czas.

Obecnie trwają prace nad tłumaczeniem Glory of Heracles. Jest to otwarte tłumaczenie i każdy może się przyłączyć. Wystarczy kliknąć na poniższ link i zacząć tłumaczyć. Każda zmiana jest zapisywana automatycznie. Pomiędzy zdaniami i wyrazami znajdują się dziwne znaki, takie jak \@*
Skupmy się tylko na tłumaczeniu angielskiego tekstu na polski.

TEKST DO TŁUMACZENIA

Przeglądam wszystkie pliki tekstowe do gry Metropolis Crimes. Spolszczenie jest gotowe, jednak jest masa błędów do poprawki.

Mr Slime Jr wypuszczę niebawem.