[PC/PS3] Final Fantasy XIII

Tu możesz się pochwalić swoimi dokonaniami.
Awatar użytkownika
Robin
Posty: 297
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: [PC] Final Fantasy XIII

Postautor: Robin » 2 lut 2018, o 22:33

2.02.2018: FFXIIIPL wydane ;)
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.

Awatar użytkownika
mefisto
Posty: 17
Rejestracja: 17 gru 2016, o 07:47

Re: [PC] Final Fantasy XIII

Postautor: mefisto » 3 lut 2018, o 11:58

super, szybko poszło :D
Niech przemówią miecze.

jesiotr
Posty: 21
Rejestracja: 30 kwie 2009, o 10:44

Re: [PC] Final Fantasy XIII

Postautor: jesiotr » 3 lut 2018, o 21:59

Jesteście niesamowici - dwoje ludzi w tak krótkim czasie, grę ze sporą ilością tekstu... Chapeau bas... Mimo, że fani kręcą nosem że Final Fantasy skończyło się na kill 'em all - znaczy się na siódemce (względnie 10) - ja jednak bardzo lubię tą cześć (najpierw wersja PS3 - ok 100 godzin , później steam - ... 550 godzin - a co!). Znam ją na pamięć. Mój angielski jest taki sobie: z racji lat na karku - w podstawówce był sowiecki - innego nie było (tfu), w liceum niemiecki (tfu) dopiero na studiach eng. - no ale wtedy to się za babami latało i różne rzeczy piło.. Nie jest tak źle, ale z ochotą pogram w ojczystym i ocenię czy wszystko zrozumiałem jak trzeba...

Keisy
Posty: 5
Rejestracja: 28 mar 2017, o 21:31

Re: [PC] Final Fantasy XIII

Postautor: Keisy » 4 lut 2018, o 11:56

Gratuluję zakończenia projektu! :) Mieszane recenzje co do tego tytułu słyszałam, ale w tej sytuacji będę musiała się nim zainteresowań w tak zwanej wolnej chwili. ;)

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 297
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: [PC] Final Fantasy XIII

Postautor: Robin » 6 lut 2018, o 20:29

Nowa wersja spolszczenia, z poprawionym nieco instalatorem:
https://www.balamb.pl/skladnica-downloa ... _balamb.7z
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.

Mariusz82
Posty: 2
Rejestracja: 2 mar 2018, o 11:48

Re: [PC] Final Fantasy XIII

Postautor: Mariusz82 » 2 mar 2018, o 12:05

Witam. Mam problem ze spolszczeniem. Wczoraj kupiłem grę i chciałem zainstalować spolszczenie jednak wyskakuje mi taki błąd: Obrazek

Posiadam Windows XP. Mam nadzieję że coś poradzicie panowie bo specjalnie kupiłem grę jak tylko zobaczyłem że wyszło spolszczenie.
Pozdrawiam i liczę na jakieś wskazówki.

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 297
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: [PC] Final Fantasy XIII

Postautor: Robin » 2 mar 2018, o 19:44

Prawdopodobnie albo brakuje Ci bibliotek, albo ogólnie coś nie tak z systemem. Spróbuj zainstalować .NET Framework.
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.

Mariusz82
Posty: 2
Rejestracja: 2 mar 2018, o 11:48

Re: [PC] Final Fantasy XIII

Postautor: Mariusz82 » 3 mar 2018, o 12:00

Przeinstalowanie Net Framework nie pomogło. Jeszcze formata zrobie ewentualnie. Dzięki za wskazówki. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 297
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: [PC] Final Fantasy XIII

Postautor: Robin » 2 cze 2018, o 12:44

Wyszła drobna aktualizacja spolszczenia, prawdopodobnie ostatnia. Jeśli ktoś ma pobraną wersję 1.0.1 (jest dostępna w pobieralni GPP), to wystarczy jeszcze raz uruchomić instalator i zezwolić aplikacji na pobranie aktualizacji. Można też całość od zera pobrać z naszej strony.
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.

Awatar użytkownika
Robin
Posty: 297
Rejestracja: 19 maja 2008, o 10:04
Grupa: CosmoFF
Kontakt:

Re: [PC/PS3] Final Fantasy XIII

Postautor: Robin » 24 lip 2021, o 10:06

Z powodu możliwości szybkiej przeróbki konsoli dorobiliśmy wersję na PS3:
http://www.balamb.pl/nasze-projekty/pro ... wersja-ps3
www.balamb.pl
Smrtka je tradiční personifikace smrti, zpodobněná jako kostlivec s kosou, často bývá zobrazována v černém hábitu.


Wróć do „Projekty ukończone”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości