[PC] Dreamfall: Chapters

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
_Mroczny
Posty: 1
Rejestracja: 30 lis 2017, o 23:46

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: _Mroczny » 1 gru 2017, o 00:47

Będzie aktualizacja pod wersje 5.4?

pedrop
Posty: 12
Rejestracja: 14 lis 2017, o 12:43

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: pedrop » 1 gru 2017, o 09:45

nie widu nie słychu :))))) hahahHAAHAH god... ilekroć chcą się pośmiać zaglądam na to forum aż łezka się tli :))) :)))
Sam się ostatnio zastanawiam, czy nie powinniśmy np. co tydzień pisać tutaj posta, żeby autorzy(którym jestem bardzo wdzięczny) spolszczenia widzieli ile osób na to spolszczenie czeka... Ale pewnie wywalili by mnie za spam:) Więc pytanie jest:
jest jakiś inny sposób na danie znać ile osób jest zainteresowanych spolszczeniem danej gry?

WujekAntylopa
Posty: 11
Rejestracja: 17 lip 2013, o 10:33

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: WujekAntylopa » 1 gru 2017, o 21:08

Jeśli komuś tak bardzo zależy na zagraniu w tę grę już teraz, a nie chce mu się czekać na aktualizację spolszczenia, to może pobrać archiwalną wersję gry (np. 5.3.1.1), o ile również posiada grę na platformie Steam.

Oto co należy w tym celu uczynić:
1. Otwieramy konsolę w kliencie Steam – poprzez otworzenie następującego adresu w swojej przeglądarce internetowej → „steam://open/console” (pomijamy cudzysłowy), a następnie zgadzamy się na otworzenie linku przez aplikację Steam Client Bootstrapper. Naszym oczom powinna ukazać się aktywna zakładka „CONSOLE” w kliencie Steam.
2. W kliencie Steam w dolnym pasku wpisujemy komendę → „download_depot 237850 237854 7596869065108468503” (w przypadku 64-bitowej wersji gry) / „download_depot 237850 237851 5065782156900409234” (32-bit) i zatwierdzamy Enterem. Wywołanie tej komendy spowoduje rozpoczęcie pobierania wersji 5.3.1.1 do folderu „C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\content”. UWAGA: Do pobrania jest 20 GB. Nie można w tym czasie wyłączać klienta Steam, gdyż tego pobierania nie można pauzować ani wznawiać. Warto też się upewnić, że posiadamy wystarczająco dużo miejsca na dysku.
3. Po zakończeniu pobierania (zostanie wyświetlona stosowna informacja na konsoli: https://i.imgur.com/6WHT7T1.png) usuwamy całą zawartość folderu z zainstalowaną grą (domyślnie: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Dreamfall Chapters), a przenosimy do niego wszystkie pobrane pliki z folderu „C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\content\app_237850\depot_237854” (w przypadku wersji 32-bitowej będzie to folder „depot_237851”).
4. Pozostaje tylko zainstalowanie spolszczenia od GPP.

Bardziej szczegółową instrukcję znajdziecie tutaj (w j. angielskim).

bambula50
Posty: 4
Rejestracja: 5 wrz 2016, o 11:41

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: bambula50 » 5 gru 2017, o 21:57

Chcialbym (bardzo) niesmialo zapytac sie jaki jest postep prac nad tlumaczeniem. Czy jest szansa zakonczenia prac przed Gwiazdka ? Bylby swietny prezent ;-)

kwiatek91
Posty: 3
Rejestracja: 15 gru 2017, o 16:09

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: kwiatek91 » 15 gru 2017, o 16:10

Hej, właśnie zakupiłam Dreamfall Chapters Final Cut na Gogu, jednak nie mogę zainstalować tego spolszczenia, to znaczy, że ta wersja spolszczenia nie obsługuje jeszcze najnowszej wersji gry?
Wszystko robię wg instrukcji i nie działa.
Moja wersja gry 5.7.3

Myślałam, że te początkowe księgi można pobrać ze spolszczenia a to znaczy że nie ma aktualizacji do najnowszej wersji i dlatego nie można jej spolszczyć nawet samego początku gry? :( i cała nadzieja na polską wersję legła w gruzach? :(

Proszę odpowiedzcie...

Dlaczego cdp nie chce wydać tej gry po polsku? :(

Kraju
Posty: 3
Rejestracja: 24 lut 2017, o 12:57

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Kraju » 18 gru 2017, o 13:41

Hej, właśnie zakupiłam Dreamfall Chapters Final Cut na Gogu, jednak nie mogę zainstalować tego spolszczenia, to znaczy, że ta wersja spolszczenia nie obsługuje jeszcze najnowszej wersji gry?
Jeszcze nie. Spolszczenie zostało wydane przed premierą Final Cut, a że w finalnej wersji zmieniło się bardzo dużo, to i spolszczenie nie zostało jeszcze do niej dopasowane. Ale zostanie, co prawda wciąż czekamy na jakąś konkretniejszą datę premiery, ale pewnie do końca tego roku się nie doczekamy. Trzeba trzymać kciuki za styczeń.

SDRaid
Posty: 2
Rejestracja: 18 gru 2017, o 21:37

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: SDRaid » 18 gru 2017, o 21:40

Czekam cierpliwie na tłumaczenie od pół roku. Mam nadzieję, że wkrótce się ukaże :)

Keisy
Posty: 5
Rejestracja: 28 mar 2017, o 21:31

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Keisy » 29 gru 2017, o 14:42

Również chcę wyrazić ogromną wdzięczność i wsparcie ekipie tłumaczącej / konwertującej i zapewnienie, że wciąż cierpliwie czekam /czekamy na owoce tej ciężkiej pracy. :)

Destia
Posty: 3
Rejestracja: 29 gru 2017, o 15:33

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Destia » 29 gru 2017, o 15:44

Witam wszystkich serdecznie. Specjalnie na tą okazję założyłam konto na forum. Z całego serduszka dziękuję za spolszczenie. Kiedy przechodziłam grę były tylko tłumaczenia do ksiąg 1-4. Księgę 5 przechodziłam po angielsku. Liczyłam, że wersja finalna pokaże się na święta i przygotowałam się przechodząc kolejny raz TLJ oraz Dreamfall. :D Wiem, że to nie prosta sprawa, datę również ciężko przewidzieć, jednak miło byłoby usłyszeć chociaż, że wciąż trwają pracę. :) Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Izzie
Pani Buła Naczelny Parówczak
Posty: 120
Rejestracja: 11 sie 2015, o 03:22

Re: [PC] Dreamfall: Chapters

Postautor: Izzie » 29 gru 2017, o 19:31

Cześć wszystkim. Dziękuję w imieniu ekipy za wszystkie miłe i ciepłe słowa. Wiem, że czekacie na aktualizację spolszczenia, więc zapewniam, że temat bynajmniej nie upadł. Wszystko jest gotowe pod testy, aktualnie czekam na otrzymanie instalatora od technika, ale testy zaczną się na pewno dopiero po nowym roku.

Na pewno jesteśmy już bliżej niż dalej, więc proszę jeszcze o uruchomienie ostatnich pokładów cierpliwości. :)
Każdy tłumacz jest zdrajcą.

[STEAM]


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość