[PC] Psychonauts

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
TenNowy
Posty: 122
Rejestracja: 24 lis 2010, o 14:43

Re: [PC] Psychonauts

Postautor: TenNowy » 27 gru 2012, o 14:01

A w którym momencie gry to jest? To z tymi bykami? Bo jedyny etap który przychodzi mi do głowy to
Spoiler!
ten w umyśle tego grubego, fioletowego malarza (nie pamiętam jak się nazywał) tam ciągle biegał jeden byk, to tam? Daleko jeszcze do końca gry?

Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: [PC] Psychonauts

Postautor: Śledziks » 28 gru 2012, o 19:52

Teoretycznie tak. Mówię teoretycznie, bo przejrzałem kilka filmików z tego poziomu na youtubie i nie zauważyłem tego momentu. Muszę to sam sprawdzić, wcale bym się nie zdziwił jakby się okazało, że tej kwestii w ogóle w grze nie ma :D

TenNowy
Posty: 122
Rejestracja: 24 lis 2010, o 14:43

Re: [PC] Psychonauts

Postautor: TenNowy » 29 gru 2012, o 17:29

To znaczy że Ty tłumaczysz grę w którą nie grałeś, nie grasz na bierząco? :(

Awatar użytkownika
Manuel Czaszka
Konik Manuel
Konik Manuel
Posty: 1823
Rejestracja: 7 lut 2106, o 07:28
Kontakt:

Re: Odp: [PC] Psychonauts

Postautor: Manuel Czaszka » 29 gru 2012, o 20:30

Nawet jeśli to co z tego?
Jeśli miałbym zatytułować tę taśmę, to byłoby to "Ostatnia szansa na ewakuację planety Ziemia, nim zostanie przetworzona"

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: [PC] Psychonauts

Postautor: bemberg » 29 gru 2012, o 21:38

To znaczy że Ty tłumaczysz grę w którą nie grałeś, nie grasz na bierząco? :(
A ty piszesz posty na forum z przeglądarki z opcją sprawdzania błędów i walisz takie orty? Nawet jeśli nie grał (w co wątpię), to testerzy powinni zgłosić wszelkie wątpliwości.
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

TenNowy
Posty: 122
Rejestracja: 24 lis 2010, o 14:43

Re: [PC] Psychonauts

Postautor: TenNowy » 31 gru 2012, o 13:42

@up: osoba, która bierze się za spolszczenie gry MUSI znać ją na pamięć wzdłuż i wszerz. Przejść ją wielokrotnie, zrobić 100%, zaliczyć wszystkie questy poboczne i główne, odkryć wszystkie tajemnice itd. i powinna cały czas w nią grac, podczas jej tłumaczenia na bieżąco.

Awatar użytkownika
ikskoks
Nadzieja polskiego romhackingu
Posty: 799
Rejestracja: 19 wrz 2011, o 11:10
Grupa: LocMakers
Kontakt:

Re: [PC] Psychonauts

Postautor: ikskoks » 31 gru 2012, o 13:53

osoba, która bierze się za spolszczenie gry MUSI znać ją na pamięć wzdłuż i wszerz
To nie jest warunek konieczny. Tłumacz może współpracować z testerami, którzy wyłapią wszystkie jego błędy.

Awatar użytkownika
bemberg
Reptilianin
Posty: 1184
Rejestracja: 31 maja 2008, o 12:03
Grupa: wsparcia
Kontakt:

Re: [PC] Psychonauts

Postautor: bemberg » 31 gru 2012, o 15:58

@TenNowy
Jedyne co powinien człowiek biorący się za jakikolwiek projekt, to zrobić wszytko co w jego mocy, żeby efekt końcowy był zadowalający. Nic więcej.

A co do znajomości gry, to najlepiej widać to na fanowskich i oficjalnych spolszczeniach. Fani często lepiej zaznajomieni z realiami gry robią lepsze tłumaczenia od wynajętych w tym celu firm tłumaczeniowych. Ale z twoim zdaniem nijak nie mogę się zgodzić, bo ani to podparte argumentami, ani przy żadnym tłumaczeniu nie brałeś udziału. (nawet specjalnie przejrzałem twoje posty, twoje związki z tłumaczeniami ograniczają się do bulu dópki, że premiera Prototype czy innych się ociąga ;p).
http://www.wykop.pl/link/2516381/playlo ... omentarzy/
Tłumaczymy w rytmie serca? Prawda o Playloc, BDIP i Tłumaczymy w rytmie serca.

Awatar użytkownika
mwk
Rewolucjonista
Posty: 125
Rejestracja: 23 paź 2010, o 20:06

Re: [PC] Psychonauts

Postautor: mwk » 2 kwie 2013, o 16:20

Postępy możesz śledzić na http://www.bartledooinpolish.com/

Awatar użytkownika
Śledziks
Posty: 239
Rejestracja: 17 mar 2009, o 20:27

Re: [PC] Psychonauts

Postautor: Śledziks » 16 gru 2013, o 13:32

Jak napisałem w innym wątku, odszedłem z BDIP, a wraz ze mną spolszczenie do Psychonauts (chociaż akurat ten projekt można uznać za kooperację moją z członkami BDIP, którzy przetłumaczyli około połowę skryptu). Nie mam własnej strony, dlatego utworzyłem fanpage na Facebooku, zapraszam do polubienia https://www.facebook.com/sledziowespolszczenia. Ogólnie nad spolszczeniem pracuje jedna osoba należąca do BDIP i razem z nią dokończymy spolszczenie, jednak aktualnie to spolszczenie nie jest moim priorytetem. Przerzucę na nie wszystkie moje siły po ukończeniu prac nad Mortal Kombat.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 19 gości