Drugi odcinek The Walking Dead: A New Frontier w końcu po polsku!

Pod koniec lutego, dwa miesiące po premierze gry, oddaliśmy w Wasze ręce spolszczenie do pierwszego z dwóch dostępnych wówczas odcinków trzeciego sezonu gry The Walking Dead. Na szczęście kwestie techniczne nie są już dla nas przeszkodą, dzięki czemu testy polonizacji przebiegły dość sprawnie i od dziś możecie poznać dalsze przygody Clem i Javiego w rodzimej wersji językowej.

Szykujemy się także na premierę odcinka trzeciego, zapowiedzianą na 28 marca, i mamy nadzieję, że tłumaczenie, korekta oraz testy pójdą dużo szybciej. Jak zawsze staraliśmy się przemaglować grę na wszystkie możliwe sposoby, jednak z uwagi na coraz bardziej rozgałęziającą się historię mogło nam coś umknąć – w takim przypadku śmiało zgłaszajcie wszelkie uwagi i sugestie (najlepiej wraz ze screenami) mailowo lub w temacie na forum.

Oczywiście nie zapominamy i o innych grach, o których będziemy informowali na bieżąco na fanpage’u oraz na forum. Wam dziękujemy za cierpliwość, zapraszając jednocześnie do Pobieralni, skąd ściągniecie aktualny instalator. The Walking Dead: A New Frontier (Żywe Trupy: Nowy Ład) z pewnością będą lekkostrawne po polsku!

Premiery

O autorze

Norek

Twórca Graj po polsku, japonista, tłumacz, korektor, tester.