[PC] Dead Space 3

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
TTTr96
Posty: 77
Rejestracja: 7 lis 2010, o 18:07
Kontakt:

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: TTTr96 » 3 paź 2014, o 22:32

Spolszczenie do Dead Space 3 od GPP jest z pewnością bliżej niż jakiekolwiek spolszczenie od BDIP-u. Wybaczcie, musiałem tę złośliwość napisać. :P
A tak odnośnie samego tematu i kwestii tego, że ekipa pisała, że prace są na ukończeniu. Spolszczenie się zapewne ukaże jak będzie ukończone w 100%, to żadna filozofia. Ja się nastawiam, że do końca października będę mógł pograć, jak nie, to świat też mi się nie zawali. Jeśli oczekiwanie na spolszczenie do DS3, to dla niektórych z Was, to całe życie, to naprawdę musicie mieć mało atrakcyjny żywot. Ja pewnie i tak na poważnie do DS3 usiądę w okolicach świąt, czyli końcówka grudnia.
Mam jeszcze tylko takie pytanie do tych co grali. Z tego co czytałem przed premierą gry, kampania single i co-op w gruncie rzeczy ma być ta sama, ale jakieś szczegóły mogą się różnić, więc czy grając od razu z kumplem w co-op coś stracę i lepiej najpierw ukończyć samą kampanie samotnie, czy wskakując do trybu współpracy dostaniemy single'a + smaczki z co-op?

borias
Posty: 22
Rejestracja: 20 cze 2011, o 21:16

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: borias » 3 paź 2014, o 23:18

Różnica między singlem a coopem jest w zasadzie tylko jedna - jeden z wraków do spenetrowania na złomowisku nad Tau Volantis jest dostępny tylko do gry we dwóch.

Józek2
Posty: 28
Rejestracja: 21 mar 2013, o 10:01

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: Józek2 » 4 paź 2014, o 08:06

W poszczególnych rozdziałach gry /19/ są misje poboczne do "zrobienia" samemu ale i z partnerem. Można zakończyć np. rozdział 10 i wrócić do wcześniejszego z misją dodatkową - ciekawostka : nic nie tracąc z wyposażenia.

Musi3k
Posty: 6
Rejestracja: 5 paź 2014, o 09:36

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: Musi3k » 5 paź 2014, o 09:38

Mam pytanie. Czy ktoś jest chętny na co-op w DS3? Właśnie kupiłem na originie i szukam kogoś do gry. Jak coś to piszcie PW.

gedlanek
Posty: 74
Rejestracja: 6 lut 2013, o 10:50

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: gedlanek » 6 paź 2014, o 09:19

hey'o :)
Panowie, jakieś info jak tam idzie, jak ostatnia tura, już końcówka, już skończyliście i wprowadzacie zmiany, może już jakiś przybliżony termin wydania łatki :D Urlop mi się skończył, praca studia się zaczęły, nawet dziewczyna wróciła już z rodzinnego miasta :D uwaliliście mnie na dobre :P

wajsik
Posty: 3
Rejestracja: 29 lip 2014, o 07:27

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: wajsik » 6 paź 2014, o 15:04

Proponuje przeczytać-Regulamin działu(najczęściej zadawane pytania)

Musi3k
Posty: 6
Rejestracja: 5 paź 2014, o 09:36

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: Musi3k » 8 paź 2014, o 13:30

Mam pytanie? Czy można się spodziewać tego spolszczenia w ten weekend? Bo nie wiem czy zabierać się za inne tytuły czekające w kolejce.

HEROES
Posty: 19
Rejestracja: 30 maja 2011, o 22:18

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: HEROES » 8 paź 2014, o 20:41

Mam pytanie? Czy można się spodziewać tego spolszczenia w ten weekend? Bo nie wiem czy zabierać się za inne tytuły czekające w kolejce.
Jakie powiedz może mi się spodobają?

Awatar użytkownika
Norek
Sutek Tłumaczeniowy
Posty: 3011
Rejestracja: 18 maja 2008, o 09:53
Grupa: BezNazwy
Kontakt:

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: Norek » 8 paź 2014, o 21:59

Ten weekend jest bardzo wątpliwy, więc grajcie w inne tytuły.
"Tłumaczenie jest łatwe:
po prostu trzeba napisać to samo i tak samo jak autor"

Maria Przybyłowska

Musi3k
Posty: 6
Rejestracja: 5 paź 2014, o 09:36

Re: [PC] Dead Space 3

Postautor: Musi3k » 8 paź 2014, o 22:06

Mam pytanie? Czy można się spodziewać tego spolszczenia w ten weekend? Bo nie wiem czy zabierać się za inne tytuły czekające w kolejce.
Jakie powiedz może mi się spodobają?

Seria sprinter cell, mirrors edge, far cry 3 i nfs rivals :-)


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości